2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Saol tatlım inş. ısırasım geldi inan ya hayırlısı ile bir doğsunlar bol bol resimlerinide paylaşırız her anını çekmek istiyorum zaten
32gblık felan kart alıcam 8 gb var ama yetmez bana kaydirigubbakcemile3

Dilaracım saol tatlım bizimkide bir tane yüzünü gösterdi kalanı hep bu şekilde yandan profilden seyredin anacım diyo galiba gamyoncuiremsu

ben de bebeğimi çook özledimmm şöyle profilden bi fotosunu göremedimm bende... inşallahh gittiğimde öyle bi şansım olur... 28 nisan da gidicemm ben o zamana kadarrrrr... büyür benim paşammm...

Ay şaka yapıyosun anammm bu ne maşallah aaa biz napıcaz hazirandamı dökülcez acaba kafamçokkarıştı

bence de öyle olacakk...
hazirann annelerii mayıs ta biz de haziran da dökülmeye başlıcazz.. öncelik sezeryan olacakların tabii... ben temmuzu görürüm büyük ihtimalll

TEŞEKKÜRLER KARENCıMM ÇOK ıNCESıNN :)

DEMEK MAYIS ANNELERı BAŞLAMIŞ DOĞURMAYA SIRA BıZE GELıYOO ÇOK ŞÜKÜR hihoyyyt

Günaydınn Karencimmm geçmiş olsun cnmmm ama iyi bi dayagı hak edenler listesinde sende varsınnnn unutma klava:[/QUOTE]

zuzummm ...haklısın canım walla..cereyanda kaldım sanırım.:)..olsun b de ben senn oklavayı yiyeyim bakalım tadı nasılkaydirigubbakcemile3

Karencim hoşgeldin iyi olmana sevindim canım

ilsucum sağol canım..evet bol su alıorum.

gaydin valla her gttiğimizde cd ler yetmio usb ler doluo, hakkaten şöle b cd set olur bizim yaramazların fotoları..çok hoş b hatıra yaaa..keşke bizim annelerimizde bize yapabilseydi zamannda..erken dogmusuznaniknanik

slm güzel annecikler...yeni topiğimiz hayırlı olsun....

hürremcim maşallah göbüşüne ne güzel çıkmışsınız bebişinle...

gaydincim maşallah oğluna çok tatlı çıkmış...Allah nazardan korusun

menekşeak geçmiş olsun canım.senin bebişine da maşallah baya uzun boylu olacak...

hepinize bebişlerimizle baraber güzel bir gün geçirmek dileğiyle...

bence de öyle olacakk...
hazirann annelerii mayıs ta biz de haziran da dökülmeye başlıcazz.. öncelik sezeryan olacakların tabii... ben temmuzu görürüm büyük ihtimalll

Herşey yolunda giderse normal doğum istiyorum ablam 10 gün gecikmeli doğurmuştu doktorun dediği tarihten ve normal oldu bende beklicem inş. normal doğumumu herşey yolunda gider inş...:Saruboceq:

geçmiş olsun dilekleriniz için çok tesekkurler kızlar..sağolun, iiki varsınız valla sabah dopinglerimsiniz siz benim.:)hadi bu kadar gaz yeter..::)

kızlar ben 32. haftama 11 mayıstan sonra giriorum, doğum iznimi alıp kendi dr uma gtcem eskte ..nilayın dr una gtcem yane..ve zaten hemen söler sezeryan olcaı için..şu gun diye..yani bnmki mayıs basında belli olur inş.sanırım 1-2 temmuz gb alırlar ..belkide 30 haziran ..:)sağlıcakla gelsinlerrr inş.

ecetuba saol canım büyüyyo yavrukuşlar saninkininde resimlerini görelim tatlım muaynen ne zaman

ayyy doğumlar yaklaşıyor demek heycanlandım...delikafaduldenhepimiz sağlıklı bir şekilde doğum yaparız inşaallah....

karen anlamadım sen doğumu eskişehirdemi yapıcaksın ist.da olmıcakmı doğum:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…