2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam kızlar nasılsınız umarım iyisinizdir 4 gündür uğrayamadım.
pzt doktora gittim bebeğimi yine hareketli göremedik doktorda 6,5 aydır
ultrasonda hareketini göremedi.:1shok:..ayakları ile yüzünü kapatmıştı göremedik
suyuda azalmış,, hoş gelişmeler değil bunlar dedisenağlama dr.
canım çok sıkıldı bugünde hiç oynamadı kızım telaşlandım başka bir doktoramı görünsem acaba ne dersiniz.

sıbelcım uzulme canım bısey yoktur ınsallah ıstersen baska bı doktora daha gorun hem bebısını gorursun ıcın rhatlar tatlım:teselli:

Ahh canım ya sorma işte...Bu konuda çok dertliyim.Zaten ben araştırma yaptıktan sonra o hapı kullanmamaya karar verdim.Diyetisyene de gittim.Bir hafta falan diyet yaptım şekerim normal çıkıyordu.Sonra bir kaç defa yüksek çıkınca değerim eşim çok ısrar etti hapı kullanmam için.Onda da şeker var,o yüzden bizde şeker ölçüm cihazı var ve hergün ölçüyorum.Sonra ben burada k.k da geçen yıl doğum yapmış ve bana verilen hapı hamileliği boyunca kullanmış bir arkadaşla yazıştım.Onun doktoruda çok hassas davranarak endokronolok uzmanıyla görüşerek bu hapı kullandırmaya devam etmesine karar vermişler.(O hamileliğinden önce kullanmaya başlamış bu hapı)Bebeği gayet sağlıklıymış ve problem yaşamamış.Ondan bunları duyduktan sonra kullanmaya karar verdim.Günde 2 tane yazmıştı doktorum ben günde 1 tane aldım.15 gün kadar.Sonra yine şüpheye kapıldım ve yaklaşık 10 gündür kullanmıyorum,diyet yapıyorum ve hiç yüksek çıkmadı.Artık kullanmam zaten.Ama inşallah o kullandıklarım bebeğime zarar vermemiştir.
Peki şimdi bu doktora ben nasıl güvenebilirim,yine mi doktor değiştiricem.Eski doktoruma mı gitsem( o da cep no.su nu vermiyor,zaten o yüzden değiştirdik) Kafam çok karışık...:çok üzgünüm:

doğum günün kutlu olsun tatlım a.s.allah mutluluk huzurunu daim etsin eşinle çocuklarınla ayy allah söyletti bak belkide bir sürüyerimseniben

kızlar günaydın... göbüşler süper valla....
derincim nice nice mutlu yıllara inş

merhaba hanımlar.
güzel bir gün gecırmenız dilegiyle..
derın nice mutlu yıllara.. sevdiklerinle,kızınla beraber inşllah..

çok teşekkürler kızlar kız dilara düzgün dilek dile birsürü çocuk diyerekdelikafaduldenşimdiye kadar senelerce çocuğum olmadığı için kafayı sıyırdım bu seferde birsürü çocukla kafayı yediricen banasırnaşık şey

dün 50 lik şeker yüklemesini yaptırdım az önce aradım normal dediler..
100 lük olan gerekli görülürsemi yapılıyor..
yoksa yapılması gereklimi :uhm:

Canım bence başka bir doktora görün...İnşallah herşey yolundadır canım...

canım çok tatlı göbüşün maşallah sizee

Çiçekcimmm ne güsel bi sürprizzzz senin içinnnn allah bir ömür eşin,bebişin ve sevdiklerinle bir arada boyle mutlu ve huzurlu olmayı nasip etsin cnmmmmmm a.s.

amin zuzucum sağol canımmmmm

Canım geçmiş olsun geçen bi arkadaşında suyu azdı tekrar gittiğinde normale dönmüş seninkide öyle olur inşallah.Senin bebişin sakin olacak demekki annesi yada kıpırdıyodur içinde sen hissetmiyo olabilirsin :1hug:

derincim doğum günü kutlu olsunn bebeğinle nice nice senelere

dilaracım maşallah kızına çok şekerr

Dilara;
Maaşallah canım kızın çooooooook şeker...Allah uzun,sağlıklı,huzurlu,hayırlı bir hayat nasip etsin aynen gelecek bebişine de...

hepinize teşekkür ederim kızlar:1hug: umarım sadece tembeldir kızım
bu aradada yeni bir doktor araştıracammm

derincim doğum günü kutlu olsunn bebeğinle nice nice senelere

dilaracım maşallah kızına çok şekerr

Dilara;
Maaşallah canım kızın çooooooook şeker...Allah uzun,sağlıklı,huzurlu,hayırlı bir hayat nasip etsin aynen gelecek bebişine de...

dılos bu kız ne kadar seker bole yerım ben onu yaa masallah sımdı kocaman oldu zaman ne cabuk gecıyo dımı:asigim:

teşekkür ederim kızlarr :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…