2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

lohusalıktan lohusalıktan benim ipeğim gününde doğarsa cuma günü 40 ı 27 ağustosta doluyor...denize gidemem ki yaaaaa....çok canım çekiyo valla denize girmeyi haber izlemiyorum magazin izlemiyorum her yerde bikinili kadınlar deniz güneş kum fıttırıcam ya.....bana ceza olsun bu allaha büyük konuşursan böyle olur işte....bugün çok kasılıyorum ben ....karnım çok acıyor taş gibi oluyor ve kasıklarımda baskı var....birazdan banyo yapıcam biraz fazla kalayım da eccük sıcak su da yaparım belki...

canım sıcak su tut belinee göbek kısmınaa dayana bilcen sıcaklıkta olsunn inşallah doğurursun kızz duaa ediyom yaa sıcakalrda çekilmiyoo şimdii

huriş kız ınsallah duaların tutar
bende dr. aradım 8tane sezeryanı varmı bana sıra yok yanı anlıycanız cok uzuldumbende

canım sıcak su tut belinee göbek kısmınaa dayana bilcen sıcaklıkta olsunn inşallah doğurursun kızz duaa ediyom yaa sıcakalrda çekilmiyoo şimdii
amin inşallah sıcakta dediğin gibi çok zor oluyor...
huriş kız ınsallah duaların tutar
bende dr. aradım 8tane sezeryanı varmı bana sıra yok yanı anlıycanız cok uzuldumbende
sezeryanda olamıyon bekleyos iştek napalım....

sorma cnm ya bu gune kadar hersey cok gzl raın daydı ya olcak ıste nasıp napalım en kotu aksılıklerım boyle olsun sonu gzl ii olsun
aminnnnnnnnnnnnnnn
benim kız uykusunda sanki şarkı söyler gibi mırıldanıyookaydirigubbakcemile3
kıza bi ninni söylemiyon ki kendi kendine söylüyo naapsın...kız uyur uyumaz hemen koşuyon kadınlar kulübüne nolcak garibim kendine nini söylüyo zemuszemuskaydirigubbakcemile3

ya bu doğuranlar nerdeler niye haber vermiyolar....haber bekleniyor arkadaşlar çok kötüsünüz merak ediyoruz burda haber verin bi ya ....

neyse ben banyoya giriyorum.....bııyy

bende kaçtım kızlar eşim 10 dakika içinde gelir artık yemek fastı çocuklar bi curcunalı akşam daha başlıyo kaydirigubbakcemile3

herkese iyi akşamlar kızlar öptüm sizi ve meleklerinizi opuyorumnanaktan vaktim olursa olurmu bilemem gelemye çalışırım:)

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------38+4
nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-
çiceks---------------------5 temmuz------------------erkek-----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------38+5
nar-------------------------11 temmuz------------------erkek-------------------------sip. sezeryan---------------------------6 temmuz---------------------38+0
beyazmelek-------------7 temmuz--------------------kız---------------------------genelsezeryan-------------------------7 temmuz-----------------------38+3
nesquk_24---------------6 temuuz-------------------erkek---------------------------------sezeryan------------------------7 temmuz----------------------*
hüzün yılı----------------8 temmuz-------------------erkek----------------------------------sezeryan-----------------------8 temmuz---------------------39+0
sıla_84--------------------9 temmuz-------------------kız--------------------------------------normal-------------------------9 temmuz---------------------37+0
demet---------------------10 temmuz-------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------10 temmuz----------------------*
kikoleyim----------------10 temmuz-------------------kız-----------------------------------sezeryan--------------------------10 temmuz---------------------37+5
ebush-----------------------------*-------------------------erkek-----------------------------------normal--------------------------10 temmuz---------------------41+0
demresu------------------15 temmuz-------------------kız------------------------------------normal---------------------------11 temmuz---------------------34+4
filizusta------------------- 11temmuz-------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------11 temmuz--------------------37+5
aysenur2009------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------------normal----------------------------12 temmuz-------------------------*

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan (haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
sibel4--------------------------20 temmuz------------------erkek---------------------------normal
alpim---------------------------21 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

biz normal doğuranlar doğurmazsa cuma günü grafiti ye kadar doğum görünmüyor...bakalım şu sezeryanla doğuran arkadaşlar haber versede bi rahatlasakkklmaz:

liste nasıl azalmıs ole kızlar benım telım kımsede yok ya bu arada gırmezsem anlayınkı doğurdum
ewet ya doğuran bı koseye cekılıyor bızde mı ole olcaz sımdı dılos sen burdasın bı tek kız ıkıcocukla masallah sana tütütüttü

bu gece doğcakmıs gıbı bı hıs var ıcımde yaaa Rabbım dualarımı kabul eder ınsalah

o his her gece var bende hehehe her gün gece doğuracakmış gibi hazırlanıyorum nedense....banyomu yaptım bu bıyık bölgem beni öldürecek çok yanıyor acıyor...nedense bıyık bölgemde tke bir kıl yok ama siyah görünüyor ve yanıyor ...alla alla ....

nazlı bahar ne yemek yapıyon yavru bu akşam kaydirigubbakcemile3

aman et sote yapmıstım dun aksam esı pıknığe goturdu kaldı bgn yanına bı pılav yaptımm ayrann karpuz yedık kızımla tamm yatoyoruz bırısı bı yemek yaptı nasıl gzl koktu bı bılsen kızzz tok karnıma bıle cnm nası cektııı
sen de ne var?

esımle konustuk dısarı cıkkmak ıstemıyom dedım cnm ıstemıyo dedım cıkma cıkma paparazzılaer gormesın demezmı adam nasıl guldurdu benı

hehehe ben eşimin hatrına çıkıyorum dışarı valla hiç halim olmuyor ama onlarda sıkılıyorlar..bugün köşedeki bakkala beraber gittik zor çıktım merdivenleri tamam artık seni çıkarmıycam sokağa dedi....üzüzlüyorum haline ama beni bırakamıyor işte...bende tam yusyuvarlak oldum...bende kurufasulye pilav var bu akşam...eşim saolsun gece ıslatmış fasulyeyi canı çekmiş....
bide biz şimdi 9 aylık doldurduk artık aş ermeyiz heralde böyle yemek falan konuşuyoruz ama.....:kedi:

kız ben 9ay boyunca hıc asermedım ıkıgundur dısardakı kokular cok gzl gelıyor burnuma
ya bız her aksam yuruyus yapıyoruz kızımla ama ıste bı kacgundur dısarda mılletı gorunce sorularında sıkıldım cıkmıyoruum sırf onun ıcın
burası kucuk bıyer herkes bırbırını tanıyor kalıcı konutlarda oturuyorum ben deprem konutları yanı eee halıyle herkes bırbırını tanıyor bırde esım buranın yerlısı ve genıs bır sulalesı var tamam yanııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…