2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

dılaracım hos geldın cnm nasılsınız?

nesquik gozun aydıon sana cok benzıyor

kıkole hadı hayırlısı

ben geldim çok şükür arkadaşlar.....
07.07.2009 saat 12 de dünyalar tatlısı kızıma kavuştum canımın içi öykü artık çok şükür kollarımda
kızım 48 cm olarak dünyaya geldi ve 2750 kg doğdu....
doğumum epidural sezeryandan malesef genel anesteziye dönüştü doğumum biraz zor oldu ama olsun çok şükür kızın nur topu gibi
herşey yolunda ve kızım emiyor sütüm de iyi maşallah
ayrıntıları sonra anlatırıum canlarım şimdi hastaneden yeni geldik kızımla ilgilenmem gerek akşam gene girerimmmm

işte bitanem öykü

geçmiş olsun canım maşallah öylükümee çok tatlı gayet normal herşeyii usg resmileriyle aynı vallahii dudaklar hele bal dudaklıı:asigim: allah analı babalı büyütsünn sağlıkla inşallahh:nazar::1hug:

:nazar::nazar::nazar:Bizde geldikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk...
Bugün taburcu olduk...
07.07.2009 saat 11.30da spinal sezeryana girdim ve Deniz bebeğimi dünyaya getirdim...
ilk gün çok ağrım oldu ama geçti çok şükür...
Annelik çok farklı bir duygu anlatılamaycak kadar özel ve bir o kadarda ölümsüz bir an...
doğum öykümü dhaa sonra yazarım şimdi oğlum ağlıyor...:nazar::nazar::nazar:
4361.jpg

4370.jpg

4401.jpg

geçmiş olsun canım maşallahh kızınaa çok tatlıı allah ananlı babalı büyütsün:1hug::nazar:

kızlar bende geldim doktordan hemen size yazıyorum
öncelikle bebeğim maşallah 3900 olmuş şok oldum 2 haftada 1400 kilo almış
bebişin kafa ölçümü 41 haftalık çıktı koca kafalı bi kızım olacak mış
sonra alttan muane oldum 2.5- 3 cm açılmam varmış
çamaşırımdaki suyu sordum suyumun azaldığını söledi o ıslaklık suymuş arkadaşlar
nts ye girdim 20 dk sonuç sancılar 40 ta sorun yok tabi
ama bebişimin kalp atışları normalin çok üstünde çıkmış
normalde 120-140 olması lazımmış bizim zillinin 160-180 arası
oyüzden hemen bebeği almamız lazım dedi
bende sabah olsun bari dedim tamam dediler bebğin hareketleri azalırsa acilen gidecekmişşiz bu gece
sabah 9 da hastanede olucaz tahlillerimide verdim
allahın izniyle yarın bende sezoşla bebişime kavuşacam
ha bu arada açılmam var ama bebeğin kalp atışları normal doğumu kaldırmazmış ve hemen alınması lazımmış bende annemi aradım yola çıkıyo akşama burda inşallah
benden haberler böle

hadi hayırlısı canım
demek çamaşırındaki ıslaklık suymuşCADIARZU kesin benimde su ozaman

azönce öğrencim aradı oğlun doğdumu diyo
yok dedim bizim sıpa tembel:jeyyar:
bide diyoki '' aleyna ve berna diye arkadaşlarım var, onblar kurana gidiyolar yarın söylerim dua ederler sana''
ve bunu söleyen 6 yaşında
ay çok güldüm yaaadelikafadulden

azönce öğrencim aradı oğlun doğdumu diyo
yok dedim bizim sıpa tembel:jeyyar:
bide diyoki '' aleyna ve berna diye arkadaşlarım var, onblar kurana gidiyolar yarın söylerim dua ederler sana''
ve bunu söleyen 6 yaşında
ay çok güldüm yaaadelikafadulden

ay çok alem bu çocuklar ya emin ol her yaşta insanı şaşırtıyorlar,sen okul öncesi öğretmenimiydin canım

şimdi birgün anasınıfı öğretmenimiz biryere kadar gitti dersi boştu 1-2 saat benimde dersim boştu rica etti girermisin diye seve seve dedim,5 yıllık öğretmenim hiçbir derste bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum,artık bir ara saldım iyice kırmızı balık kaçççç kaç diye kıvrıla kıvrıla çocuklarla oynuyoruz o esnada sınıfın kapısı açılmış ve benim öğrencilerden biri beni görmüş (ki öğrencim 2.kademe) kapıya doğru kafamı bir çevirdim çocuk donmuş ,öööölece kalakalmış beni öle görünce,hocam bu sizmisiniz diyo, otoriter fenci gitmiş pamuk gibi biri gelmiş dahadamı donmasın,o anı hatırlayıp hep gülerim.

gene bigün okula giriyorum 1.kademeden bir öğrenci yanımda salına salına yürüyo gözüm takıldı hey yarabbim dedim buda adam olcak böle içimden geçiriyorum,kendisine dikkatli dikkatli baktığımı görünce öğrenci bana dönüp gayet doğal bir şekilde 'Naber,nasıl gidiyo?' dedi,ilk şoku atlatıp iyiyim sen nasılsın bakalım dedim 'e işte uğraşıyoruz'demezmi,pu ha ha haaaa kaydirigubbakcemile3

ya yazsak kitap olur kızlar her öğretmenin yüzlerce hikayesi vardır heralde böyle.
eee sizler nasılsınız kimse konuşmuyo?

şimdi birgün anasınıfı öğretmenimiz biryere kadar gitti dersi boştu 1-2 saat benimde dersim boştu rica etti girermisin diye seve seve dedim,5 yıllık öğretmenim hiçbir derste bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum,artık bir ara saldım iyice kırmızı balık kaçççç kaç diye kıvrıla kıvrıla çocuklarla oynuyoruz o esnada sınıfın kapısı açılmış ve benim öğrencilerden biri beni görmüş (ki öğrencim 2.kademe) kapıya doğru kafamı bir çevirdim çocuk donmuş ,öööölece kalakalmış beni öle görünce,hocam bu sizmisiniz diyo, otoriter fenci gitmiş pamuk gibi biri gelmiş dahadamı donmasın,o anı hatırlayıp hep gülerim.

sırnaşık şey

AMA ÇOK TATLILAR HELE O BİLMİŞLİKLERİ YOKMU
SUSUN SESSİZ OLUN ÖĞRETMENİMİN BEBEĞİNİN BAŞI AĞRIR, HASTA OLUR
BEBEK TEKMELEDİĞİNDE ELİM İSTEM DIŞI KARNIMA GİDİYODU EVE GİDİP BENİM TAKLİDİMİ YAPIOLARMIŞ:roflol:

gene bigün okula giriyorum 1.kademeden bir öğrenci yanımda salına salına yürüyo gözüm takıldı hey yarabbim dedim buda adam olcak böle içimden geçiriyorum,kendisine dikkatli dikkatli baktığımı görünce öğrenci bana dönüp gayet doğal bir şekilde 'Naber,nasıl gidiyo?' dedi,ilk şoku atlatıp iyiyim sen nasılsın bakalım dedim 'e işte uğraşıyoruz'demezmi,pu ha ha haaaa kaydirigubbakcemile3

YOK ARTIKlaelaelaelaelae:dance:

:nazar:teker teker yazamıyorum kızlar,Allah olmayan herekse nasip etsin ve siizn kuzucukları da size bağışlasın....
evet herkes bana çok benzetiyor yakışıklı oğlumu
:nazar:bu arada boy:52 cm
kilo:3.050 gr:nazar:

herkesea.s.

hayırlı akşamlar güzel anneler..
hepiniz iyisiniz umarımm..
ancak musait olabildim..
dr.dan sonra gezdik biraz ve annem geldi bugun zemuszemus
uzun uzun hasret giderdik anneciğimle :1hug:

vee dr teyzemiz yeteri kadar açıklık olmadığından bugun yatış yaptırmadı..
oysa ben üç cm açıklıktan sonra yatrım diyordum :umursamaz:
beklemeye aldık şimdilik..
hayırlısı artık..
inş bende bi an önce meleğime kavuşurum :Saruboceq:
hepinizi kocaman öpüyrumm opuyorumnanaktan

Arkadaşlar merhaba. Doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum. Bekleyenlere kolaylıklar diliyorum. Benim bebek 37 +4 oldu. Hala çok yukarıda duruyor. Ne zaman iner bilen varmı??

huysuzcum senin gene yukarda. benim donmedi bilem. benim bile bu asamada donup inecegine dair umudum var.

merak etme donduysa dogum sancisi ile mutlaka iner hic kafana takma.

beyaz melek nesquik masllah kuzulariniza ve sizlereeeee. canlar kurtuldunuz. insallah bebekleriniz sizi hic uzmez. bahtlari acik olurlar.

bende de safak @19@. normal dogum icin tabi. sezeryani dusunmek istemiyorum henuz.

hayırlı akşamlar güzel anneler..
hepiniz iyisiniz umarımm..
ancak musait olabildim..
dr.dan sonra gezdik biraz ve annem geldi bugun zemuszemus
uzun uzun hasret giderdik anneciğimle :1hug:

vee dr teyzemiz yeteri kadar açıklık olmadığından bugun yatış yaptırmadı..
oysa ben üç cm açıklıktan sonra yatrım diyordum :umursamaz:
beklemeye aldık şimdilik..
hayırlısı artık..
inş bende bi an önce meleğime kavuşurum :Saruboceq:
hepinizi kocaman öpüyrumm opuyorumnanaktan

canim yahu cok sikintida degilsen birak ne zaman gelirse gelsin:) bugunleri ozleyeceksin diyorlar ya ben sahiden ozleyecegimizi dusunuyorum.

kollarimizda olmasi da ayri bir duygu, guzellik ama karninda oynamasi gerinmesi, hickirik tutmasi, patilerini cikarmasi bunlar da cok guzel. tadini cikara cikara.

dogum yapan tum arkadaslarim karnimizda oldugu zamanalri cok ozluyoruz dediler. hani simdi bebek zorluyor acisindan degil. boyle yatarken geriniyor ellerini falan cikariyor ya bayiliyorum yaaa.

X