2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canim ya hadi senin 38+4 de benim daha 37+1. 19 gun var doguma. erken degil mi?

neyse gelirse de hos gelmis sefa getirmis.
evet canım ben senden 9 gün önceyim...benim daha yeni başladı...senin 19 gün var doğuma 37 haftan bitiyor gelse de bebişin zamanında gelmiş olur erken sayılmaz yani...sağlıkla gelsin hepimizin bebekleri...

sizi okumak cok keyifli bende ocak annesiyim ....heyecan doruktadır şimdi sizlerde 9 ay gecer son haftalar gecmez:ecrin_bebek:kiminiz yavrusunu kucagına alıcak kiminiz gün sayıyor :CüvCüv:allah dogum yapacakları bir avazda kurtarsın yeni annelere da bol sütlü geceler diliyorum

tabiii , siz atlattınız ya bu telaşları , bebişleriniz de nur topu gibi oldu , keyifli keyifli okursunuz bizi dimiiiee kaydirigubbakcemile3
Allah sizin bebişlere desağlıklı uzun ömürler versin canım ,inşallah sizin bebişlerin içinde olduğu aylara geliriz biz de hayırlısıyla .. ama önce doğurmam lazım sırnaşık şey

oh maşallah ne çok özlemişsiniz keşke bizimkide özlese

ya aslında neden okadar küçük çıktı anlamadım neyse
ha bu arada bende öle az boz değil 15 kilo aldım 86 yım bakma sen net çıkmamışta ondan öle gözüküyom

bilmiyorum canımcım ben gördüğümü söylerim , gaaaayet iyisin maşallahhh :nazar:

ipekcim biliyorum canım anne sütünün daha iyi olduğunu ama 1-2 haftaya kadar mecburen vericeem ama anne sütünüde kesmiyorum dayıyorum ikisinide ama inşallah bırakmaz kızım memeyi.

sibelcim kızın maaaşallah çok tatlııııııııııııııııııııı :nazar::asigim:

yaaa kızlar ben cmt NST ye giricem ama aç tok farkediyomu

gulistan gelmişsin...nekadar bizim hastanede.bide randevu almak gerekiyomu

canım tok olman iyi olur , bebeğin hareketlerine de bakıyorlar ya o yüzden tok olun hatta süt için , çikolata yiyin diyorlar .. benim bir öncekinde açlığım vardı , çok güzel hareket ederken birden kesildi hareketleri 5 dak.dan fazla felan , hemen ordan kesme şeker verdi hemşire ..ben yarın çikolatalı süt almayı düşünüyorum nst öncesi yerimseniben

ya hem gece nerdesiniz gelin diye şikayet ediyonuz çağırıyonuz hemde ortalarda gözükmüyonuz yaaaaaa

kızlar biraz önce başıma ne geldi anlatayımda size gece kuşları azcık neşelensin
malum bugün ağdaya gitmiştimya biraz önce bi bakınayım nasıl almışlar diye oturdum yatağın üstüne bakınırken siyah bi kitle gördüm a
ay dedim kıl dönmesi olmuş galiba
iğneyi aldım bi batırdımki anaaaammmmm kan fışırıyo ama nasıl fışkırıyodelikafadulden
bende kedi eniği şeyini görmüşde ben bu dertten ölürüm demiş ya aynen öleyimdir hiç öle kana felan gelemem yani
ay bayılacak gibi oldum napacamı şaşırdım bizimkine bağırıyom garibim oda bi geldi foşur foşur akan kanı bide nerdeyse abartmıyorum yarım metre sıçrayan kanı görünce şoka gir
doğuruyom sanmış:eek:
aklına hemen şimdi en yakın hangi hastane var onları düşünmeye başlamış canım benim
ben tabi tutuldum biş cevapta veremiyom damar patlattım dişye adam yazık başımda dört dönüyo
en son böle böle oldu dedimde
neişin var orandaki kıl dönmesiyle dedi gitti bi sigarasını içtide geldi
batikon bastırdımda durdu ama gitti canım kanlarım zaten zoru zoruna depoları dolduruyoduk üfff
ay çokmu uzun anlattım neyse :emir_bebek:

günaydınlarrrrrhihoyyyt
ya inanmıyom gece kuşları gelmemiş ve maşallah bana hem kapa hem aç moduna girmişim
anaaaam diloş geldi aklıma oda garibim böyleydi ahhh ah

hadi uyanın koca göbüşlerrrrrr
jimlastik zamanı:emir_bebek:
açın müzikleri yandan yandan zıpır zıpır hadiiii çıkması lazım bunların hadiiiikaydirigubbakcemile3

yok pazar gunu olcak benımkı allah ızın verırse erken gelmezse tabı. dun uykum erken geldı yattım. topic baya yavasladı artık daha da yavaslıcak gıbı dogum olursa

ipekcim biliyorum canım anne sütünün daha iyi olduğunu ama 1-2 haftaya kadar mecburen vericeem ama anne sütünüde kesmiyorum dayıyorum ikisinide ama inşallah bırakmaz kızım memeyi.
kızısın çok tatlı allah bağışlasın sibel..:nazar:.
yaaa kızlar ben cmt NST ye giricem ama aç tok farkediyomu
gulistan gelmişsin...nekadar bizim hastanede.bide randevu almak gerekiyomu
1. aç karnı hastanelerde ne işin var zaten :eek:klava: karnın tok gez sonra tansiyonun düşecek düşecen oralarda tok giriliyor nst ye bana doktorum bişeyler yedinmi yemediysen karnını doyur bi bebeğin hareketlerine bakalım diyor hep aç karnı asla sokmuyor...aç karnıda olur bişey olmaz dese bile aç karnı ben kapıya çıkmam...delikafadulden

ay yarın bi çoğumuz son kontrollere gidicez haber haber üstüne olacakkaydirigubbakcemile5
huri nazlı bide sıla doğuradabilir artık hayırlısı
sorma sorma bakalım bugün neler olacak....ben yine geri elim boş döneceğim onu biliyorum da ....sanmıyorum yatışımı falan yapsınlar...

huricim şekerim nar bekleyenler arasında ama ben onu demin doğum yapmışlarda okudum ayın 6 da doğum yapmış
haberin olsun
hemen güncelliycem canım şu geçmişin payını vereyim de kaydirigubbakcemile3
kızlar biraz önce başıma ne geldi anlatayımda size gece kuşları azcık neşelensin
malum bugün ağdaya gitmiştimya biraz önce bi bakınayım nasıl almışlar diye oturdum yatağın üstüne bakınırken siyah bi kitle gördüm a
ay dedim kıl dönmesi olmuş galiba
iğneyi aldım bi batırdımki anaaaammmmm kan fışırıyo ama nasıl fışkırıyodelikafadulden
bende kedi eniği şeyini görmüşde ben bu dertten ölürüm demiş ya aynen öleyimdir hiç öle kana felan gelemem yani
ay bayılacak gibi oldum napacamı şaşırdım bizimkine bağırıyom garibim oda bi geldi foşur foşur akan kanı bide nerdeyse abartmıyorum yarım metre sıçrayan kanı görünce şoka gir
doğuruyom sanmış:eek:
aklına hemen şimdi en yakın hangi hastane var onları düşünmeye başlamış canım benim
ben tabi tutuldum biş cevapta veremiyom damar patlattım dişye adam yazık başımda dört dönüyo
en son böle böle oldu dedimde
neişin var orandaki kıl dönmesiyle dedi gitti bi sigarasını içtide geldi
batikon bastırdımda durdu ama gitti canım kanlarım zaten zoru zoruna depoları dolduruyoduk üfff
ay çokmu uzun anlattım neyse :emir_bebek:
dayanamadın dimi benim gibi hemen parmaklarımın arasına kıstırırveririm yada hemen ğneyi elime alırım hiç canım kıymetli değildir yani de dikkat etmek lazım biraz kanlarımız boşa gitmesin hehehehehe

hadi uyanın koca göbüşlerrrrrr
jimlastik zamanı:emir_bebek:
açın müzikleri yandan yandan zıpır zıpır hadiiii çıkması lazım bunların hadiiiikaydirigubbakcemile3
valla bu gece sol-sağ 1543 kez dönmüşümdür .rahatsızdım bu gece 2 gecelik değiştirdim terden..dün akşam canım çok acı olan bişey çekti adını vermiyim...ama ölüyorum ağzıma akıyor...dayanamadım yedim 3 tane...zavallı kızızm yandım anammmm diye fırlayacak gibi oldu ama yine gelmedi...kaydirigubbakcemile3 o beni bütün gece mahfetti hay yemez olaydım sucuk gibi terledim miğde ağrısına uyuyamadım bör öte bi beri çok döndüm kötü bi gece geçirdim....
ya bu hafta kızıma çok kaynadım ya ....çok rahatsız ettim...bakalım bugün doktorumuz ne diycek....

şu listeyi bi güncelliyim ben...

gnydın kızlar nasılsınız?
bız pek ıyı deılız prensesım hasta cok atesı var cok dusuyo yıne cıkıyo basıda agrıyo nooldu anlamadık cok dua ettım gece bebek gelmesın dıye hala hasta kızım ınsallah bıde bebek gelmez kıyamam ben yawruma nasıl bakarım zaten nazlı suan bı gorsenız :KK43:

gnydın kızlar nasılsınız?
bız pek ıyı deılız prensesım hasta cok atesı var cok dusuyo yıne cıkıyo basıda agrıyo nooldu anlamadık cok dua ettım gece bebek gelmesın dıye hala hasta kızım ınsallah bıde bebek gelmez kıyamam ben yawruma nasıl bakarım zaten nazlı suan bı gorsenız :KK43:

geçmiş olsun nazlı kuzunaaaa :1hug:
bu sıralar çok sıcak havalar , dışarıda çok kalıyor mu , güneş felan çarpmış olmasın :sm_confused:

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
:nazar:amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
:nazar:eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
:nazar:menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
:nazar:nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
:nazar:neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
:nazar:selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
:nazar:ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
:nazar:jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
:nazar:confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
:nazar:GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
:nazar:nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
:nazar:swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------38+4
:nazar:nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
:nazar:derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
:nazar:yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
:nazar:sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
:nazar:rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
:nazar:burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
:nazar:zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
:nazar:karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-
:nazar:çiceks---------------------5 temmuz------------------erkek-----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------*
:nazar:nar-------------------------11 temmuz------------------erkek-------------------------sip. sezeryan---------------------------6 temmuz---------------------*
:nazar:beyazmelek-------------7 temmuz--------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------7 temmuz---------------------*

nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan( haber bekleniyor)
hüzün yılı--------------------8 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan( haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
sıla_84-----------------------9 temmuz----------------------kız---------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan
demresu---------------------15 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

nar ında doğum haberi alınmıştır..hihoyyyt..

valla bu gece sol-sağ 1543 kez dönmüşümdür .rahatsızdım bu gece 2 gecelik değiştirdim terden..dün akşam canım çok acı olan bişey çekti adını vermiyim...ama ölüyorum ağzıma akıyor...dayanamadım yedim 3 tane...zavallı kızızm yandım anammmm diye fırlayacak gibi oldu ama yine gelmedi...kaydirigubbakcemile3 o beni bütün gece mahfetti hay yemez olaydım sucuk gibi terledim miğde ağrısına uyuyamadım bör öte bi beri çok döndüm kötü bi gece geçirdim....
ya bu hafta kızıma çok kaynadım ya ....çok rahatsız ettim...bakalım bugün doktorumuz ne diycek....

şu listeyi bi güncelliyim ben...

ben de çok rahatsız uyudum .. hep 1er saatlik arayla uyandım , balkondan yatağa , yataktan balkona , sonar tekrar yatağa -tatlicadiarzu-
öyle böyle 4,5 -5 saat uyudum uyumadım yani ... bir de artık kemiklerim çoooooooooook ağrıyor .. leğen kemiklerimin yanlarında müthiş ağrılar oluyor uyandığımda ve vajenin olduğu yerdeki kemik , çatı mı ne karın ağrııysa işte orası ..zaten belimde fıtık var ve oğluşum yerleşme çabasıyla bi gayret zorluyorsa kemiklerimi bittiğimin resmidir kafamçokkarıştı
özellikle 1 haftadır uzanıp kalkarken dahi belimin ağrısından hiç kalkamayacağımı zanneder gibi oluyorum .. hele o esnada kasılma ve beraberinde nefes arlığı geldiyse , üstüne bir de çiş kafamçokkarıştı
sizde de böyle oluyor mu : kasılma+nefes darlığı + wc hissi ????

X