2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bu haftalarda bebişlerin gelişmeleri daha hızlı biliyosun, kapanmıştır inşallah bu sebepten :Saruboceq:

göğüs kremı hangı marka aldınız ben lansinoh almayı dusunuyorum

slm annecik...bende ilk kızımın doğumundan 15 gün kadar önce lansinoh kullanmaya başladım,çok memnun kaldım.göğüs uclarım hiç çatlamadı...çok yoğun bal gibi bir krem,tavsiye ederim...ama bana sorarsan büyük boyunu alma çünkü dediğim gibi çok yoğun ve ben bitiremedim hatta başka arkadaşıma vermiştim o da başkasına ve başkasına ...anlıycan bi krem 4 kişinin işini görmüştü...şimdi ikinciyi doğuracam nasip olursa pazar günü ve kullanıyorum...fakat bu sefer küçük boyunu aldım...o da 20 tl falan aklında bulunsun...:icecream:

starcim bilmiyorum ins nisanim gelmistir, e gelsin artik yaneee!!
biraz once gittim sicak suyu tuttum ins bi ise yararda yaparim su dogumu artikin....
bekle bakalım gece bişeyler oluyor mu...

yarar tatlım yaramalı yaa
e bize boşuna mı dediler 9 ay sıcak banyo kessssssssinlikle yasak diye
e bir de üstüne yürüyüş , azcıkın da ilişki olursa gelecektir senin oğlan eeeeh yetter beea deyip :))))
ay halimize bak ya gülüyorum resmen sabahtan beridir oturmadım oranın tozunu al buranın tozunu al banyoya gir sıcak su tut....çok komik ya bundan 1-2- hafta önce aman gelmesin biraz daha dursun diye yerimizden kıpırdamıyorduk şimdide gelsin diye rahatsız ediyoruz....ama banane ya ben suni sancıdan korkuyom sezeryanda istemiyorum gelsin oda alla allaklava:
baktım canım çok cici olmuş , renklileri yoktu galiba , bn de alırsam mavi ve beyaz yağlı boyayla renklendirmeyi düşünebilirim aslında yerimsenibene

koçtaş sitesinden de bakabilirsin renkli yok askılıklar çok tatlı renki filli falan var ama rafların renklileri yok malesef olsaydı bende pembe falan alacaktım...
ben yağlı boyayı sevmiyorum belkide beceremiyorum kızımın odası ahşaptı yağlı boya ile boyadım ama çok zor boyaması tiner kokusuda cabası....kağıt kaplama yapabilirsin ama neticede raf ıslanmıyor bişey olmuyor...renkli kaplama kağıtları var çok hoş duruyor tahtada ....
hazır raflar 40-50 tl idi biz 2 tahta aldık 9 tl verdik.....

sütümü içtim dinlendim şimdi mutfağıma bi gireyim bakalım sabah kociş bişiyler yapmıştı sineklerden önce mutfağı kapıyım sıcakta hiç rahat vermiyo sinekler tek bardak bile bırakamıyoruz...

bugun doğuma giden arkadaşlar şimdi melekleriyle koklaşıyorlardırr negüzell :kedi:
Rabbim herkese bu güzel anları yaşamyı nasip eder inş..
ve en kısa zamanda bekleyenlere inş..
sabrım her geçengün azalıyorrr
bende meleğimi kucağıma alıp sarıp koklmak istıyorummm :asigim:
bu arada yarın dr.a gidecem yine nst ve alttan kantrolll:umursamaz:
inş busefer acıtmaz..

Vay be maşallah diyim ne kaynanalar var. Bizimkisi aylardır memlekette, tatilde. doğuma gelir mi bilmem:uhm:

şükür canım kaynanadan yana şanslıyımm
saolsun geldi geleli bi iş yaptırmadı..
evim temizdi ama yine de uzun bi süre yapamam diye heryeri elinden geçirdi ..

huricim selam canım..ya sen dogurcaksın sanıodum bugun..nasıl gidio var mı b isaret kuzundan? simdilik serranın fotosu albumde kalsın canım..

ben fırsat buldukca grmeye calısıorum kızlar..banyo yaptım kızım bugun..inş dogurmayan tum arkadaslarda bu zevki en kısa zamanda tadıcak :Saruboceq:

bir haftadır kahverengi akıntım var.bugün adet olmam gerekiyodu. inş. hamileyimdir. tutunma kanaması olabilir mi. yardımcı olursanız sevinirim

huzun yılı canım yarın Allah sanada dogumda kolaylıklar versin saglıkla kucagına al melegini canım..

hüzünyılı cnm yarın bebeğine kavuşuyormuşsun allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim dualarımız seninle cnm

Mrb arkadaşlar, ben de temmuz annesi olcam inşallahhhhhhhhh..Bugün 38. haftama grmiş bulunmaktayım ve sabırsızlanıorum.Bian önce gelsin artık benim bebekim de..Buarada doğum yapmış olan tüm arkadaşları kutluorum ve yapacaklara da hayırlı doğumlar diliorum..

amin canım en kısa zamanda o zevki tatmak için sabırsızlanıyorum...bi işaret falan yok canım bende bugün doğurmayı .çok isterdim ama tık yok...tahminimden daha tembel çıktı bu kız ....kaydirigubbakcemile3

hüzün_yılı yarından itibaren hayatının bütün yılları mutluluk içinde olacak inşallah.....bence sen doğumdan sonra bu nickini değiştir canım....hüzünlü kötü yıllar geride kaldı artın bebişinle seni çok mutlu güzel yıllar bekliyor...bunu düşün doğuma nasıl girersen öyle çıkarsın.....darısı başıma darısı başıma :lepi::Saruboceq:​

kızlar bişer sorucam...
45 dakikadır falan belime bişeyler oluyo, yani sanki sıcak sıcak bişeyler akıyo hafif bi ağrı..
dedim su falan mı gelicek ama bişeyde yok daha da zaman var ama
anlamadım ne olduğunu belim bi garip
varmı bi fikriniz

yat dinlen canım biraz kendini dinle bebişi dinle bekle bakalım ağrıların oluyor mu sancıların oluyor mu....ona göre doktorunu ara...

hüzün yılı hayırlı doğumlar canım

cok tesekkur ederım canım ınsallah saglıkla gelır tum bebısler:1hug:

hüzün_yılı yarından itibaren hayatının bütün yılları mutluluk içinde olacak inşallah.....bence sen doğumdan sonra bu nickini değiştir canım....hüzünlü kötü yıllar geride kaldı artın bebişinle seni çok mutlu güzel yıllar bekliyor...bunu düşün doğuma nasıl girersen öyle çıkarsın.....darısı başıma darısı başıma :lepi::Saruboceq:​
[/QUOTE]

ınsallah huriş darısı başına kaydirigubbakcemile5
bende aynen öyle yapmayı düşünüyordum nıcımı degıstıracegım ınsallah saglıkla alırım çınarımı kollarıma:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…