2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlarrr bebek muthıs hareket edıyor cnm cok yanıyor kasıyor kendını sanırım
karnımd ara ara agrıyor ya ........ıns.doğum baslangıcıdır

zaten tek korkum o suni sancıya kalmak şuı anda...bi ara suni sancı düşünüyordum herkes normalden daha şiddetli diyince tırstım :eek: hayırlısıyla gelselerde gün daraldıkça bizde daralıyoruz...
ben bi anlasam bana olanları kanama oldu,açılmam oldu,bacaklar pergel gibi yürüyorum artık o kadar bariz ki...dün cevahirde eccük kibar dursun diye toplu yürümeye çalıştım eşim bile diyo rahat bırak kendini kasıntı gibi yürüyorsun :lepi: e napıyım rahat bırakınca ayağımız biri anyada biri konyada ...ama buna ramen bi kıpırtı yog...allahım yarebbim yeee...dün gezdim yürüdüm bugün sıcak su banyosu...artık geceyede başka formüller bulurusssslaelaelaelaelae naniknanikÇok üzgünüm çoook

hehehe sen de benim gibi bebeğe değil keçiye hamilesin :)))
benimki inatla yüzünü göstermyiordu seninkinin de gelesi yok doğunca ısırcan o pamuk totolarını görcekler günlerini , bu kadar bekletilir mi anne hiç :eek:lmaz:

demekki ondan canım...yaşıyoruz ya bölye komik şeyler ...bende hikaye çok herşeyden bişey buluyom ben ...kocişim çağırıyo gelirim birazdan raf takıyorda kızının odasına yardım istiyo...

rafları takınca ekle resmlerini fırsatın olursa , merak ettim nasıl bi şey oldu.. yarın bir gün ben de düşünebilirim kaydirigubbakcemile5 şirin olur hem sanki yerimseniben
teşekkürler annecik darısı başına inşallah bende lansinoh aldım çok faydasını görmedim ne yazık ki şimdi garmastan diye bi kreme başladım kanamalar durdu ama hala acı var ne yazık kii

haklısın starcım valla bende çok üzüldüm haber veremedim diye ne deseniz haklısınızz darısı sizlerin başına inşallah hiç korkulacak bişey değilmiş bu doğum gözünüzü korkutmayın hepsi bi günün başına geliyor en çok bunu söyleyebilmek için gelmeyi çok istedim foruma

inşallah canım ..hayırlısıyla biz deoğlumuzu kucağımıza alırsak öyle rahatlıycam ki anlatamam sana

selam kıslarr.. bis geldikk..opuyorumnanaktan

hurinin sıcak suyuma nazarı değdii. doğuramadımm...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

şaka bi yana suyumda eksilme var. ama açılmam henüz bi parmak kadar..:sinifsinif: istersen yatış yaparım suni sancı veriririm tutarsa doğum olur ama rahim kabul etmesse sezeryana alırıs dedii.. yada perşembe sabahı gel o zmn verelimm hem olgunlaşmış olsun sancıların olmadı o zmn veriris suni sancıyı tutma ihtimali ikiye katlamış olur hemde bebişimizin ciğerleri 2 gün daha gelişmiş olur dedii.. şakkıdı

tabii bu arada ekstra bi durum olursaa hemenn doğuma da gidebilirimmm... bol bol yürüyüşş ve günde 3 kez sıcaga yakın suyla belden aşağısını yıka dedi..yerimseniben

bizim şafak en fazla 2 yanii.. bakalım hayırlısıı:eek:

bu arada dualarını eksik etmeyen tüm arkadaşlarımı kocaman öpüyorumm..opuyorumnanaktan sagolunn canlarımm..:1hug:

canım ya cok kotu olmus gecmıs olsun. hurrem bebegı gece gunduz yan mı yatırıyorsun. hep yan mı yatırmamaız gerekıyor ılk aylar

GUNaydin canim, olmadi canim, bekliyoruz,
dun doktora gitmistim, alltan biraz oynadi, biran once olsun dogum diye, cooook canim yandi!!!
yarin birgun dogum yaparsin dedi, egerki olmazsa haftaya yatisim yapilip suni sanci verilcekmis....
dua edinde suni sanciya felan gerek kalmasin kizlar....

tesekkur ederim canim, tr de olsaydim simdiye sezeryan yaparlardi heralde,
ama burda maalesef yapmiyolar sezeryani kolay kolay,
of ins suni sanciyada gerek kalmaz...
bide dun doktor alttan kurcaladi, ondan sonra durmadan sumuksu biseyler akmaya basladi, acaba dogum belirtisi olabilirmi bu??

canım sümüksü diye tarif ettiğin şey mukus tıkacı yani nişan olablir ..
sıcak suya oturmayın , onun yerine sıcak banyo yapın , çünkü Sıla'ya dr.u suya otur felan dememişti , sıcak banyo yap demişti br kaç kere demişti .. ayrıca normal doğumu düşünenlere kolaylaştırşın diye son hafta cinsel ilişki öneriyormuş dr.lar diye okumuştum sanki nette bir yerde , anladınız siz yerimseniben

slm kızlar
umarım herkes iyidir.bir kaç gündür giremedik arşambadan sonrada büyükanneannemize gideceğiz pazartesiye kadar yokuz.

ben de yazlıktasınızdır diye girmiyorsun sanmıştım canım..
hadi bakalım gezmeler başladınız ne güzel ... ay ben de bi doğursam sağlıkla da , zaman geçse iyileşsem , oğluşumun en azından 20si çıksa sonra biz de gezmelere gitsek :asigim:
ahhh ahhhhhhhhhhhhh

slm kızlar nasılsınız benim bel ağrısı devam ama kasıklarım geçti galiba
veee oda ne hurrem gelmiş
kız çatlattın bizi ya
nasılsın naptın iyimisiniz anlat herşeyi hadi

kikoşum senin kızın telaşı mı tuttu acaba delikafadulden
2 gündür yokluyor gibi seni yerimseniben
hadi hayırlısıııı
bi de senden geç vakit bi mesaj alır mıyız kızlar suyum geldi ben haste gidiyorum diyeeeee :sm_cool:
inşallah hayırlısıyla gelir fıstık kızınnnnn :Saruboceq:

kızlarrr bebek muthıs hareket edıyor cnm cok yanıyor kasıyor kendını sanırım
karnımd ara ara agrıyor ya ........ıns.doğum baslangıcıdır

aa evet , o bende de oluyor ara ara .. özellikle kaburgalarıma doğru çıktığında yada göbek deliğinin üstü ve civarını şişrdiğindebenneyaptımki
ama doğum başlangıcı olduğunu sanmam çünkü 3-4 haftadır böyle bende .. yani kasılma tarzındaki canımı acıtan hareketleri .. tabi bende gün içinde düzensiz , sende sık aralıklarla oluyor 45 saniyeden fazla sürüyor ve 5 dakikada1 gibi oluyorsa , evet , doğum sancısı olabilir .. ama zaten bu senin ikinci doğumun değil mi ya , tecrübelli olmalısın ben niye yazıyosam bunları -tatlicadiarzu-

starımm nasılsın canımm??arasımız nasıl?? opuyorumnanaktan

yine geçmişi talan etmişsinn... maşallah hızına yetişilmiyooalkisalkisalkis

selam kıslarr.. bis geldikk..opuyorumnanaktan

hurinin sıcak suyuma nazarı değdii. doğuramadımm...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

şaka bi yana suyumda eksilme var. ama açılmam henüz bi parmak kadar..:sinifsinif: istersen yatış yaparım suni sancı veriririm tutarsa doğum olur ama rahim kabul etmesse sezeryana alırıs dedii.. yada perşembe sabahı gel o zmn verelimm hem olgunlaşmış olsun sancıların olmadı o zmn veriris suni sancıyı tutma ihtimali ikiye katlamış olur hemde bebişimizin ciğerleri 2 gün daha gelişmiş olur dedii.. şakkıdı

tabii bu arada ekstra bi durum olursaa hemenn doğuma da gidebilirimmm... bol bol yürüyüşş ve günde 3 kez sıcaga yakın suyla belden aşağısını yıka dedi..yerimseniben

bizim şafak en fazla 2 yanii.. bakalım hayırlısıı:eek:

bu arada dualarını eksik etmeyen tüm arkadaşlarımı kocaman öpüyorumm..opuyorumnanaktan sagolunn canlarımm..:1hug:

ayy canımmmmm hayırlısı yaaa
sevinsem mi üzülsem mi bilemedm
hayırlısı buymuş demekki
huriyle senin kız pek bi oyuncu , numaracı yaaaaa kaydirigubbakcemile3
hep fake hareketlerle sizi koşturuyorlar hastaneye şımarıklar kaydirigubbakcemile2
doğduklarında dr. onların o beyaz kıçlarına vurunca şaplağı görcekler dalaverayı onlar :)))))

starcım ya ıkıncıde olsa ınsan her seferınde bıraz daha tecrube kazanıyor kızımda hıc dıkkat etmemısım meger ben :KK43: heran dogsaa dıye beklemek cok sıkıcı
3gundur yuruyuste yapmıyorum sıkıldm ıyce ewden cıkmıyorum ama ewdede oturmuyorm sureklı bı iş buluyorum

ayy canımmmmm hayırlısı yaaa
sevinsem mi üzülsem mi bilemedm
hayırlısı buymuş demekki
huriyle senin kız pek bi oyuncu , numaracı yaaaaa kaydirigubbakcemile3
hep fake hareketlerle sizi koşturuyorlar hastaneye şımarıklar kaydirigubbakcemile2
doğduklarında dr. onların o beyaz kıçlarına vurunca şaplağı görcekler dalaverayı onlar :)))))

valla ben sevindimm gibii... delikafaduldenhani bi 37 dolsa bari diyodum yaa.. inş söz dinlicek kızımm.. arada şaka yapıyo lülülülülülüevet ama doğsun doktor teyzesinin şaplağıyla yırtamas.. benden de bi taneee:mymeka:

bugün beyaz melekte doğuma girmiş
inşallah sağlıkla almıştır kucağına
alla analı babalı büyütsün inşallah

starımm nasılsın canımm??arasımız nasıl?? opuyorumnanaktan

yine geçmişi talan etmişsinn... maşallah hızına yetişilmiyooalkisalkisalkis

iyiyim canım .. tansiyonum biraz yüksek çıkınca korktum eşimi aradım hemen şu fısfıslı tansiyon aletleinden alıp geldi ölçtü , ne kadar doğru ölçtü bilmiyorum tabi ilk öncei 14-8 sonra da 13-9 çıktı .. ölçüme güvenemedik , belki yanlış ölçmüştür eşim diye , 10 dak sonra digitalle ölçtüm 11-6 çıktı .. birazdan yine ölçücem digitalle bakalım kaç çıkacak.
kız yetişilmeyecek ne var .. zaten dün akşamdan beri hepitopu 10 sayfa birikmiş , nerrrrrrde o eski kalabalık olduğumuz günler .. öğleden sonra girdin mi topiğe sabahk muhabetleri okuyayım deken gün biterdi ... " eskiden buralar hep dutluktu "der gibi oldum dim :))))
Aras paşa sütü içtikçe ben coşuyo , o yüzden temkinli içiyorum ... baktım seriye aldı hareketleri , hemmmmen kenara koyuyorum bardağı , sonra o dinginleşince dikiyorum bardağı tepeme :))))))))

kıslar ben şimdilik çıkıyımm.. müthiş uykum var.. tüm gece ayaktaydımm.. yine uğrarım inş.

starım öpüyorum seni canımm.. duandan eksik etmee...

X