2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Ya kızlar göğüslerinize şimdiden bir krem flan sürüyormusunuz sonra çatlamaması için.

Bana badem yağını önermişlerdi.Ama o da sanırım tüyleri arttırıyormuş... Ben banyodan sonra bebe yağı kullanıyorum...Şu anda çatlama sorunum yok. Göğüs uçlarınıda heralde çocuk emerken anlıyacaz ancak...

Kızlar psikolojik mi bilmiyorum ama tavsiye ederim bacak ayak ağrısına badem yağı acayip iyi geliyor. gece yatarken sürüyorum rahat uyku çekiyorum.Yoksa ağrıdan bi sağa bi sola dönmekten düzenli uyuyamıyorum.. :1no2:

Ya kızlar göğüslerinize şimdiden bir krem flan sürüyormusunuz sonra çatlamaması için.

Ben her banyodan sonra bebeyağı sürüyorum canımcım Birde arada aklıma geldikçe doğal bir göğüs kremi aldım meme ucu çatlağı önlenmesi için ondan sürüyorum ama çok sık değil son 1 ay kala düzenli kullanıcam

Benim göğüslerime ara ara sızlama gibi bi ağrı iniyor sanırım hormonlar depreşmeye başladı göğüsler kendini yavaş yavaş hazırlıyo sizde varmı sızlalama??

eyetkinercim çok zor bir durum evlat sahibi olamamak allah herkeze versin diye dilimden düşürmüyorum kimseye ratmasın ben seni çok iyi biliyorum tedaviye başlamanı tüp bebek sayfasından benim nickim o zaman gül apaydındı hatırlayabildinmi bilmem gerçi birsürü arkadaşımız var o sayfadada hatırlayamayabilirsin

Kuzeydenizcim çok tşkler tatlım
evet ben göğüs ucu için gün aşırı krem kullanıyorum lanolin içeren dr vermişti .

Benim göğüslerime ara ara sızlama gibi bi ağrı iniyor sanırım hormonlar depreşmeye başladı göğüsler kendini yavaş yavaş hazırlıyo sizde varmı sızlalama??

benimkiler de bi değişiklik yok....

evett canımm hatırlıyorumm ben senii ...hala arada sırada bakarım oraya.. bi çok arkadaşım hamile kaldı çok şükür :Saruboceq:
kalamayanlar da inşallahh en kısa zamanda güzell haberler alacakalar... :Saruboceq:

günaydınlar.

umarım herkes iyidir, doktora gidicek arkadaşlar inş. güzel haberlerle gelirler

Ben her banyodan sonra fitokrem diye bi kremi badem yagı ile karıstırarak sürüyorum karnıma ama göğüslerim için herhangi bisi kullanmıyorum. Benimde derdimm ayaklarımın cok şişmesi inanılmaz şişiyo sürekli sis cok komik gözüküyo ama aynı zamanda da sinirlendiriyo beni hicbi ayakkabım olmuyoo

Benimkilerde bi ağrı sızı yok.am gün aşırı iç çamaşırımda süt lekesi görüyorum...

kızlar göğüs ucu için e vitamini kullanılmalıymış bebişler emerken yara olmasını engelliyormuş bende haftaya druma sorup alacam

Herkese tünaydınnnnnn nasılsınızz.Bugün ben çok mutluyum çünkü doğumgünümmmmmm,oğluşumla eşimle bi doğumgünü benim için çok özel,Allaha şükürler olsunki mucizemde benimle ne denirki mutluyum işteee :teytey:

merhaba kızlar..dün akşam yatmadan önce ne yediysem istifra ettim b titreme b ateş geldi..sabaha kadar yarı uyuyo vaziyette sabahladım.eşimde bende telaşlandık.üşütmüşüm..off bu bahar havası beni çarptı alışamadım hem yorgun hissediorum kendimi hem de uykulu..neyseki biraz daha iyiyim şu an.

geçmişi okuyup geliyim bari..

iyiki doğdun canım.eşinle oğlunla mutlu senelere

Çicekcim doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere inş .oğlun ve eşinle..

Karennn cim geçmiş olsun ne oldu sana böyle , bahar carptı demekki
İnş tekrarlamaz dikkat et kendine ince seyler giyinme

Çiçekscim doğum günün kutlu olsun.Nice sağlıklı senelere kavuşursun inşaallah oğluşunla ve eşinle...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…