2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hehehheee yakalarım tabee benden kaçarmı hemşomm zuzummmmmmmmmzemuszemuskaydirigubbakcemile3Şeniz

naber şekercimmmmzemuszemus

canım maşallahh sanada lanaha bebişimiz Alya mıza daaaaaopuyorumnanaktan
bizde çileğimle bugün 37 i bitirdikkk:lepi::nazar::teytey:

akşam 16 da da doktorda randevumuz var dünkü sancılardan sonra gözüm korktu bi gidek bakemm:eek:

annemle şeker yeğenim geldiler
kızıyo gene mi pc başındasın diyeee:kedi:
pc başında doğuracan diyokaydirigubbakcemile3-tatlicadiarzu-

Allahh seniii napmasınnnn naniknanik Bak işte hemşeriyis ya hem sempatik, hem esprikliii kaydirigubbakcemile3 İyi yaparsın cnmmm bugün doktora gitmekle kafanda kalmasın en azından artık son zamanlarımız, en ufak seyde gidebilirissss, masallahhh çilegime zaten komacannn olmusssta annesinin canını acıtırmıssss yirimmmm alkisalkisalkis Bakem benim doktor ne dicek, sezaryen tarihimi 4 temmuzdan 8 temmuza cekmistim ya insallah geri cekmessss, bebişimde durur o zamana dekkk :Saruboceq: Sorguya cekcem doktorumu bugunnnnn :lepi:

grnt015h.jpg

işte prensesım bı tek bu resmıne ulasabıldım
sabırsız ablamız

canım masallah kızın cok seker allah nazarlardan saklasın:nazar:

kızlar ben çıkıyorum...saat 2 de randevunuz var biraz dinleneyim...görüşürüz hepinizi kocaman öptüm...opuyorumnanaktan

güzel haberlerle gel ecemmm:1hug:Şeniz

Allahh seniii napmasınnnn naniknanik Bak işte hemşeriyis ya hem sempatik, hem esprikliii kaydirigubbakcemile3 İyi yaparsın cnmmm bugün doktora gitmekle kafanda kalmasın en azından artık son zamanlarımız, en ufak seyde gidebilirissss, masallahhh çilegime zaten komacannn olmusssta annesinin canını acıtırmıssss yirimmmm alkisalkisalkis Bakem benim doktor ne dicek, sezaryen tarihimi 4 temmuzdan 8 temmuza cekmistim ya insallah geri cekmessss, bebişimde durur o zamana dekkk :Saruboceq: Sorguya cekcem doktorumu bugunnnnn :lepi:

ayynen öyleyiz tatlımmmmmzemuszemus
evet şunun şurasında zaten 8 gün kaldı bidaha istesede gitmemm zatii:lepi:

Menimde 2 de randevummm menimdeeee delikafadulden Güle güle ececimmm

sende çokkk güzel haberler getir bidenemmm hadi bakalım bugün hepimiz doktora gidicez demek ki hurişte gitti bakalım bide doğuruyomuşş hazır gitmişkennn:1shok:kaydirigubbakcemile3
hayırlısı inşallahhhh:Saruboceq:

kızlarrrrrrrrrrrrrrdelikafadulden

kızkardeşim kuzuyu nasıl uyutuyo bilinnnn:lepi:

baby mozart diye bi site var

orada görüntülü müzik var onu açıyor

yatıyolar karşısına

5 dk geçmiyo yakışıklı uyuyoooo:lepi:

hem bebişin zekasını geliştiriyormuş göyaaa ne kaa doğru bilememmm:lepi:

ama uyumasına kesin çözüm olduğuna gözlerimle şahidimmmmm:lepi:

aklınızın bi köşesine yazınkaydirigubbakcemile5

hoşgeldin annecikk

ben azcıkın etrafı toparliycam ama arada gelip bakıyorum sizeeee
685403a45ca6fffb253b81acb69d4cba.gif

güzel haberlerle gel ecemmm:1hug:Şeniz

ayynen öyleyiz tatlımmmmmzemuszemus
evet şunun şurasında zaten 8 gün kaldı bidaha istesede gitmemm zatii:lepi:

sende çokkk güzel haberler getir bidenemmm hadi bakalım bugün hepimiz doktora gidicez demek ki hurişte gitti bakalım bide doğuruyomuşş hazır gitmişkennn:1shok:kaydirigubbakcemile3
hayırlısı inşallahhhh:Saruboceq:

İnsallah cnm, ben o kadar sartladım ki kendimi 8 temmuza kadar dursun istiyorum bakalım ne dicekkk doktorcummm bugünnn :içelim: Valla huri boyle boyle hepimizi dogurtcakkkk kaydirigubbakcemile3

Hosgeldin annecik, cidden eylül ekim annesi olsak ayılır bayılırdık ben zaten kesinnn temiz ye bulmaya calısırdım yüzcekk, su an dahi oturdugum yerde duramıyorummmm :bbo:

Kızlar ben kacarrr, bıcı bıcı yapalım kızımla temiz temiz gidelim doktoraaa, kendinize iyi bakın insallah döndügümde dogum yapan arkadasların güzel haberlerini okurummm a.s.

canım cok sıkılıyo. bazıları lohusalık depresyonuna gırıyormus. ben de olmaz ıns oyle bır sey. dogum yapıp da bu kadar emekden sonra mutsuz olmak guzel olmaz

selam tatlı anneler
bu sabah şu saate kadar annelerimiz bebeklerine kavuşmuş koklaşıyolaardır bu çok muhteşem bi duygu
allah hepsinin bahtını açık yapsın analı babalı büğütsün inşallah sağlıkla

demetim ,,,,rahatsızlanmışsın biraz son vakitlerimiz olacak elbet aman dikkat et kendine bitanem
bol bol yatıp dinlencez son günler
ağda için bence acele etme demet doğuma 2-3 gün kala yaptırırsan daha rahat edersin güzelim benim
ben de ağdamı cumartesi yaptırcam 2 gün sonra doğumum olcak düşün....

babaylon,,,,bende çok sıkılıyorum bütün ev üstüme geliyo hiç bişey yapmayıp sadece yatmak çok canımı sıktı bunalmış durumdayım...................

kızlar huriş e msj atmıştım o da bebek sıkıntıdaymış nst e giricem bekliyorum inşallah sezoş olmaz demiş anca gördüm mesajı heyecan yaptım bende cvp yazdım tabi hemen gelen cvp şu "ulan gene olmadı evin merdivenlerindeyim " :roflol: bende cevap olarak anacım sen hepimizi doğurtacan dedimm:roflol: az sonra gelir hepimize ayrıntılarıyla anlatırrr:lepi:

İnsallah cnm, ben o kadar sartladım ki kendimi 8 temmuza kadar dursun istiyorum bakalım ne dicekkk doktorcummm bugünnn :içelim: Valla huri boyle boyle hepimizi dogurtcakkkk kaydirigubbakcemile3
canımcım benim hayırlısı ne ise o olsunn inşallahh şu an muayenedesin sende ecemde inşallah güzel haberlerle dönersiniz saat 3 olsun ararım seniiŞeniz
bende 16 da gidicem bakalımm

Kızlar ben kacarrr, bıcı bıcı yapalım kızımla temiz temiz gidelim doktoraaa, kendinize iyi bakın insallah döndügümde dogum yapan arkadasların güzel haberlerini okurummm a.s.

güle güle datlummmŞeniz

selam tatlı anneler
bu sabah şu saate kadar annelerimiz bebeklerine kavuşmuş koklaşıyolaardır bu çok muhteşem bi duygu
allah hepsinin bahtını açık yapsın analı babalı büğütsün inşallah sağlıkla

demetim ,,,,rahatsızlanmışsın biraz son vakitlerimiz olacak elbet aman dikkat et kendine bitanem
bol bol yatıp dinlencez son günler
ağda için bence acele etme demet doğuma 2-3 gün kala yaptırırsan daha rahat edersin güzelim benim
ben de ağdamı cumartesi yaptırcam 2 gün sonra doğumum olcak düşün....

babaylon,,,,bende çok sıkılıyorum bütün ev üstüme geliyo hiç bişey yapmayıp sadece yatmak çok canımı sıktı bunalmış durumdayım...................

ay canım teşekkür ederim hepimiz aynı durumlardayız hemen hemenn:sinifsinif:
az kaldı evet sabırrrr:Saruboceq:
ay ağda konusu çokk huzursuz ediyor beni canım o kadar beklermiyim bilmiyorum:gitme:

kızlar iştah durumunuz nasıl benim hiç iştahım yok bu günlerde ya

hiç iştahım yok peynir ekmek karpuz domates başka bişi yiyemiyorumm:sinifsinif:

saat 2 oldu ben anca kahvaltı ettim
çok üzülüyorum kuzuma ama napayım ki

bende 12 de yaptım kahvaltımı o da zorlaaaaa:1no2:

X