2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

slm güzel anneler ben bayadır yoktum 3haftadır hiç yazmıyodum
cuma benimde tosunum dünyaya geldi teyzeleri
fırsat bulursam doğum hikayesinide yazıcam
normal doğum yaptım ve çok iyi geçti ikimizinde bi promlemimiz yok çok şükür
darısı tün anne adaylarının başına
kızlar okadar güzel bi duyguki anlatamam
2 dk yanından zor ayrılıyorum bakmaya kıyamıyo insan

gözünaydın gamzecim maşallah ne güzel sorunsuz bir doğum ve nur topu gibi bir evlat ,bizim içinde doya doya kokla yavrunu opuyorumnanaktan

kızlar nasılsınız,canım böyle bir sıkılıyo gibi,böyle bir tipsizlik var bende,eşimi çok özledim ,gelemeyişinden dolayı çok gerginim ,ağlamak istiyorum ,kalkıp hamile olduğumu unutup eşimin yanına gitmek istiyorum çok sıkıldım,bugün yarın doğurcam ilk sancımda eşim yanımda olmıycak,annem babam yanımda ççok şükür ama eşim olsun isterdim.kendime kızııyorum insanlar yapayalnız doğuma gidiyo bu ne kapris diyorum bazen ama yok gene üzülüyorum ,gene üzülüyorum :çok üzgünüm:

maşallah nilaycımmm :nazar:
göbüşüde yakındır düşmesi canım
yıkadıysanız ondan geç düşebilir
birde göbüşünün dibini çok dikkatli kontrol et iltihaplanma falan varmı varsa doktora götür tatlım.

bu arada ana oğul ne kadar yakışmışsınız maşallahhhhh:nazar:Şeniz:nazar:

demetcim saol canımcım gözün aydın kardeşin gelmiş..
yıkamadım hiç canım göbeği düşene kadar yıkama dedi doktorumuz..
göbeği çok kuru dibindende bugün alkolle temizlerken birazcık kan geldi ödüm patladı doktoru aradım hemen olabilir dedi..offf ya düşse şu göbeğimiz artık altını değiştirirken bile zarar vericem göbeğine diye ödüm patlıyor kocaman mandal var dirde üstünde...

Olur cnmm 3 dakkada 1 çişe gidersinnnnn naniknanik
:roflol::roflol:

kızlar nasılsınız,canım böyle bir sıkılıyo gibi,böyle bir tipsizlik var bende,eşimi çok özledim ,gelemeyişinden dolayı çok gerginim ,ağlamak istiyorum ,kalkıp hamile olduğumu unutup eşimin yanına gitmek istiyorum çok sıkıldım,bugün yarın doğurcam ilk sancımda eşim yanımda olmıycak,annem babam yanımda ççok şükür ama eşim olsun isterdim.kendime kızııyorum insanlar yapayalnız doğuma gidiyo bu ne kapris diyorum bazen ama yok gene üzülüyorum ,gene üzülüyorum :çok üzgünüm:
allah bir ömür boyu ayırmasın canım bazen uzaklıklar gerekli oluyor napalım benimde kocap 2 haftadır gece1 de geliyor eve tek başına yalnız yemek yedim şimdi canım istemeye istemeye kızım için hayatta böyle şeyler olmasa zaten birbirimizin kıymetini anlayamayız öyle değil mi ...sıkma canını...herşey çok güzel olacak..bitti mi senin hazırlıklar hastane çantesü felan...

ahh canım benim kıyamam sana Allahım eşini seni ve bebişinizi birbirinizden hiç ayırmasın..a.s.

bitti herşey hazır evde hazır temizlik falanda yapıldı çok şükür,bir cerenim kaldı eksik
üzülüyorum huri valla bu hamilelik insanı bozuyo,içim sıkılıyo,kaç kere doğum yapıcam şu hayatta ya,ilk bebeğimiz en güzel zamanlarında eşim yoktu yanımda doğuma kadar bitecek dediğimiz hafifleyecek dediğimiz iş dahada yoğun tempo ille devam ediiyo,kendi kendime geçirdim en güzel haftalarımızı,bu hftasonu gelecek inşallah bir dahakide ben doğuma gidiyorum dediğimde olur heralde,tabi yetişirse.

işi bitse akşam yemeği çayı bitmiyo al şimdi kesin otelde yemeğini yedi,iş arkadaşlarıyla çay faslını yapıyo,2 saat oldu çağrı bıraktım,birazdan arar ama aşkım duymamışım uzun arasana der,ya ne arıyım ben seni sen baksana şu lanet telefona senin karnı burnunda bir karın var öldümü kaldımı

işi bitse akşam yemeği çayı bitmiyo al şimdi kesin otelde yemeğini yedi,iş arkadaşlarıyla çay faslını yapıyo,2 saat oldu çağrı bıraktım,birazdan arar ama aşkım duymamışım uzun arasana der,ya ne arıyım ben seni sen baksana şu lanet telefona senin karnı burnunda bir karın var öldümü kaldımı

seni o kadar iyi anlıyorum ki ama....işte bu amalar olmasa.....ama yapacak bişey yokki tatlım sabır biraz sabret bebişin için o dünyaya gelince aşkını gözün belkide görmeyecek bile....bende şimdi kendi kendime çay demledim.....kendi kendime içicem...senin yine ailen var yanında....hem hafta sonuda gelicek kocişin.....doğumda gözün görmez zaten onu boşver sen...ne iş yapıyo kociş...

eşim makina mühendisi,şantiyede sorumlusu olduğu bir projenin başında duruyo
afedersin eşek gibi çalışıyo,öyle bir tempo yani tamam işi zor da benim işimde zor ya bende bebeğimizi taşıyorum daha çok ilgiye layık değil miyim

eşim makina mühendisi,şantiyede sorumlusu olduğu bir projenin başında duruyo
afedersin eşek gibi çalışıyo,öyle bir tempo yani tamam işi zor da benim işimde zor ya bende bebeğimizi taşıyorum daha çok ilgiye layık değil miyim

şimdi canimcim kendini bi onun yerine koy...delikafadulden ay koyma kafayı yiyebilirsinnaniknanik

şaka yapıyorum ama bu hamilelik psikolojisi kadınlara aynı böyle bizim gibi yansıyor...erkeklere ise yetememe korkusu olarak yansıyor...her konuda maddi manevi yetemezsem diye ne yapacaklarını bilemiyorlar....:sinifsinif:
bugün ipeğimu nun öyküsünü okudum ve çok etkilendim eşi odada ipek muayne edilirken bayılmış...yasakkelime.bunu okuyunca bi durdum:1shok: ya ben eşimi afedersin tasması tutulmuş it gibi peşimde sürüklüyorum muayneme sokuyorum doktorlarla onun yanında konuşuyorum afedersin banyoya sokup kendimi yıkatıyorum doğumhaneye geleceksin diyorum...adam hiç gıkını çıkarıp fikirini söylemiyo, fikrini sormuyorum ki....üstüne bide gece uyutmuyorum gık demiyo adam...çünkü onlarda bi şekilde yetememe karşılık verememe korkusu yaşıyorlar afallıyorlar kızım ....
eşin sen bazı şeyleri istedikçe, hastane olsun eşya olsun bize göre çok önemli şeyler en basiti buhar makinesi adam gibisi 150 ytl .....en basit ama hepsini listyeye eklediğin zaman pahalı ,gereksiz bişeydir bunu karşılamak için dolayısıyla bu haftalarda karım doğurabilir ben 3 hafta çalışmayacağım ...demesini bekleyemeyiz ki mafoldumben

alüğğğğ kızlar benim karnıma bişey oluyo ya...ara ara tepişmeler oluyor ,böyle bi geriliyo sanki böylew gıdıklanıyor anlamadım ne olaki acaba.....kaydirigubbakcemile3

sanırsam halay çekiyorlar tatlım valla artık tepikler böyle,tepiyo tepiyo sonra bi bakıyosun totosunu dömeltmiş geriniyomu napıyosa artık,son zamanlar ya takılıyolar işte onlarda sıkıldı sanırsam :ecrin_bebek:

şimdi canimcim kendini bi onun yerine koy...delikafadulden ay koyma kafayı yiyebilirsinnaniknanik

şaka yapıyorum ama bu hamilelik psikolojisi kadınlara aynı böyle bizim gibi yansıyor...erkeklere ise yetememe korkusu olarak yansıyor...her konuda maddi manevi yetemezsem diye ne yapacaklarını bilemiyorlar....:sinifsinif:
bugün ipeğimu nun öyküsünü okudum ve çok etkilendim eşi odada ipek muayne edilirken bayılmış...yasakkelime.bunu okuyunca bi durdum:1shok: ya ben eşimi afedersin tasması tutulmuş it gibi peşimde sürüklüyorum muayneme sokuyorum doktorlarla onun yanında konuşuyorum afedersin banyoya sokup kendimi yıkatıyorum doğumhaneye geleceksin diyorum...adam hiç gıkını çıkarıp fikirini söylemiyo, fikrini sormuyorum ki....üstüne bide gece uyutmuyorum gık demiyo adam...çünkü onlarda bi şekilde yetememe karşılık verememe korkusu yaşıyorlar afallıyorlar kızım ....
eşin sen bazı şeyleri istedikçe, hastane olsun eşya olsun bize göre çok önemli şeyler en basiti buhar makinesi adam gibisi 150 ytl .....en basit ama hepsini listyeye eklediğin zaman pahalı ,gereksiz bişeydir bunu karşılamak için dolayısıyla bu haftalarda karım doğurabilir ben 3 hafta çalışmayacağım ...demesini bekleyemeyiz ki mafoldumben

ben accık daha ilgi istiyorum,uzak olduğu için beni daha çok merak etsin istiyorum,işini bıraksın demiyorum Allah korusun bu zamanda çok zor ama iki işi yapmak bu kadar zor mu ya

canım benim ya üzülme her şey girer yoluna ama sen de kendi adına haklısın zor bir durum...işlerini hemen halleder de yakınlardan iş alır inşaallah...
tatlım seni çok iyi anlıyorum...Allah kolaylık versin bize..benim eşim de güya yanımda ama 1 aydır gece 1 lere 2 lere kadar çalışıyorsabah erken gidiyor yüzünü arada bir görüyorum işte...bugün rahatsızlandım...güya erken gelecekti bu vakit oldu gelmedi..uffff çook üzgünümmafoldumben

huricim çok doğru ,ne güzel ifade etmişsin..ama işte insan ilgi bekliyor bu dönemde...

kızlar ya sağolun valla destek oluyorsunuz bana hey heyler geldi işte bu akşam,neyse napayım canım keyfi bilir biz 2 yiz o tek,o düşünsün :dilcikar:

X