2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

huricim seni anlayabiliyorum ben bakkala bile gidemiyeum tek kaldığımda ekmek yoksa of napıcam diye düşünüyorum ve arayla gidiyorum 100 metre falan bakkal ama napayım.bu arada araba sürmekte sakıncalı dediler onuda bıraktım tam eve tıkıldım. eşimi beklemek zorundayım.
onu zaten 3 ayllıkken yasakladı canım bizim arabamız yok ama babamdan kaçırıyordum arabayı sık sık alıyordum artık oda yasak :KK43:

selam kızlar toplaştınız mı gene zemuszemus
cerenimin odası bugün geldi yerleştirdik,odamızın fotoğraflarını albüme koydum kızlar :teytey:
duduşum bu oda çok güzel olmuş harika tam benim hayalimdeki takım çiçekli benimkide senin takıma yakın ama senin yerin daha büyük daha hoş durmuş...halın uyku setin lamba perdeler süper uyumlu ama bende diyorum iyiki beyaz almışım takımı (annem her ne kadar bıdı bıdı etsende) laelaelaelaelae harika güze lgünlerde sağlıklı günlerde kullansın kızlarımız ay ben bugün çok ağladım ya ben bu hafta doğurucam heralde kızlar ....12 saat girmezsem bilin ki doğurdum :)kaydirigubbakcemile3

onu zaten 3 ayllıkken yasakladı canım bizim arabamız yok ama babamdan kaçırıyordum arabayı sık sık alıyordum artık oda yasak :KK43:

duduşum bu oda çok güzel olmuş harika tam benim hayalimdeki takım çiçekli benimkide senin takıma yakın ama senin yerin daha büyük daha hoş durmuş...halın uyku setin lamba perdeler süper uyumlu ama bende diyorum iyiki beyaz almışım takımı (annem her ne kadar bıdı bıdı etsende) laelaelaelaelae harika güze lgünlerde sağlıklı günlerde kullansın kızlarımız ay ben bugün çok ağladım ya ben bu hafta doğurucam heralde kızlar ....12 saat girmezsem bilin ki doğurdum :)kaydirigubbakcemile3

canım benim beğenmene çok sevindim,odada birde ekstra yatak var farkettin belki ondada bebeğe bakmaya gelen annem vs.kalacak inşallah,odamız çok içme sindi,allah herkese bu güzelliği yaşamayı nasip etsin inşallah.ben senin odanın resimlerini görmedim sanki,albüme koysana tatlım sositososito

canım yaa bak huri yazmıştı sana sanırım , görmemiş olabilirsin diye be de yazayım dedim , dr.un o herzaman gittiğin yere gelse ve doğumunu yapsa olmuyor mu acaba , bi rica etseniz en olmadı orta yolda buluşsanız vereliniortak aklıma da başka bir şey gelmiyor valla :sm_confused:
gördüm canım cevap vermiştim kadın ozaman size çok pahalıya patlar dedi

işte karşınızda çağın bera teyzeleri
çok tatlı maşallah hele saçlara anam maşallahhhhhhh

selam arkadaşlar bende sitenin daimi takipçilerindenim normalde 11 temmuzda doğması gereken oğlumuz dün dünyaya geldi 3 kilo olarak doğdu allahıma şükür herşey yolunda darrısı sizlerin başına
gözün aydın canım maşallah oğlunuzada

Bende bugün doktoruma gittm bıdışımı tombul yanaklımı gördüm, resmi bilem cekildi kızımınnn zar zorrr sürekli hareket ettigi ve kordonunu yüzüne getirmeye calıstıgı icinnn, masallahh bebeişim baya baya bi kilolanmısss topalak olmuş, boyu posu da yerinde, suyu da... Eger bi numara yapmazsa bıdısımmm 8 temmuz saat 10 da cıkmaya hazırlancakkk :teytey: Aman nazar degdirmiyimmm kucuk Alya'ma, yarında odamızım son rotuşlerini yapcam, resimlerimizi koyarım insallah genel hatlarıylaaaa :nazar:
oh maşallah kız kilosunu niye yazmıyon meraktan çatlıcam şimdi zaten kiloluydu senin bebiş dahada almış dedinya neoluyoz dedim ama merak etme hep maşallah çekiyom

karencim iyiyim canım benimde az kaldı bugün doktordaydık çatı kontrolüm felan yapıldı daha bi belirti yok beklemedeyiz ctesiye kadar olmazsa doktor 6 veya 7 temmuzda suni sancı veya fitil ile başlatırız doğumu dedi bekliyoruz bizde bu hafta umarım kendisi gelmeye yanaşır paşamın keyfi yerinde içerde kaydirigubbakcemile3
ay inşallah suni sancıya gerek kalmadan gelir oğluşun sende hep normalden yanaydın inşallah istediğin gibi olur zannedersem bidahaki nete girişinde oğlun kollarında olur şimdiden allah kurtarsın

slm. ben geldim kpss mağduru olarak. sınav çok zordu. ama benim çok yüksek bir puan almama gerek yok. o yüzden umutluyum. ama sınavdan çıkan herkesin yüzü beş karıştı.
hakkınızda hayırlısı neyse o olsun canım allah azminizin karşılığını illaki verir bu hallerde nekadar azmetttiniz inşallah kazanırsın

Kızlar pİŞİk kremı hangı marka aldınız. Bır de ates olcer aldınız mı . Kulakdan olcen elektronık mı aldınız yoksa geleneksel derece mı. Son hazırlıklarımı yapıyorum
ben jansons aldım ama bitince bepanten kullanacam baya güzel ikrem zaten doktorlarda hemen onu yazıyolar ateş ölçer hem civalısından hemde elektronik olandan aldım kulaktan almadım

KIZZZZLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR delikafadulden
NUR BUGÜN SAAT 1 DE EPİDURAL NORMAL DOĞUMLA İLAYDAMIZI DÜNYAYA GETİRDİ. hihoyyyt
3250 GRAM 52 CM PRENSESİMİZ.:nazar:
TABİİ Kİ NURCUM BUGÜN SINAVA GİREMEMİŞ,GECE 2 DE SUYU GELMİŞ SABAH 6DA SANCILARI BAŞLAMIŞ VE 1 DE DE DOĞUM YAPMIŞ.
İLAYDAMIZ YANINDAYDI VE SESİ ÇOK İYİ GELİYORDU.
HEPİNİZE SELAMI VAR YARIN HASTANEDEN ÇIKACAKMIŞ,HEMEN RESİMLERİ KOYARIM DEDİ.

ya insan nediyeceğini şaşırıyo valla hakkaten şok olmamak mümkün değil
kızcağız okadarda dedi sınavı vereyim öyle gel diye sen gecesinde doğur hayret valla
acaba çokmu stres yaptıda ondanmı geldi

merhabalar herkese,
ben de henüz bir hareketlilik yok bekliyorum oğluşumun gelmesini.Şansada evimi satılığa çıkarmıştık ve bugün satıldı şimdi bu hafta ev taşıyacağım nasıl olacak naparım bilemiyorum.Ara ara giriyorum ama hep aklım sizlerde oluyor merak ediyorum hepinizi.

ay canım inşallah doğurmadan halledersiniz bari taşınacağınız ev hazır olsaydı allah yardımcınız olsun
sibelcim ekledim canım seni

bende istiyom yaaaaaa

ewet konu olarak açtım mı hatırlıyorum öyle bişeydi bi bakayım şu an kaynanamlardayım..bi bakayım..albüme aktarırım...

kız huri bebeişim kız olcak avatarlarıma bakan 2 metre öteden anlar kızım olacağını aşk olsun

slm kızlar....
nur doğurmuş demek.sağlıkla büyütsün bebişini inşallah.ada kurtuldu.

ben de fotolarınızı görmek istiyorum ama nasıl :KK43:((

zuzum odanızda eşyalarınızda göbüşünde ve en önemlisi bebişinde süperler hepsine maşallah iyi günlerde kullanın inşallah

demresuuuu kız bune uyum
halısından perdedine abacurundan yatağına uyku setine ay dolabına heryer çiçeklere bezenmiş
en değerli çiçek artık gelsin ama dimi bi o eksik kalmış

ya ben gene kaşınmaya başladım ne iş bu ya ötekilerinin izi daha geçmedi noluyoz anlamadım hiçte bişe çıkmıyo tahlillerimde
keşke bişe çıksada hah şu derdim varmış tedaviside bu olur dense
ama böle belirsizlik öldürüyo beni
ben en iyisi pazartesi gene bi cildiye uzmanına görüneyim bari

sağol canım gördüm.çoookkkk güzeel olmuş ya.çok zevklisin bayıldım yani.
hayırlı güzel günlerde kullanın bebşinle inşallah....

demresuuuu kız bune uyum
halısından perdedine abacurundan yatağına uyku setine ay dolabına heryer çiçeklere bezenmiş
en değerli çiçek artık gelsin ama dimi bi o eksik kalmış

canlarım çok sağolun böyle güzel yorumlarla ne kadar mutlu oluyorum bilemezsiniz.insan özeniyo işte şansımda yaver gitti,herşey takım oldu. kikoleyim dediğin gibi birde benim çiçeğim olsa o odada ,cennet olur orası bana cennet,inşallah yarabbim hepimizin evlatlarını bize bağışlasın :Saruboceq:

kız huri bebeişim kız olcak avatarlarıma bakan 2 metre öteden anlar kızım olacağını aşk olsun
tamam bağarma be aplacım hemen düzeltiyorum...
hurişşş zevklerimiz cidden benziyomuş valla,senin o ipek böcüğü kızının çiçekli perdelerini,avuç kadar şapkalarını ve ayrıca o şapkaları tutan hurişin tombiş ellerini yirim kaydirigubbakcemile3
teşekkür ederim canım maddi durmum el verdiği sürece yaptım bişeyler...daha iyileri olmayanlara versin allahım...

ya ben gene kaşınmaya başladım ne iş bu ya ötekilerinin izi daha geçmedi noluyoz anlamadım hiçte bişe çıkmıyo tahlillerimde
ewet cildiyeye görün

canlarım çok sağolun böyle güzel yorumlarla ne kadar mutlu oluyorum bilemezsiniz.insan özeniyo işte şansımda yaver gitti,herşey takım oldu. kikoleyim dediğin gibi birde benim çiçeğim olsa o odada ,cennet olur orası bana cennet,inşallah yarabbim hepimizin evlatlarını bize bağışlasın :Saruboceq:

gerçekten odanı ben gönülden çok beğendim...

ah canım ya çok geçmiş olsun,şöyle bir bakayım dedimde hamilelikte kaşıntı görülebilir bir durummuş,karaciğer fonksiyonlarına bakılması gerekiyormuş.nedeni Gebeliğin özellikle son aylarına doğru safra akımında gelişen duraklama sonucu biriken safra asitleri olabilirmiş.

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
:nazar:confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*---------------------------*
:nazar:eytekiner-----------------------*----------------------------*--------------------------------------*-------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------*
:nazar:nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran-------------------38+5 :hooray:

derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
nesquk_24-----------------6 temuuz-----------------------*-------------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
cgulistan--------------------------17 temmuz---------------erkek-------------------------normal
huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız---------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız----------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz------------------kız----------------------normal

sıradakiiiiiiiiii hehehehehehe

yavrularım ben kalkıyom kaynanamlardayım malum sütyen tişört şort rahat oturamıyorum eve gidince soyunup dökünüm don atlet otururum gelince görüşürüzzzz....

X