2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canımcım şimdi sıkıntımız var ama kuzular gelince gözümüzden uyku akarken uyuyamıycazzz viik viiiiiik diye bağıracaklarrrrkaydirigubbakcemile3

eltim oğlunu dğurduğunda o kadar uykusuz ve yorgun düşmüş ki artık bi gece bebiş ağlıyor bu gözü kapalı açamıyor bi yandan da emziği bebişin ağzına veriyorum diye kaynımın ağzına sokmaya çalışıyor içindende diyor ki niye susmuyor bu çocukkkk:roflol::roflol:
abim fırlıyor tabi noluyo yahu diye:roflol::roflol:

yani bi süre tatlı uykuları unut anacımmmm-tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ay çok güldümmmmmmmmmmmmmmmm şaka gibi yaaaaa
:roflol::roflol::roflol:

e o zaman ikinize birden :nazar: :nazar:
demekki naapmıcasss artıkın tartıdan korkmıycasssss kaydirigubbakcemile3

valla ilk önce siz çıkın dedim eşimle doktoruma:umursamaz:
önce siz sonra ben dedimm güldülerrrrr
şaka yapmıyorum önden buyrun dedimmm:eek:lmaz:
sırayla tartıldılar paşa paşa:1closedeyes:
yani dedi doktorcum ben sana kızmıyorum ki dedi kilo aldığın için senin için diyorum dedi başladı kıvırmayaaaadelikafadulden
şimdi herkes çekilsin tartının etrafından dedimm:roflol:
bi de ne göreyimm:1shok:15 günde 2 kilo alan ben almayı bırak yarım kilo da vermişimmmm:lepi:
tabi olay yaptım hemen dedim doktorcum bunun bir ödülü olmalı:sm_cool:
ne istiyosun söyle dedi
8 temmuz da alalım prensesi dedim:1rolleyes:
yok yaaa başka derdin demesin mi:dilcikar:
en son 13-14-15 seç birini dedi:kızgın:
asla olmaz hiçbirini sevmedim 10 olsun o zaman dedim:teytey:
senle ben başa çıkabilirmiyim e hadi öyle olsun dediiii:hooray:

kazandım yaneee kızlarrrrrrrrrrrr:sm_cool:

hadi kızlar hepinize iyi geceler biz kızımla dinlenmeye çekilelim artık
kendinize iyi bakın

iyi geceler melekcim rüyanda öyküyü görürsün inşallahhhh:teytey:Şeniz

canım normal yapamam zaten
bebeğin plesentası doğum kanalına girmiş tıkamış............
orda ne işi varsa rtık
bebeği tehlikeye atmak istemiyor dr
ben zaten sezeryan istiyordum gerçi hayırlısı
kızım şu an 2500 kilo güzelim ya
birz küçük
doğuma az kaldı plesentadaki sorundan dolayoı artık pek kilo alamayabilir dedi doktorumuz

Anladım hayırlısı olsun.Olsun bak benimki kadar küçük değil ya 1460 gr dı bizmki doğduğunda şimdi daha yeni 2200 oldu.:nazar:

ay çok tatlı duruyor hakkaten yaaa , sanki karnında duruyormuş gibi :))) nasıl laf ettim zaten karnında duruyo0r , ammman anlaşıldım umuyorum -tatlicadiarzu-
çok tatlı bi fıstık bu yaaaaaaaaaaaaaaa :nazar: delikafadulden

hey allahım hiç avatara da bakmıyorum sayfalarda resim arıyorum bendeeeeeee:roflol::roflol:

oyyy minicik kuzuuuuuuuuuu çok tatlı maşallah subhanallahhhhh:nazar::nazar::nazar:

valla ilk önce siz çıkın dedim eşimle doktoruma:umursamaz:
önce siz sonra ben dedimm güldülerrrrr
şaka yapmıyorum önden buyrun dedimmm:eek:lmaz:
sırayla tartıldılar paşa paşa:1closedeyes:
yani dedi doktorcum ben sana kızmıyorum ki dedi kilo aldığın için senin için diyorum dedi başladı kıvırmayaaaadelikafadulden
şimdi herkes çekilsin tartının etrafından dedimm:roflol:
bi de ne göreyimm:1shok:15 günde 2 kilo alan ben almayı bırak yarım kilo da vermişimmmm:lepi:
tabi olay yaptım hemen dedim doktorcum bunun bir ödülü olmalı:sm_cool:
ne istiyosun söyle dedi
8 temmuz da alalım prensesi dedim:1rolleyes:
yok yaaa başka derdin demesin mi:dilcikar:
en son 13-14-15 seç birini dedi:kızgın:
asla olmaz hiçbirini sevmedim 10 olsun o zaman dedim:teytey:
senle ben başa çıkabilirmiyim e hadi öyle olsun dediiii:hooray:

kazandım yaneee kızlarrrrrrrrrrrr:sm_cool:

iyi geceler melekcim rüyanda öyküyü görürsün inşallahhhh:teytey:Şeniz

aaaalemsin canım yaa , iyi yapmışsın kaydirigubbakcemile5
10 temmuzun özel bir anlamı var mı ?

ay çok tatlı duruyor hakkaten yaaa , sanki karnında duruyormuş gibi :))) nasıl laf ettim zaten karnında duruyo0r , ammman anlaşıldım umuyorum -tatlicadiarzu-
çok tatlı bi fıstık bu yaaaaaaaaaaaaaaa :nazar: delikafadulden

:)))))))))) biz geceleri böyle uyuyoruz teyzesi.Bayılıyor karnımda yatmaya ulen diyorum madem karnımda yatmak istiyodun ne çıktın erkenden

diloşum gelmişşşşşşşşşşş ben bilmem miiiiiiii uyuyamadın demiiiiiiiiiiidelikafaduldendelikafadulden
yarın rahatlar bol bol uyursun inşallah gülümmmmŞeniz
nasılsın bakalım heyecan vaa mııııı:lepi:

:)))))))))) biz geceleri böyle uyuyoruz teyzesi.Bayılıyor karnımda yatmaya ulen diyorum madem karnımda yatmak istiyodun ne çıktın erkenden

maşallah çok tatlı annesiiiiiiiiii
bayıldım ben duruşunaaaaaaaa :asigim:
demekki haftasını tamamlıyo orada kaydirigubbakcemile3

artık varrrrrrrrrrrrrrr:lepi:

yok anacım ne kaa önce kavuşursam o kaa iyi diye işte anca 10 a razı edebildimmm:sm_cool:

haklısın canım .. e oldu senin bayaa bi haftan , ay olarak görünüyor ya tickerında o yüzden tam çıkartamıyorum , kaçıncı haftada doğmuş olacak çilek kızımıssss ???

maşallah çok tatlı annesiiiiiiiiii
bayıldım ben duruşunaaaaaaaa :asigim:
demekki haftasını tamamlıyo orada kaydirigubbakcemile3

Evet aynen haftasını tamamlatıyorum orda zaten prematüre bebekleri karnımıza kalbimizin üzerine koymalıymışız hergün ama inşallah kucağa da alışmaz bu arada.

:1hug:Amin canım benim teşekkürler.bu arada liste için de teşekkürler bu listenin en başında olacağım hiç aklıma gelmezdi:))

allah yardım etsin sana.sağlıkla kıcağına al bebişini

diloşcum şimdiden geçmiş olsun arkadaşım Allah kurtarsın..
sağ sağlim al kızını kucağına..

dilos su cumleyi kurabilirsin artık..

ben bugun sezosa giricem ve bebeime kavusucam:) suppper..saglıkla ins.Alllah yardımcın olsun arkadasım..

diloşum yat dinlen bitanem
yarın büğük gün allah yardımcın olsun sağlıkla sıhatle prensesine kavuşacaksın allahın izniyle
bol bol dua et bu akşam
seni çok seviyoruz ve hayırlı haberlerini bekliyoruz güzelim benimmmmmmmmmmmmm
şimdi misler gibi uyu uykusuz kalma sakın

ah diloşum ah sevineyim mi üzüleyim mi....seninle bir çok şeyi paylaştık sen yarın doğuruyorsun biraz ayrı kalacağız zor bir döneme giriyorsun artık karnında değil kucağında olacak allahım doğumundada bakımındada sana yardım etsin işallah..yarın görüşürüzz canım

[/COLOR][/B]

hepinizee çok teşekkür ederim canlarım iyiki varsınız iyiki tanımışım hepinizi yanımda olmanız güven huzur veriyo inanın hepinize teeker teker duaa edicem inşallahhhh isimler aklıma geldikçee duaları okucammm:Saruboceq::nazar:
selsinimmmmmmmmdelikafadulden

canım kuzumuz çağın beramız gelmiş heminde 3 gün olmuşşşşşş:lepi:

Rabbim sağlıklı uzun ömürler versinnn:Saruboceq:

analı babalı büyüsün inşallahhhh:Saruboceq:

kilosuda gayet güzel maşallahhhhh:nazar::nazar:a.s.

canım yaa gel bi öpiim seni gözün aydın darısı başımıza inşallahhhhŞeniz

sakın emzirmeye çalışmaktan pes etme henüz çok küçük zamanla alışacak annesi ama sakın sen pes etme canım hep sabırla uğraşa.s.:nazar:

adenzar canım geçmiş olsun anne olmak kolay değil sabırla sevgiyle herşeyin üstesinden geliniyor ama canımŞeniz

demetçim güzel haberlerle gelmişsin çok şükür maşallahhh çileğee:1hug::nazar:

iyi geceler
doktorta gititk bugün
kızızmı iyiymiş.
nts de hiç sancı çıkmadı.
p.tei tekrar gideceğiz bu arada
çatı muayensini yapmadı çünmkü kafayı kanala sokmuş ama ilerlememiş.
o yüzen bir dahakine yapacak.
işte bizden haberler böyle
doğum anı ne zaman bilmiyoruz hala
selsin de doğum yapmış maşallah
artıyor meleklerimiz
allah korusun hepsini

çok şükür senin kızın gelmeye niyeti yok herhalde bu hafta bekler gibi sağlıkla gelsinn inşallahhh:nazar::1hug:

selam kızlarrrrrrr biz ancak gelebildik eveeeee:lepi:

prensesimin günü belli oldu doktorcumla sıkı bi pazarlıktan sonra 10 temmuza anlaştıkkk:lepi::roflol:

51 cm 2850 gr olmuş çileğimmmm:nazar::asigim::nazar:

bu arada esas bomba haber ben zayıflamışım kızım kilo almış ne kaa mutluyum anlatamammmmmmmm:sm_cool:

hoşbuldum canısımmmŞeniz

evet zuzucum aradı sağolsun merak etmiş beniiiopuyorumnanaktan

biz bu arada hemşo çıktık zuzumla az daha kurcalarsak akraba bilenem çıkabiliriz vallaaaadelikafadulden:sm_cool::1rolleyes:

diloşummmmmmmmmmmmmmmmm uyuyabiliyormusun sen bu geceeeee
sinifsinif.gif

oyy inşallah uyumuşsundurr ama ben senin yerine heyecanden uyuyamıycam sanırımmmmmdelikafadulden

Allahım sağlıkla kucağına alabilmeyi nasib etsin inşallah eylülümüzüüüü:asigim:
oyyyy kıyamam ben sana yaaaa:gitme:

maşallah canım çileğin kocaman olmuşşş süper yaa çok şükür gününüzde belki sık dişinii 15 gün dahaa:lepi::nazar:

uykummm yine kaçtı 1 saat uyudum ve ayaktayımm canım üff yaaaa:gitme:

senin gönlün genç canımmkaydirigubbakcemile5...yaşı takm kafana gidiyor habire...Allah yardımcın olsun iyi haberlerle dönersin inşaallah tatlım....

hoşgeldin canım her şey yolunda çok şükür...maşallah kızına sağlıkla gelsin..

gözün aydın canım.hihoyyyt..Allah anneli babalı büyütsünopuyorumnanaktan...maşallah oğluşuna...emme sorunu da geçer yakında üzülme canım...:teselli:

teşekkürler ecemmŞeniz
hiçbir zaman yaşla ilgili takıntım olmadııı:lepi:
30 lara gelen bilir ki en güzel yaşıdır kadının 30 lu yaşlarrrrrrr:asigim:

hoşgeldin kikoşşşşşşŞeniz
kız anacım ben rahat koca yatağımda bile heryerim ağrıyo balkonda nası yatıyon sen yahuuuu:1shok:

valla öle bi yatılıyoki sorma deliksiz uyuyorum okadar yani

ya arkadaşlar geçen giripte sölemişti kardeşim felan girip size haber vericek kimsede numaram yok dedi

inşallah canım yollarda doğurmadan gel emiiii
bebişte bakalım nekadar tombalak olmuş

ya odamı bugündü ben onu ay sonu diye biliyodum bak ondanda kimsenin haberi yok

canım ben bu dış alan sinek ilaçlarından aldım marketlerde satılıyo öle pahalıda değil az öteme yakıp koyuyorum oda tütsü gibi yanıyo açık havada olduğu içinde beni etkilemiyo ama sinekleri etkiliyo dene bence

ya süpersiniz canım benim allahım paşamızada maşallah inşallah en kısa süredede emer canım

hoş geldin sizdende böle güzel haberler aldıkya tamam bide ilsu ve emelde gelseler meraktayız valla bi giden gelmiyo

ayyuh yaaaaaaa demekki geçenki bebiğin saçları değilmiymiş yaniiiii:eek:
ama hakkaten tam sopalıkmış yani rezil kadın
:eek:klava:

doğurmadan geldim kikoşşşş:lepi:

ayyyy canım benim gözün aydın sağlıkla kavuşmuşsun paşana
ne güzelll allah analı babalı büğütsün maşallahhhhhhhhhhh tatlı oğlumuza
sana da geçmiş olsun bitanem

a.s. bu sana
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bunlar da paşamıza

Şeniz canım benim son hazırlıklar da tamam allahın izniyle yarın kavuşacaksın eylülümüze...ne güzel
allah yardımcın olsun bitanem ya inşallah herşey çok güzel geçecek
hayırlı haberlerini almak için sabırsızlanıyoruz canımmm:1hug:

demetimmmmm doktora gidecekmişsin hadi hayırlı haberlerle git gel bakalım öykü zehra nasılmışkaydirigubbakcemile5

ipeğimu,,,,,

canım benim sağlıkla kavuşmuşsun ipeğine ne tatlıdır şimdi ipek gibi teni mis gibi kokusu vardır...
allah analı babalı büğütsün canım arkadaşım
geçmiş olsun sana da çok şükür ikiniz de iyisiniz...

ipeğimu..............a.s. bunlar sana
bunlar da ipek bebeğe..:nazar::nazar::nazar:

güzel haberlerle geldik şükür canımmm Şeniz

haklısın canım .. e oldu senin bayaa bi haftan , ay olarak görünüyor ya tickerında o yüzden tam çıkartamıyorum , kaçıncı haftada doğmuş olacak çilek kızımıssss ???

tatlım bizim 36 mız bitti 37 e girdik bugün 36+1
38 bitmiş 39 dan 3 gün almış olacak inşallahhh:Saruboceq:

Beceremedimki resim koymayı ancak avatara koydum sağol canım

imageshack.us var ya hani upload sitesi , resim yüklediğimiz , o sayfayı aç , oradan göz at'ı tıkla .. göz at seçeneği yoksa sağ üst köşelerden birinde " old version " var önce onu tıkla sonra göz at'ı tıkla . yükleyeceğin resimi seç , " resize image " kutusuna tıkla ve boyutlardan 640*480 boyutunu seç ki rahatlıkla görelim yavruşu bizde ve " host it " de ..
sonra çıkan sayfadan " Hotlink for forums (1) " deki URL uzantısına mouseın sol tuşuyla bir kere tıklayınca hepsi seçilmiş olacak , sonra mouseın sağ tuşuyla " kopyala " diyeceksin ve burada actığın cevap sayfasına yine mouseın sağ tuşunu tıklayıp " yapıştır " diyeceksin ..

kızlarr uykum var ve çok sıcakk off yaa allah yardımcımız olsun ben yarın kısmetse yükümden kurtulcamm darısı sizleree inşallahhhh

demetim heyecann olmazmmı ayy nasıl olcak neyle karşılaşcamm falan filan sorular uzuyoo gidiyo:)

X