2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayy liste krizi oldu.kaydirigubbakcemile3
kuşuumm listeyi sen tut ben bu hafta doğurcam hem sen daha güzel tutuyon hehehehe ben bıraktım sen tut kız
huri sen dogum yapana kadar devam et lısteye bakmaya.
zaten ben cok fazla pc basında kalamıyorum canım.
sandalyede cok oturunca kasıklarıma agrı gırıyor.:çok üzgünüm:

kıslar ben kactım kasıklar hafıften basladı yıne.:çok üzgünüm:
huricim dogurana kadar lısteye bakmaya devam et canım sen daha fazla pc basındasın.
hepınızı öpuyorum.ıyı geceler.

hallettik karenciğim saol.liste için kriz haline geldi diyen de ben değildim rosem di ...zemuszemus doğum yanaştıkça stres olmayalım kıslar....:dance::icecream::hooray::enbuyukkk:a.s.

tamam tatlım tarihi duzeltirim bu arada cagın beranın dogum haritasına bakmak ister misin..

hediyem olsun diye link atıcaktım buraya ama ole cıkmıyo ozelden atarım..

bebisin ikizler ama yukseleni yengec basucunda ki gezegen koc..yane is adamı olabilir sansı yaver gitsin pasanın omru boyunca:))

masallah canım.kaydirigubbakcemile5.benm dr da sonda takmıyorum hastalarıma dedi.sevndm yane..
peki kilo milo gobus innce falan nasıl b duygun oldu ..ya cok merak ediorum..:)koca gobusten ayrılmak zor oluyo mu:))

hiç zor değil valla.bu sıcakta koca göbüş taşımak zor.karnım henüz inmedi.ama tabiki birazcık iniklik var.en azından göbek deliğin esi şekline geliyor.ben çok huylanıyordum çünkü göbeğimden

çok sağol karen teyzesi.amin canım.sende en kısa zamanda kzını kucağına alırsın inşallah.inanılmaz bir duyguymuş.karnındayken hiçbirşey değil onu kucağına aldığında herşey bitiyor.bekliyuorum canım

kızlar ben geldim
geçmişe takıldım bugün dershaneyi bitirdik şükür artık evde dinlenecez
selsincim hayırlı olsun canım

nurcum hadi hayırlısı bu haftasonu dimi sınav,hadi bakalım hayırlısı.merak ettim yeterli puanı alırsan ve inşallah atanırsan nasıl gitceksin ne düşünüyorsun?

normal doğum yapacak kızlar ben her akşam orama zeytinyağı sürüyorum doğumu kolaylaşrtırıyormuş gevşetiyormuş die..yasakkelime oh be kızımda hareketlenmeye başladı nihayet..

normal doğum yapacak kızlar ben her akşam orama zeytinyağı sürüyorum doğumu kolaylaşrtırıyormuş gevşetiyormuş die..yasakkelime oh be kızımda hareketlenmeye başladı nihayet..

bende duydum canım ve yapıcamda ama ne bileyim erken gibi geliyo kendim için hoş görüldüğü üzre bebişlerin ne zaman geleceğide belli olmuyo,bide bu zeytinyağını aynı şekilde şimdiden gögüslerede sürecekmişiz

SELSİN Canım hayırlı olsun doğum yapmışsın ama detaylarını bilmiyorum ne zaman yaptın kaç haftalık doğdu bebişin nasıl.Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.

hallettik karenciğim saol.liste için kriz haline geldi diyen de ben değildim rosem di ...zemuszemus doğum yanaştıkça stres olmayalım kıslar....:dance::icecream::hooray::enbuyukkk:a.s.

ben gecmisi okumadım huriscim.bu zatenstrese deger bişi degil huricim ..bole b konuda hic strese girmeye niyetim de olamaz ..
.en son bu konuya dair senn mesajını gordum ve ona binaen yazdım zaten halletmişsiniz..sorun yok demektir..

SELSİN Canım hayırlı olsun doğum yapmışsın ama detaylarını bilmiyorum ne zaman yaptın kaç haftalık doğdu bebişin nasıl.Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.

canım 21 haziran babalar gününde oğlum süpriz yaparak geldi.sabah 7.12 de dünyayaya.37:+3 de dünyaya geldi.normalde 29 haziranda alınacaktı.ama babasına hediye verdi.doktorumda izindeydi.başak doktor yapmak zorunda kaldı ameliyatımı.senin bebeğin nasıl emiyormu

canım geçmişi okuyamadım yada kaçırdım :kedi: bebişin nasıll yanındamı artık yoksa küvezdemi halenn:teselli:

Canım benim bebişim 23 gün küvezde kaldıktan sonra 5 haziranda taburcu olduk.Şu an evde. Zor ve yorucu günler geçiriyorum ama çok güzel bir duygu Allah herkese nasip etsin.Bu arada doğum yapanların bir listesi varmı varsa nerden görebilirim.

nurcum hadi hayırlısı bu haftasonu dimi sınav,hadi bakalım hayırlısı.merak ettim yeterli puanı alırsan ve inşallah atanırsan nasıl gitceksin ne düşünüyorsun?

evet canım bu hafta sonu 3 gün var...
istanbulda yaşadığım için yakın yerleri yazacam bakıcıyla falan halledecez artık
inş hayırlısıyla atanırımda şu sıkıntıdan kurtulurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…