2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

narcım maşallah çok beceriklisin hepsi birbirinden güzel ellerine sağlık sağlıkla giysin kuzucunŞeniz

teşkler demetçim bu kış hiç boş oturmadım. kaptırdım gidiyorum biri bana duur desiiin

yatağımız buda acele ettik netten aldık reng bu değildi istediğim ama elimize bu geldi çok kasvetli geldi rengi bana sizce nasıl belki ist gidince mağazasında değiştirebilirim

son buda artık uzun bir süre sonra yeniden görüşürüz anca örerimkaydirigubbakcemile3

aaa canım ben rengini çok beğendim çok güzel valla yinede sen bilirsin güle güle sağlıkla kullanın inşallahhhŞeniz

ayy ben buna bayıldımmmmdelikafadulden

hepsi birbirinden güzel eline koluna sağlık canım tekrar sağlıkla giysinn kuzucunnnŞeniz

sağol demetim valla artık seri üratime girdim .şimdi o takımın hırkasını yapıyorumalkisalkisalkis

demet ne güzel eksik iyice bitmiş biberonlar çok kullanışlı havlusuna da biittim resmen

demet ne güzel eksik iyice bitmiş biberonlar çok kullanışlı havlusuna da biittim resmen

canım çok teşekkürler valla o havluya bende bittimmmm aslında 3 tane abimizden kalma vardı ama işte bide kızıma özel olsun dedim-tatlicadiarzu-

ahh yerim ben çitlembiğimin cicilerini..bi eksiği kaldı mı? bırak biraz da gelince birlikte alalım yahu..çok az kaldı, sabırsızlanıyoruz oğlumla, geliyoruuuzzz

ayyy teyzesi gelmiş kızımın cicişlerine bakmışşşş:1hug:

canımcım siz geldiğinizde gezeriz
zaten son anda geliyonuz çok kızıyorum sizeeee:1closedeyes:
bide alışverişle mi geçircez zamanımızı bosverrrrrrr:sm_cool:

yerim ben o oğlunu yerimmmmmmmmmmmmmcokacimcoookŞeniz

çok özledim yetmiyo kameradan konusmak koklamak mıncıklamak istiyorum onuuuuuuuuu:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…