2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

çok sağol çiçekcim darısı senin başına

DemetÇİm cİcİlerİn Çok gÜzel gÜle gÜle gİyer İnŞallah

Demett çok güzeller canım.Özellikle ayakkabıya bayıldım ne şekermiş.

Selsin, Demet aldıklarınız çok güzel gülel güle iyi sağlıklı huzurlu günlerde giysin bebişleeer... :ecrin_bebek:

kızlar ben bayadır buraya girmmemiştim hüzün, demet, çiçek, grafiti, beyaz, derin, rosem, selsin cicişleriniz çok güzel yavrularınız mutlu günlerde giysin inş

çok teşekkür ederiz teyzoşlarıııŞeniz

daha güzelleri sizlerin kuzularınızın olsunnnalkisalkisalkis

VALLA KIZLAR NE KADAR GÜZEL ŞEYLER ALMIŞSINIZ ÖYLE....ALLAHIM SAĞLIKLA GİYMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH.. ben daha hiçbirşey almadım. hala içimde korku var... allahım izne çıkmayı nasip etsin o zaman alcam prensesime inşallah herşeyi.. gerçi annem İZMİRDE ne var ne yok bir çok şeyi almış.

Canım çok güzel yatağınız,huzurla yatsın bebişin,ayıcıklı şeylere bayılıyorum ben ya bende uyku setini öyle istiyorum bulabilirsem bakalım

akdas canım teşekkür ederiz teyzoşuuuuŞeniz

jasminn yatağınız harikaaa sağlıkla yatsın uyusun büyüsün kuzucun inşallhhhhhh:Saruboceq:

bugün 12:25
çiçeks canım çok güzel yatağınız,huzurla yatsın bebişin,ayıcıklı şeylere bayılıyorum ben ya bende uyku setini öyle istiyorum bulabilirsem bakalım

bugün 12:41
hüzün_yılı jasmıncım hayırlı olsun besıgınız saglıkla uyumayı nasıp etsın allah ınsallah

demett. Akdas canım teşekkür ederiz teyzoşuuuu

jasminn yatağınız harikaaa sağlıkla yatsın uyusun büyüsün kuzucun inşallhhhhhh

çok teşekkür ederim kızlar hepimizin bebişleri sağlıklı olsun

arkadaşlar aldığınız şeyleri hep gezdim baktım çok güzeller ama bence şuanki yapılacak alışveriş ilk 3 ay için olmalıydı.yani şuan alınabilecek 3 aylık mazemelerde tulum, badi, battaniye, patik ayakkabı tabanlı değil bere,eldiven,küveti,filesi, kovası,bitane biberon,emzik dikkat edinde ama diğer aylırı takip eden emzik devamı varsa alın emziğinizi,bez,şampuan yada bebek sabunu,ıslak mendil bebek çantası,ateş ölçer,tırnak makası,bunlar yetelidir bence diğer alınanlar mevsiminde çocuğa büyük olur küçük olur sorun yaşarsınız hemde hep birden bütçeye yüklenmemiş olursunuz çünkü nede olsa önümüzde bir doğum var elimizde ne kadar paramız olursa okadar iyidir ani doğuma gidile bilir beklenmedik problemler çıkabilir bebek yada annede biliyorsunuz nakit para her zaman her kapıyı açar inşallah sorunsuz ve zamanında bir doğum yaşarız ama bunlarıda göz önünde bulundurmakda fayda var bence benimde 2. bebeğim olduğu için biraz daha tecrübeliyim bu konuda mesela bebeğinizin yatağını alın ama arabasını hemen almanız gerekmez doğduktan sonra alınabilir. umarım bir faydam dokunur teşekkürler rabbim hepimizi bir nefeste kurtarsın

bence çok doğru yazmışsın özellikle ayakkabı benim kızımın yürümeye başladağı zaman ayakları tombikti çok zor ayağını rahat edeceği ayakkabı bulduk sanırım çoğu bebeğin ayakları tombik oluyor ve üstünde bant bağcık olan ayakkabıları giyemiyor .kıyafet işi de zor mevsimleri düşünüp almak lazım a.s.

valla arkadaşlar bende tecrübeli anneyim ona bakarsanız 11 yaşında bir oğlum ve birsürü de yeğenim var-tatlicadiarzu-

ben kızıma aldıklarımı 0-3 ay ile sınırlandırmadım 0-3 ay daha çok yazlık 3-6 ay da sonbahar ve kışa uygun kıyafetler seçtim.şimdiden almamın sebebi de hep indirimli olmalarıydı kıyafetler mevsimlerinde oldukça pahalı oluyor çünkü...

hem ucuz hem kaliteli hemde güzel bulunca dayanamıyorum:sm_cool:

eeeee kızlar kimse buraya artık bişey eklemiyor valla benim ekleyecek bişey kalmadı

hadi amaaaaaa bekliyoruzzzzzzzzkaydirigubbakcemile5
artık hemen hemen herşeyleri hazır kuzucukların görelim demiii söz maşaallah derizzzzalkisalkisalkis

aynen katılıyorum demet sana bende bu sekılde alışverış yaptım ve bılınçlı bır sekılde aldıgıma ınanıyorum....a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…