2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

[/IMG]

ya ben buna bayıldım kızlar,
bebek taşıyıcııs oalrka geçiyor.
ama ilk gördüm.ben kngurudan daha kullanışlı bir şey gibi görünüyor.:)))))))))
hem babalar da artık taşımaya korkmaz değil mi.......

ben o tosbanın cicisini yirimm çok güzel olmuş bende örüyorumm artıkk bitsin eklicem bende :)
güzel güzel giysin canım aras paşa

arkadaşlar bebişlerinize aldığınız bütün ciciler çok şeker ben daha bebişime hiç bişey almadım almak istiyorum ama bildiğim bir yer yok eskişehir afyon yada bursada bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz yerler varmı.çünkü hepsi çok güzeldi bende istiyorummmmm

kibele ilsu aldıklarınıza bayıldım çok şekerler güle güle giysin kuzucuklarınızzzŞeniz

star dust ellerine sağlık harika olmuş canım sağlıkla giysin prensinŞeniz

kızlarrrr prensesimin cicileri bakalım üşenmezsem hepsini eklicemkaydirigubbakcemile5

battaniyemizin bitmiş hali teyzoşları:lepi:

kızıma ördüğüm ilk yelek:asigim:

kızımın gece-gündüz emzikleri ve emzik kutusu:ecrin_bebek:

ilk bebeği prensesimin:asigim:

Ooo neler almışsın neler çok güzeller ...... Güle güle giyinsin bebeğin ......

Ben daha oğluma bişey alamadım... Bu hafta sonu inşallah .. Bir kaç bişi alıcam.....

Ooo neler almışsın neler çok güzeller ...... Güle güle giyinsin bebeğin ......

Ben daha oğluma bişey alamadım... Bu hafta sonu inşallah .. Bir kaç bişi alıcam.....

teşekkürler canım bunlar uzun bir zamanda birikti benim üşengeçliğimden eklemeye üşendim-tatlicadiarzu-
hepsini toptan ekledim işte uzun bir süre rahatım şimdikaydirigubbakcemile3

alırsın canım sende daha önümüzda koskoca bi 4 ay var yeter ki sağlıklı olsun bebişlerimizŞeniz

Oyyyyy tulumlarını yesinler onun ya bayılıyorum ben tulumlara bende alcam oğluşuma inş.bide beni öpme önlüğüne bayıldım,demet bütün herbişeyi çok güzel iyi günlerde giysin inşallah.Kız seninkileri görünce bende hiçbişey olmadığını farkettim :bbo:.Emzik kabını bile almışsın ne güzel. Beni kimse tutmasınnnnnnn. :))

kızlar bunlarda benim oğlumun cicişleri az az almaya çalışıoz

Eklentiler

• $Benim fotolar015.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 39
  • $Benim fotolar010.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 33
ay demetcim hepsi birbirinden güzel.güzel kızın sağlıklı günlerde giyer inşallah.

jasmincim oğlun iyi günlerde giysin yeni cicilerini sağlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…