2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

herkeze merhaba..aldığınız kıyafetlere bayıldım okadar zevklisinzi ki bebişleriniz sizin gibi anneleri olduğu için çookkk ama çookk şanslı..selsin senin aldıklarına ayrıca bayıldım ayıldıktan sonrada hüzün yılının aldıklarına bayıldım))))
hele o turkuaz ceketi nekadar şirin ve ayrıca o kahveli tulumu çok tatlıı korsan gibi bandana bağlaması bitirdi beni..))))
güle gülegiydirin kızlar..
aa buarada beyaz melek senin cimcimenin sarı montuda çookkk cici))
canım sağlıkla kavuşun yavruşlarınıza ağız tadıyla işallahhh....öpüyorumm

canım cok tesekkur ederız oğlusumla çok sagol teyzesı:eek::nazar:

herkeze merhaba..aldığınız kıyafetlere bayıldım okadar zevklisinzi ki bebişleriniz sizin gibi anneleri olduğu için çookkk ama çookk şanslı..selsin senin aldıklarına ayrıca bayıldım ayıldıktan sonrada hüzün yılının aldıklarına bayıldım))))
hele o turkuaz ceketi nekadar şirin ve ayrıca o kahveli tulumu çok tatlıı korsan gibi bandana bağlaması bitirdi beni..))))
güle gülegiydirin kızlar..
aa buarada beyaz melek senin cimcimenin sarı montuda çookkk cici))
canım sağlıkla kavuşun yavruşlarınıza ağız tadıyla işallahhh....öpüyorumm

çok sağolasın canım

$1.jpg

$2.jpg

$4.jpg

$3.jpg

$5.jpg

Son düzenleme:
çok güzel canım güle güle kullansın inş.
teşekkürler canım...
canım çok süper...........
güle güle kullansın aybalamız...
ben de böyle bişey alcam...............öyküme
iyi günlerde kullanın..........
keşke arabalarına bindirip birlikte gezdirme şansımız olsaydıyerimseniben

teşekkürler meleğim yaa ne güzel olurdu belli mi olur hayatın neler getireceği hiç belli olmaz bi bakmışsın biryerlerde karşılaşmak nasib olur:lepi:Şeniz

selsin, demresu,melekcim, star_dust,hüzün yılı ve sibel07 cicileriniz harikaaaaa:nazar: sağlıkla giysin yavru kuşlarınızŞeniz

aybalamın da çok birikti ama tembel annesi üşeniyo resmini çekip tek tek uğraşıp eklemeye-tatlicadiarzu-

selsin, demresu,melekcim, star_dust,hüzün yılı ve sibel07 cicileriniz harikaaaaa:nazar: sağlıkla giysin yavru kuşlarınızŞeniz

aybalamın da çok birikti ama tembel annesi üşeniyo resmini çekip tek tek uğraşıp eklemeye-tatlicadiarzu-

canım cok tesekkur ederıma.s.
aybalanın cıcılerınıde beklıyoruz:nazar:

çok teşekkür ederiz demet teyzesi.bir an önce sende çek koy kızının cicilerini.çok hoşuma gidiyor bakmak.

sağol canım , ama hakkaten sen de ekle cicilerin resimlerini .. bakma inanılmaz keyif veriyor :)))

hüzün_yılı ve sibel07 , bayıldımmmmmmmmm aldıklarınıza , inşallah güzel günlerde giydirmek nasip olur yavru kuşlara :asigim:

kızlar hepsi çok güzel sağlıkla giydirmeyi nasip etsin allahım :Saruboceq:ben daha bişey almadım kısmetse yarın fuarda bi kaç parça bişey alıcamyerimseniben

teşekkürler kızlar prensesime çoğu hediye bakalım ben daha tam almadım ama başlıyacağım almaya.

ayy kıslarrr bu aldıklarınız çook güzell melekleriniz en güzell günlerinizde giysinlerr maşallah bütün meleklere.. sağlıcakla gelsinler...

kızlar bebeklerinizin cicilerine bayıldım allah güzel günlerde sağlıklı bir şekilde giydirmek nasip etsin ben prensseslerime henüz birşey alamadım ama sizin aldıklarınız bana fikir oluyor kendime liste hazırlıyorum alışverişe gitmek kısmet olursa toptan alacağım hepsini

Sibelcim cidden cok guzel secimler yapmissin. Ozellikle 7 numaraya bayildim gercekten. Allah agiz tadi ile iyi gunlerde
giydirmeni nasip etsin.

Son düzenleme:
X