2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

çok şekerler hüzün yılı özellikle tulum çok severim ama az giyeciliyorlar tulumu alt üst daha kullanışlı oluyor malum bizimkiler yaz bebesi

çok şekerler hüzün yılı özellikle tulum çok severim ama az giyeciliyorlar tulumu alt üst daha kullanışlı oluyor malum bizimkiler yaz bebesi

canım cok tesekkur ederıma.s.
ben kadıfe hastasıyımdır son ekledıklerım 6-9 ay yanı kısın gıyebılecegı kıyafetler
a.s

spa1887.jpg

spa1892.jpg

spa1888.jpg

spa1890.jpg

spa1891.jpg
bak işte bunlar çok kullanışlı bende buna benzer takımlar çıt çıtlı giydirmiştin kızıma yazın akşamları iyi oluyor .iyi günlerden giysin oğluşun.ay çok heveslendim şimdi ama malesef burda alışveriş yapacak yer yok annanesi benim yerime alıyormuş bunada şükür

bak işte bunlar çok kullanışlı bende buna benzer takımlar çıt çıtlı giydirmiştin kızıma yazın akşamları iyi oluyor .iyi günlerden giysin oğluşun.ay çok heveslendim şimdi ama malesef burda alışveriş yapacak yer yok annanesi benim yerime alıyormuş bunada şükür

cok tesekkur ederım canım ilk 3 ay için bu tarz kıyafetler alıyorum rahat olur dıye genelde kıyafetlerını 3-6 ve 6-9 ay alıyorumaa.s
canım ınternetten sıparıs verebılırsın ıstersen hem belırlı bı fıyatın ustunde olunca kargo ucretıde odemıyosuna.s

cok tesekkur ederım canım ilk 3 ay için bu tarz kıyafetler alıyorum rahat olur dıye genelde kıyafetlerını 3-6 ve 6-9 ay alıyorumaa.s
canım ınternetten sıparıs verebılırsın ıstersen hem belırlı bı fıyatın ustunde olunca kargo ucretıde odemıyosuna.s
ewt internetten bebek için değil ama başka büyük eşyalar aldım a ama hem doğuma kadar burdan taşınacağım yolumus uzun eşyamız az olmalı hemde bulunduğumuz ilçe ye kadar gelemiyor yine gidip maraştan almak zorunda kalıcaz yoksa hep bakıyorum bbek kıyafeti park yatak fln yaza inş. sabrediyorum

bu arada ist. olsydım bakırköy cumartesi pazarı ve bazı semt pazarlarına hem uygun hemde kaliteli ürünler gelir nasıl olsa giymeden yıkanacak muhakkak giderdim .

bu arada ist. olsydım bakırköy cumartesi pazarı ve bazı semt pazarlarına hem uygun hemde kaliteli ürünler gelir nasıl olsa giymeden yıkanacak muhakkak giderdim .

annem hep söyler bana
kızım koskoca bakırkoy pazarı varken neden pahalı magazalara para harcıyosun dıye
esımde hıc hoşlanmaz pazarlardan ıgne atsan yere dusmez diye göturmez benı
annemde bebeklıgımızde hep bakırkoy pazarından gıydırmıs abımle benı hala söylera.s

aman ewt dikkat orası çok kalabalık olur ev yakınsa erken çıkacaksın o pazara geçe kaldınmı mahşer yeri oluveriyo sanki.

Arkadaşlar bir tekstilci olarak size bir tavsiyem olacak sakın çocuklarınıza ucuz diye bilmediğiniz yerden bişey almayın çok tehlikeli büyük firmalar bunun için denetimden geçiorlar örnek vereyim size bir çocuk elbise dikerken makinecinin iğnesi kırılmış ve elbisenin içinde kalmış bunu alan müşteri çocuğuna giydirmiş ve bebeğin boynu yarılmış dava açmış ve kazanmış yani dicem kırılan iğneyin iyi firmalar parçasının en küçüğünü bulup rapor ediyorlar dikat edin aldığınız şeylere

Arkadaşlar bir tekstilci olarak size bir tavsiyem olacak sakın çocuklarınıza ucuz diye bilmediğiniz yerden bişey almayın çok tehlikeli büyük firmalar bunun için denetimden geçiorlar örnek vereyim size bir çocuk elbise dikerken makinecinin iğnesi kırılmış ve elbisenin içinde kalmış bunu alan müşteri çocuğuna giydirmiş ve bebeğin boynu yarılmış dava açmış ve kazanmış yani dicem kırılan iğneyin iyi firmalar parçasının en küçüğünü bulup rapor ediyorlar dikat edin aldığınız şeylere

gercektenmı:1shok:
sımdıye kadar bılmedıgım yerden almadım hıc zaten alısverış yaptıgım magazalar bellıa.s
ama sonucta etrafımızdakı ınsanlar hedıye vs. getırecek ve nereden alındıgını bılmedıgımız urunlerde olucak sonucta ozaman ne yapacagızfisfisfis

bunların dikiş olan kısımlarını kontrol ediniz merdiven altında dikilen atölyeler de böle şeylere dikkat edilmiyor bizim her ay denetimlerimiz oluyor ve bu kırık iğnelere mutlaka rapor tutuluyor her parçasını bulmak zorundasınız

herkeze merhaba..aldığınız kıyafetlere bayıldım okadar zevklisinzi ki bebişleriniz sizin gibi anneleri olduğu için çookkk ama çookk şanslı..selsin senin aldıklarına ayrıca bayıldım ayıldıktan sonrada hüzün yılının aldıklarına bayıldım))))
hele o turkuaz ceketi nekadar şirin ve ayrıca o kahveli tulumu çok tatlıı korsan gibi bandana bağlaması bitirdi beni..))))
güle gülegiydirin kızlar..
aa buarada beyaz melek senin cimcimenin sarı montuda çookkk cici))
canım sağlıkla kavuşun yavruşlarınıza ağız tadıyla işallahhh....öpüyorumm

X