2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:Bizde bu hafta bunları aldık bebeğimize

Son düzenleme:
hüzünyılı canım harika bunlar eymen bera sağlıcakla gelsin de giydirdiğin zamanki resimlerini de görelim :))))

kızlar hepsi birbirinden cici aldıklarınızın ben hala bişiy almıyorum cinsiyetide belli olmadığı için Allah içinize sindirsin giydirmek nasip etsin inşallah :Saruboceq:

nesquik ve hüzün yılı aldıklarınz çook güzel..a.s.
siyah beyaz takıma ise bayıldımmm..topuda var kaydirigubbakcemile3 hele çorapları küçücük yaaa..:asigim:
Rabbim güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin annecikler :1hug:

canım cok tesekkur ederıma.s.
babamız ve dayımız koyu besıktaslı oldugu ıcın bizde dogustan besıktaslı olduk
kaydirigubbakcemile3

herkese ıyı aksamlar kıslar.

HUZUN YILI,canım bebegın gule gule gıysın kıyafetlerını cok sekerler masallah.

Son düzenleme:
canımcım hepsı bırbırınden guzel.
gule gule gıysın melegın.:1hug:

nesquik ve hüzün yılı aldıklarınz çook güzel MAŞALLAH CİCİLERİNİZE...
allah sğlıklı günlerde giydirmeyi nasip etsin hepimize...

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:Bizde bu hafta bunları aldık bebeğimize

[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]

[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]

[/IMG]
[/IMG]
[/IMG]

kızlar hepsi çok güzel bayıldım bi lokmacık :) çok güzeller allah sağlıklı bişekilde iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin bende dün aldım sadece 2 çıt çıtlı bady yavaş yavaş alınır:)
..a.s.

Canım eklerim bu akşam harika bişiy acaip kullanışlı eklicem canımcım akşama yerimseniben

o takımda hala gözum var ınat ettım mutlaka alıcamkaydirigubbakcemile3
cok seker bı takım senınde bebısın saglıkla gıysın bıtanem
:1hug:

Benimde eşim alma diyor sadece onu aldım hayır diyemedi oda beğendi çok güsel gerçekten al canım tüm bebeklerimiz sağlıkla giysinler inş. canım :ecrin_bebek:

yaa bunlar ne güzell ciciler walla çok özendim ama çok çok almak da istemiyorum yarın kontrolüm var yine de belli olmaz dr dan sonra bi mağazaya girmezsem iyidir :))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…