2009 Temmuz anne adaylar:) hadi bebislerimize aldigimiz cicileri paylasalim...

dsc01097nj1.jpg
dsc01106cw2.jpg

dsc01100gj6.jpg
dsc01103uk5.jpg

dsc01101jg0.jpg
dsc01107iz7.jpg

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:Bizde bu hafta bunları aldık bebeğimize:emir_bebek::emir_bebek:

Son düzenleme:
hüzünyılı canım harika bunlar eymen bera sağlıcakla gelsin de giydirdiğin zamanki resimlerini de görelim :))))

kızlar hepsi birbirinden cici aldıklarınızın ben hala bişiy almıyorum cinsiyetide belli olmadığı için Allah içinize sindirsin giydirmek nasip etsin inşallah :Saruboceq:

nesquik ve hüzün yılı aldıklarınz çook güzel..a.s.
siyah beyaz takıma ise bayıldımmm..topuda var kaydirigubbakcemile3 hele çorapları küçücük yaaa..:asigim:
Rabbim güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin annecikler :1hug:

nesquik ve hüzün yılı aldıklarınz çook güzel..a.s.
siyah beyaz takıma ise bayıldımmm..topuda var kaydirigubbakcemile3 hele çorapları küçücük yaaa..:asigim:
Rabbim güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin annecikler :1hug:

canım cok tesekkur ederıma.s.
babamız ve dayımız koyu besıktaslı oldugu ıcın bizde dogustan besıktaslı olduk
kaydirigubbakcemile3:nazar:

herkese ıyı aksamlar kıslar.

HUZUN YILI,canım bebegın gule gule gıysın kıyafetlerını cok sekerler masallah.

Son düzenleme:
canım cok tesekkur ederımŞeniz
prensımız gelıyo masallah cok sevındım bıtanem ınsallah saglıkla gelır oğlusun:nazar:
cok gecmıs olsun tatlım dış agrısı cok zor bılırım benımde dolgum var yapılması gereken
:nazar:
canımcım hepsı bırbırınden guzel.
gule gule gıysın melegın.:1hug:

nesquik ve hüzün yılı aldıklarınz çook güzel MAŞALLAH CİCİLERİNİZE...
allah sğlıklı günlerde giydirmeyi nasip etsin hepimize...

dsc01097nj1.jpg
dsc01106cw2.jpg

dsc01100gj6.jpg
dsc01103uk5.jpg

dsc01101jg0.jpg
dsc01107iz7.jpg

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:Bizde bu hafta bunları aldık bebeğimize:emir_bebek::emir_bebek:

spa1824mj8.jpg
[/IMG]
spa1825md9.jpg
[/IMG]
spa1823iw7.jpg
[/IMG]

spa1829lv6.jpg
[/IMG]
spa1832jh2.jpg
[/IMG]
spa1834xj2.jpg
[/IMG]

spa1836ks4.jpg
[/IMG]
spa1839sz1.jpg
[/IMG]
spa1840am9.jpg
[/IMG]

kızlar hepsi çok güzel bayıldım bi lokmacık :) çok güzeller allah sağlıklı bişekilde iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin bende dün aldım sadece 2 çıt çıtlı bady yavaş yavaş alınır:)
..:nazar:a.s.

ayy merak ettim nasıl bir şey bu takım , ekler misin canım resmini müsait olunca yerimseniben
ben de Kanz'ın hastane çıkışı takımlarından almayı istiyorum , çok şeker oluyorlar ya , üstelik penyeleri de çok kaliteli .. her parçanın üzerinde ( penye zemini tamamen pembe yada mavi ) " it's a boy" / " it's a girl " yazıyor

Canım eklerim bu akşam harika bişiy acaip kullanışlı eklicem canımcım akşama yerimseniben

o takımda hala gözum var ınat ettım mutlaka alıcamkaydirigubbakcemile3
cok seker bı takım senınde bebısın saglıkla gıysın bıtanem
:1hug::nazar:

Benimde eşim alma diyor sadece onu aldım hayır diyemedi oda beğendi çok güsel gerçekten al canım tüm bebeklerimiz sağlıkla giysinler inş. canım :emir_bebek::ecrin_bebek:

yaa bunlar ne güzell ciciler walla çok özendim ama çok çok almak da istemiyorum yarın kontrolüm var yine de belli olmaz dr dan sonra bi mağazaya girmezsem iyidir :))))))

X