2009 ocak bebişlerinin isimlerini paylaşalım

selam kızlar bende bebişin ismi konusunda size sorayım fikrinizi, eşim şiddetle göktürk ismine takmış durumda ben nedense hiç ısınamadım bu isme.resmen savaşıyor bu ism için benimle bende yanına ege koyalım diyorum.göktürk ege nasıl olur sizce

ege çok güzel bence iyi düşünmüşsün, hem ikinizinde istediği olur

ezra nın söylediği siteye baktınızmı.orada çok güzel isimler varmış.hem anlamlarıda yazıyor.

benim oğlumun ismi Halil Efe ya da Efe Halil olacak kızlar... hatta ortaokuldan beri istiyodum bu ismi.. halil babamın ismi.. ama herzaman eşim istermi ilerde diye düşünürdüm.. ve biz bebeğimiz olmadan önce eşimle kız ya da erkek ne olursa olsun içimizde kalmasın diye çift isimli olmasına karar vermiştik.. ve bigün eşim ben kendi payıma Halil koymak istiyorum dedi.. :) (babama çok düşkün) ben de o zaman Efe yi istiyorum dedim :)
ama babama söylemedik süpriz yapıcaz.. ben ezanı da kulağına babamın okumasını istiyorum bebeğimin.. ve o zaman söylemek istiyorum adını koyduğumuzu :)

çok güzel düşünmüşsünüz baban çok sevinecek bebişiniz de sağlık içinde adı ile büyüsün inşallah

kızlar DORA ismi nasıl sizce oğluşuma...acaba kız ismi olarak ta kullanılıyormu..ben unisex bi isim olmasın diyorum da..

kızlar DORA ismi nasıl sizce oğluşuma...acaba kız ismi olarak ta kullanılıyormu..ben unisex bi isim olmasın diyorum da..

Gülçincim, ora ismi bende direk kız ismiymiş gibi geldi.Hiç duymamıştım daha önce ama çağrışımı kız ismi gibi.Yine de sen bilirsin.

Evet Doruk ya da Bora , Dora ismine çok yakın.
Doruk, dağın en yüksek yeri, Bora da bir rüzgar adı.

televizyonda doraca die bi program var oğlanın adı dora oradan annelere bilgiler veriolar beraber.sadece onda duymuştum,ee o da erkek:)

bana kiz gibi geliyor bebegim,eger kiz olursa Aysima olacak insallah..
ki benim icimden kiz geciyor..

ay kızlar banada tvde bi program olduğunu ve kız çocuğunun adı olduğunu söylediler..ama çok hoşuma gitmişti bakalım.yeni isimler duyarsanız burada paylaşalım..

kızlar bende kızımın adını DİLA koymayı düşünüyorum. eşimle ortak beğendiğimiz bir isim. BERİLNAZ -HİRA -NİSA-KAYRA-ALEYNA kız ismi olarak bunlarfda vardı listede ama eledik. belki fikir olur diye size yazayım dedim.

:ecrin_bebek:kızlar benim oğlum 26 haftalık oldu ama hala bi isim bulamadık.bi türlü karar veremiyorum en güzel isim olsun istiyorum.

agâh
ahmet
akay
ali kaan
arda
ateş
atilla
aybar
baran
barlas
başar
batikan
berke
bora
buğra
can
cihan
çağan
çağhan
çağin
çağkan
çınar
deniz
devrim
dora
doruk
ediz
efe
egehan ali
emir
eren
erim
erkan kayra
erol atahan
eymen
gediz
gökhan
göktürk ege
görkem
halil efe
ilgaz
kaan
kayra
kerem
kürşat
mahir
mehmet
mehmet akif
mehmet ali
mehmet can
mehmet ege
mehmet emir
mehmet emre
melih
meriç
mert
mete
metin
özgür
ömer faruk
ömer tuna
öymen
sarp
sedat
taha
taylan
toprak
tuğra
tuna
ulaş
umut
yağiz
yiğit
yiğit efe

alya
alara
aleyna
almina
almira
ahsen
arnisa
arya
asel
asya
aybike
aybüke
aybükenur
aysima
azra
bade
başak
begüm
beren
beril
beril naz
betül
beyza
burçin
buse
cemre
ceren
ceylin
ceylin su
çağla
defne
demet
deren
derin
devin
dide
dila
dilara
dilan
dilber
duru
düet
ecehan
ecemaya
ecrin
efsa
ekin
ela
elçin
elif
elif ece
elif eylül
elif defne
elife
elisa
ena
erem
eylül
fulya
gizem
gökçe
gökçen
gülce
güzay
havin
henna
hesna
hevin
hilde
hira
işil
ide
idil
ilgaz
imge
inci
irem
irem ece
izem
izgenaz
kayra
lal
lal berrak
lale
linet
liya ceylin
lidya
mercan
melike
melis
mervin
mina
miray
naz
nehir
neva
nigar
nil
nira
nisa
nükhet
nükte
peri
ravza
rumeysa
sahra
samra
sedef
sena
senem
simay
sitare
tuana
yağmur
yarim
yasemin
zeynep duru
zümra
zülal

butun isimler de guzel,tesekkurler ekinsu cum....
ben Aysima nin anlamini buldum,yüzü ay gibi parlak olan demekmis...
yarin belli olursa kiz oldugu bu isimi koyucaz insallah...
bence kiz zaten :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…