2009 Nisanda sezeryan olacaklar

Canım doğum ne kadarmış Amerikanda? Ben hala kararsızım, nasıl olcak da doğcak bu bebek bilmiyorum. Dr.um düşünme bunları vaktini keyifli geçir, zamanı gelince sen nasıl iyi hissediyorsan o şekilde olur diyo. Aslında normal yapmamı istiyo, sezaryan istersemde epidural yapıyo ama genelde genel anestezi kullanıyormuş. Dediğim gibi sorunlarım nüksetmezse tüm şartlar normal doğumu gösteriyo ama ben korkuyorum başaramamaktan. Epidural normal doğumda bana mantıksız geliyo. Bütün sancıyı çekiyosun tam bebek gelicekken uyuşturuyolar..
Herkes için hayırlısı olsun..

nasıl zihniyette o kadar canım ne demek normal doguma gelmiyorum

o zaman doktor degıl

Urlaya katılıyorum. Nedemekmiş gelmemek. Başka dr.mu yoktu sen nerden buldun? Çok saçma yawklava: Esas normal doğumu istemesi gerekir. Benim dr. ben şahitim ne bayram ne tatil demez 5 kere de olsa 10 kerede olsa gidiyo valla. Açılma olup bebek doğana kadar yalnız bırakmıyo hastalarını. Doğrusu da bu bence! Betülcüm bidaha konuş dr.unla!! Normal doğurma imkanın varsa niye sezaryan olasınki?

herkezlere merhabalar ..... ben sürekli yazılarınızı takip etmeye çalışıyorum ama pek cevap vermeye fırsat bulamıyorum .... bu açılan konu içinde teşekkür ederim doğumlar yaklaştıkça çok iyi oldu bu anlamda paylaşımlar ..... bende normal doğumdan çok korkuyorum yapabileceğimede inanmıyorum açıkçası ama doktorum normal yapabileceğimi ve sezeryan göre daha rahat olacağını söylüyor benim için .... doktor normal doğumdan yana ben sezeryan istiyorum bakalım artık rapor almaya gittiğimizde konuşup netleştireceğiz inşallah

evet haklısınız dr normal doğum uzun bir süreç gelmem diyor kimseye de gitmiyor.burdaki bazı doktorlarda gelirim deyip gelmiyor.aman son hafta karar veririm bu işe.

canım epidural sezeryan süper ben yakın bir arkadaşımın epidural sezeryan görüntülerini izledim doktora kesmeye başlayınca haber verin dio ama o sırada doktor kesmiş bebeği çıkarıo ama dioki yok dio daha kesmiorum temizliyorum bu bölgeyi birazdan kesicem derken bebeğini ona gösterio çıkarıp. kız ağlamaya başlıo tabii bunları eşi çekmiş bende ağladım onun o bebeği görünceki ifadesine. çok güzeldi o yüzden artık hiç korkmuyorum hem ameliyattan çıktıktan sonrada hiç ağrısı olmadı inşallah bizimde olmaz:)

İşallah canım. Herkesinki aynı olmuyo malum. Bende seryan olursam epidural istiyorum ama hala ne olucağım belli değil. En az acı çekiceğim ve kolay olanı olsun diye dua etmekten başka bişey gelmiyo şu an elimden. Sağlıkla bi kucağımıza alsak şu bebişleri hepimiz rahatlicazhihoyyyt

dün rüyamda doğum yapmıştım hastanedeydim bebiş çok şirindi ben ona agu yapıodum o da bana aguuu yapıodu:) ama hastane odası çok kalabalıktı

benim de sezeryan olacak inşallah ama şekleine karar veremedim henüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…