2009 Nisan Bebeşlerin uyku düzeni

kızlar siz günde kaç saat uyuyabiliyosunuz,bebeğiniz aralıksız gece en fazla kaç saat uyuyo,bi de bebeği öğlen uyuyunca onunla uyuyan var mı ben uyumaya çalışıyorum ama çoğu zaman olmuyo
sanki artık 48 saat aralıksız uyusamda dinlenemicekmişim gibi geliyo :çok üzgünüm:

slm bebeğim 1 nisanda 36 haftalık olarak dünyaya geli şuan 58 günlük henüz uyku düzeni oturmadı diyebilirim mesela dün hiç uyumadı 14 saat uyanık kaldı ve hep ağladı ilk günden itibaren akşam 7den gece 12 ye kadar ağlıyor gazı var bazende keyfi ağladığını düşünüyorummecburen kucakta tutuyorum zaten kucağında uyuyayım diyor dr. colinox verdi gazı için ama pek fayda vermedi anne sütü almıyor mama veriyoruz birbirimize dua edelim düzelsinler

benim kızım gündüz hiç uyumuyo artık ama gece maşallahı var 8-9saat aralıksız uyuyo:)
akşam emziriyorum mamasını gece çayınıda veriyorum 10, 10buçuk gibi yatıyo sabah 6-7arası kalkıyo sonra besleyip yine yatırıyorum 2saat daha uyuyor.. geçen gün 10saat olmuş bizimki kalkmadı çok korktum gittim uyandırdım:)) 3haftadır düzenli uyuyo ama ben hala gece kalkıp saate bakıyorum alışamadım galiba:)

ohh maşallah senin meleğine bizde bi süredir 6 saat falan uyuyabilmeyi başarıyoruz akşamları:) inşallah 8-9 saati de görürürz

X