2009 nisan anneleri sayısal verileri paylaşalımm

bizde 10 haftalıkken 39.40 mm idik....bakalım bu cumartesi görücez ne kadar büyümüşüz....:))

ben salı gitcem çok merak ediyorum bebişim ne kadar oldu acaba

kızzzlar yazmayın bakalım kimse doktora gitmiomu ben yarın gidiom inş yazcam

bebeğim 20 mm 10+4 de cok tatlıydııııı

benim suan 12+6 haftalık yarın dr a gıdecem 8+4 de bebegin boyu 1.97cm dedi yani en son gıttıgımde şimdi merakla bebişimi görmek istıyorum

kızlar valla benim beynim duruyomu kafammı karışıyo anlamadım benim bebeğime 10+4de 20mm dedi cm demedi peki 20 mm kaç cm 2 cm mi öğretmenim bide ama kafam dondu valla yaaa

kızlar valla benim beynim duruyomu kafammı karışıyo anlamadım benim bebeğime 10+4de 20mm dedi cm demedi peki 20 mm kaç cm 2 cm mi öğretmenim bide ama kafam dondu valla yaaa

elavinya evet canım 20mm=2cm oluyor
bu arada bizde dün dr.daydık 9+3 ken 28.05mm dedi dr.umuz:nazar:

Ben 8+2 de gittiğimde 17.1mm'di 11+1'de ise yani çarşamba günü 45,3mm oldu.Doktor herşey normal dedi.

arkadaşlar pazartesi günü dr a gittim ..benim yaramazı gördüm kıpır kıpır yerinde durmuyodu.ikili test için dr ölçümü zorlandı..bi amuda kalkmadı kaldı sıpanın .neyse boyumuzun ölçüsünüde aldık bu arada .12 +0 ken 53,40mmdi.bakalım birdahakine ne kadar olacak..

selam kizlar,benim minicigimde,bugun kontrola gittim 13+3gunluk,tam olarak 6cm olmus.öyle bi hareketliydiki ,taklalar atiyor yerinde hic durmuyordu:emir_bebek: doktor bile guldu ,ne hareketli bi bebek böyle diye,:ecrin_bebek:

kizlar benim sat tarihime göre,bebegim 13+3gunluk ,ama dunki doktor kontrolunde bebegin ,ultrason fotosunda 12+5gunluk yaziyor,yani anliyamadim hangisi dogru oluyor,?

X