2009 nisan anneleri sayısal verileri paylaşalımm

elavinya

Başarmanın yarısındayım,başaracağım dedim çünkü :)
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
1.542
578
44
hadi bakalım madem herkes merak ediyor bu başlıkta haftalara göre kese boyutları.bebiş ağırlıkları,boyutları .....vs paylaşalım:teytey:

hadi bakalım madem herkes merak ediyor bu başlıkta haftalara göre kese boyutları.bebiş ağırlıkları,boyutları .....vs paylaşalım:teytey:

paylaşalım demişsin canım ama sen yazmamışsın ; hadi sende yaz bakalım ....

ben geçen cumartesi kontroldeydim
bana göre 7+1 di - doktora göre 6+4 günlük .
bebişim de 7,48 mm di
ağrlığını bilmiyorum.

paylaşalım demişsin canım ama sen yazmamışsın ; hadi sende yaz bakalım ....

ben geçen cumartesi kontroldeydim
bana göre 7+1 di - doktora göre 6+4 günlük .
bebişim de 7,48 mm di
ağrlığını bilmiyorum.

Bende anlamıyorum cunku bende 8eylulde drye gıttım
bana gore 8+3 doktoruma gore 7+5 cıktı
bebegımde 13mm di
bende agırlıgını sormadım heyecandan
cunku kalp atıslarını duydum ufaklıgın
İNANIN BU MUCIZE BASKA BISEY DEGIL
SUAN VUCUDUMDA 2 KALP ATIYOR:CüvCüv:

doğru diyosun şirvan ama sabah konuyu açtıktan sonra miğdem fena oldu ekleyemeden kapattım ben 9 haftayım bgn çarşamba dr.a gittm 7+5 dedi bu uyumsuzluklar böyle sürüp gidecek biliyorum çünkü temmuz annesi kardesim var ve doğum yapana kadar her doktor farklı söyledi az oldu çok oldu gelişim önde oldu geride kaldı vs.. ama ben hesabımı şaşmıycam onlar şaşıyor banada dr her zaman boyutları kağıtta veriyodu kalp atışını görünce heyecandan istemeyi unuttum ama normal demişti kafa ölçümü 10 haftalık gibi dedi ama olabilirmiş düzelir folik asiti ihmal etme beyin damarında hafif genişleme var dedi sizde aksatmayın

Bu pazartesi bende 2. kontrole gittim ama dr. kalp atışlarını dinletmedi. Hem göremedimde.. Sordum söylemedide yaa :çok üzgünüm:

merhaba
bende en son kontrolüme 28ağustosta gitmiştim yani 8+3ken:CüvCüv:
o zaman 15,8mm idi pazartesi randevum var ne kadar büyümüş görcez bakalım:dance:

benimde dun kontrolum vardi,bebek 8+3gunluk doktorum yaklasik 2 cm dedi,normalmi acaba?DOKTORUM NORMAL OLDUGUNU SÖYLUYOR AMA;HERALDE BUNYEYE GÖRE DEGISIYOR;

nefisem ne kadar büyümüş bebişin bende 8+4 de filan gitmiştim tam hatırlamıyorum ama daha cm olmamıştı benim mm ifade ediyordu maşşallah uzun boylu bebiş :)))

kızlar tüm bebeklerin maşallahı bar boylar almış gidiyor.
benimki ufak kalmış aranızda

evet ya nasılda büyüyor kuzular kucağımızaada hayırlısıyla alırız inş.

slm kızlar bunu düşünüp duran bi tek benim zannediyordum benim bebğim 7+3 ken gittiğimde 8,6mmdi..dr 6+6 dedi
8+2 iken gittim dr tam 8 haftalık ,15mm olmuş dedi..benimde kafam karışmıştı hangisi diye ..dr. 1 hafta önde veya ileride gidebilir bu çok normal ilerleyen zamanlarda değişebilir dedi..sağlıklı olsunlarda ...

merhaba
bende en son kontrolüme 28ağustosta gitmiştim yani 8+3ken:CüvCüv:
o zaman 15,8mm idi pazartesi randevum var ne kadar büyümüş görcez bakalım:dance:

8+3 iken nasıl 15.8mm oluyor bebek ya. ben dün gittim doktora 10+5 günlük uyumlu hamileliğm.bebeğim 3.86 mm. benşmki anormal mi

sizin bu yazdığınız kese boyu mu bebeğin boyumu. 6+5 iken gitmiştim o zaman bebek görünmemişti kese çapı 17,6 mm di. dün gittim yani 10+5 günlüktüm bebeğin boyu 3,86mm çıktı.doktor bişey söylemedi.bi anormallik olsa söylerdi herhalde.özel hastaneye gidiyorum.

sizin bu yazdığınız kese boyu mu bebeğin boyumu. 6+5 iken gitmiştim o zaman bebek görünmemişti kese çapı 17,6 mm di. dün gittim yani 10+5 günlüktüm bebeğin boyu 3,86mm çıktı.doktor bişey söylemedi.bi anormallik olsa söylerdi herhalde.özel hastaneye gidiyorum.

canım arkadaşın dediği gibi 38,6mm dir.fetüsün boyu yani bu..:ecrin_bebek:

evet canım sen yanlış anlamışsın bence 38,6mm'dir.:ecrin_bebek:
benimde bugün randevum vardı bebişim 11 haftalık tam 40.7mm olmuşkaydirigubbakcemile2

Ben en son bana göre 7+2 iken gitmiştim, 17mm di. Ama gün olarak 7+5 olmuş o. Sırtüstü yatıyodu kuzucuğum sessiz sessizkaydirigubbakcemile3
Haftaya gitcez yani 12. haftada, testlerimiz yapılacak. Bakalım büyümüş mü bende merak ediyorum. Ama arkadaşların dediği gibi, zaman zaman bu değerler, günler değişme gösterebilirmiş, endişelenmeyin hamişlerkaydirigubbakcemile5

kızlar ben 11 eylülde gittim bana göre 7+3 ama doktoruma göre 6+1 demişti ve bebeğimin boyu 4.64 idi. benim bebişim rahime geç düşmüş adet tarihine yakın döllenmiş yumurta ve rahime geç düşmüş o yüzden sanki biraz geriden gidiyor ama doktorum bunun önemli olmadığını 3 aydan sonra bebeklerin normal gelişimi yakaladığını söyledi.

X