2009 nisan anneleri hadi şimdide sağlıklı beslenmek ve daha fazla kilo alamamak için

sabah uyanınca 1 bardak süt ve 3 tane ceviz içi
işyerine gelincede 2 dilim kepek ekmeği ve 2 kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir
saat 11.30 da 1 tane küçük portakal
öğle yemeği;1 tabak (takribi 3 yemek kaşığını geçmez) patlıcan musakka,2 dilim kepek ekmeği ve su
akşama evde etli mercimek ve salata yicem ve 1 porsiyon yoğurt

ayyy sen bunlarla doyuyomusun canım?
bende mi bir tuhaflık var.

sabah 1 adet ıspanaklı börek dilim ve bir minicik pohaça çeri domates az peynir zeytin ve pekmez
öğlen spagetti bol bol salata 2 baget fırında but 2 bardak ayran
1 muz daha da çok şeyler yerim ben .ama 1 aydır kilo almıyorum hayret...

öğlen dolma yoğurtlu kereviz salatası salata
arada simit
akşam tavuk ızgara pilav salata
yatmadan öncede nesquik içerimmmmmm enn sevdiğim şeyyy

günaydınn..
sabah menüsünü açıklıyorum hanımlar..
1 adet çıtır simit,1 küçük bardak açık çay,bol su..

çiçekcim dün sana sordum ama görmedin herhalde bugün akşam büyük gün menün hazırmı ne pişircen sevgili kayınvalideciğinle kayınpederine????

hahaha hazırladım canım aslında mesaj attım görünce msajını ama akşam yazdım. menüde eşşeğin ayağı var demiştim hihahoo:)
ayrıca saçına fön çektircekmisin demiştin tabiiki hayırrrrrrrr uğraşamam onlar için:) menüde ezogelin çorbası karnıyarık fırında iç pilav üstü tavuk var patates haşladım salata yapcam e yeter zaten kocamın yüzü kara çıkmasın die yapıorum bunu da yoksa onlar için kılımı kıpırdatmam alnımın akıyla çıkiim de bu akşamdan tedirginim çünkü üühüw

vayy menü sağlam!!kızım ne becerikliymişsin sen iç pilav falan..
yanlız tatlım bıçaklar sağa çatallar sola aman puan kırmasınlar:))
relax relax az kaldı şöle bikaç saat dişini sıkcaksın sonra geçecek..
artık yemeklerden banada yollarsın biraz kargoyla:)))

sorma az kaldı gece onlar gittikten sonra girerim burda olanlarınıza havadisleri veririrm tabii stresten doğurmadıysam:)

sorma az kaldı gece onlar gittikten sonra girerim burda olanlarınıza havadisleri veririrm tabii stresten doğurmadıysam:)

hadi bakalım allah yardımcın olsun!!
buda geçer buda geçer alışmalısın!!!varya öle bişarkı.
aman yaz gali neler olduğunu..
çıktım ben çok öpüyorummmmm
seni kötü gelin ferhunde yaptı arkadaşlar çok güldümm vallahii

hahah müshilli benim pilav kayınpedere çıkarken klozet takımı hediye edicem yolda lazım olur die şaka şaka. işin gerçeği çok yaptılar bana bunu bile haketmiolar bi anlatsam bööle forumda sayfa kalmaz:) doluyum yani kuzucum

:)))
yapmışlardır inanırım amaannn boşver.
yanlız hiç yakıştıramadım senin baklava kralı kayınpederine!!!
neyse senin oğlan çıkarır acısını doğunca parmağında oynatır onları..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…