2009 nisan anneleri hadi şimdide sağlıklı beslenmek ve daha fazla kilo alamamak için

kızlar benim canım her öğünden sonra tatlı istiyo iyimi ya yazmaya utanıyom valla klasik kahvaltı üzerine gofret mesela................................

SAbah 1 dilim kepek ekmeği
Çeşitli peynirler
3 tane siyah zeytin
biraz bal ve 1 fincan açık çay

Şimdi yine açım ama ne yesem acaba?

sabah ama yemeği yemem öğleni buldu.patates kızartması bolca,peynir zeytin
bir muz ve 1 portakal
akşam şehriye çorbas, salata,bulgur pilavı 5 adet köfte ekmek yok ama bulgurdan çok yedim.

öğlen çok yedim yazmak bile istemiorum akşam etli sebze yemeği pilav cacık üstüne bol kabak tatlısı sapıttım yine bugün

sabah peynir siyah ve yeşil zeytin 4 adet çeri domates pekmez ve ekmek
arada 1 portakal 1 ayva
öğlen yarım etli pide
akşam hamsi salata
1 portakal 1bardak karışık narenciye 1muz ya sütü sevmiyorum bugün bir de süt içsem iyi olcak...

öğle yemeğini yazayım pazartesileri fiksdir bizde ya kurufasülye ya nohut.
Bugün kurufasülye pilav turşu tahinpekmez.
Sabah simit ve 2 dilim üçgen peynir çay
artık annem gelcek ya evde zorla yedirir bana:))

öğle yemeğini yazayım pazartesileri fiksdir bizde ya kurufasülye ya nohut.
Bugün kurufasülye pilav turşu tahinpekmez.
Sabah simit ve 2 dilim üçgen peynir çay
artık annem gelcek ya evde zorla yedirir bana:))

yedirir tabiii sende onun kuzususun bi de kuzusunun kuzusu var karnında ohhh daha ne ister kadıncağız:)

Ben saglikli yemeklerde kalamiyorum artik;( canim hep en sagliksiz seyleri cekiyor...Pizza falan ve tatli...Birde esimin is saatleride problem...Bir hafta sabahalri calisip öglen geliyor, bir hafta öglen gidip aksam 23:00 gibi geliyor..EE böyle gec calistigi zamanalr kendim icin yemek pisirmek hic icimden gelmyior...Mesela bugün canim aksam yemegi olarak yumurtali ekmek istiyor :KK43:
Gündüzleri problem yok ama aksam oldumu canim sadece cukulata,pasta gibi seyler yemek istiyor,kendimi ne kadar zorlasamda meyve yemek icin yinede bir sekilde o tatlilardan arada götürüyorum...
Simdilik göbek kocaman oldugu icin bacaklarim falan cok ince gözüküyor,herkez zayifsin diyor ama göbek gidince bakalim nereleri cikacak meyddana:KK43:

ögle: akhisar köfte...+ 1 bardak fanta

ara ögün: 1 elma+mandalina

ve şimdide 1 açma

akşama dışardayız kocişle ne yeriz bilmıyorum

sabah: 4-5 dilim ekmek kızarmış

4-5 dilim peynir

recel+yumurta

zeytinyagı tabakta has.... bizim kendi agaclarımızdan
içine yarım limon bandırdım yedim ekmegi.........

kız en sevdiğim şeylerden biri şööle zeytin limon has zeytinyağı ohh miss bandır bandır yeeeee bi de taze kekik oldumu içinde:p benim de annem izmirli de:p

kızarmış ekmek-ezine yağlı inek:)-yeşil zeytin-domates- salatalık-açık çay

aman tanrım kahvaltı ettim bugün:)demiştim aydından annem geldi evde bir bayram havası annem babam beni çok severmiş:))

kızarmış ekmek-ezine yağlı inek:)-yeşil zeytin-domates- salatalık-açık çay

aman tanrım kahvaltı ettim bugün:)demiştim aydından annem geldi evde bir bayram havası annem babam beni çok severmiş:))

afiyet olsun, bebişe yarasın

bende sabah tost yaptım zorla yedim. bi bardakta süt içtim. yanıma bişey almadım. öğlene kadar onlan idare edcem.

X