2009 nisan anneleri hadi şimdide sağlıklı beslenmek ve daha fazla kilo alamamak için

sabah:2 dilim kek nescafe (nezamandır içimiyordumçok az içtim zaten)

öğlen:mercimek çorbası-patates haşlamış getirmiş bizima arkadaş onula salata yaptık yemek yerine onu yedik.

saat 14:00 henüz bişey yemedim.birazdan çarşıya çıkacağım.ödeme yapmam gereken yerler var.
gitcek gene paracıklar.

sabah 5 dilim ekmek(çikolatalı reçelli peynirli.ballı)
bol bol peynir sayamadım valla
2-3 zeytin
2 bardak açık çay

sonra saat 13:00gibi 1 kase cicibebe yedim cokacimcoook:jeyyar:

Dün akşam:ızgara tavuk-bol salata-hiç ekmek.
Bol meyva-yatarken 1 bardak süt.

Bugün sabah:1 elma-1 adet kek-çerez.açık çay.(sabahları hiç iyi beslenemiyorum ben ya!)

öğlen menüsü:şehriye çorbası fırın patates otlu börek yoğurt

sabah domates salatalık beyaz peynir 1 yumurta 2 dilim ekmek
biraz önce elma yedim

SENDE BENİM GİBİ DOMATES SALATALIK CANAVARISIN CANIM.
BEN BAYIŞIYORUM YEŞİLLİK DOMATES SALATALIK.DÜN MANAVDAN SALKIM DOMATES ALDIM ENFESDİ YANİ.
CANIM İSTEDİ ŞİMDİ BOL DOMATES SALATALIK:CüvCüv:

ben 2 büyük dilim ekmek(buğday), birparça peynir iki zeytin bir bardak açık çayla kahvaltı yaptım.
az öncede çok gerekliymiş gibi ay çekirdeği yedim. şimdide rocco şeker emiyorum.:)

lokumun kalorisine bi bak istersen internetten canım:p bence fıstık değilde karpuz gibi olabilirsin başka alternatif bişey ye.:p

bende öğlen çorba bezelye pilav yedim pilav olayını abartmış olabilirim ama bugün yürüyüş yapcam hava güsel:p

canım dikkatet bu fıstıklı lokumlar seni fıstık gibi yapacak sonunda. çok seviyosun herhalde sanki daha öncede yazmıştınkaydirigubbakcemile2

yok canım fıstık gibi yapsında şişman yapmasın dimi.
siz benim böle yazdığıma bakmayın tatlıyla aram yoktur benim.
fıstıklı lokum dediğim bir kutu değil yanlızca bi tane orta boy.
kutunun başında değilim yani:))

lokumun kalorisine bi bak istersen internetten canım:p bence fıstık değilde karpuz gibi olabilirsin başka alternatif bişey ye.:p

bende öğlen çorba bezelye pilav yedim pilav olayını abartmış olabilirim ama bugün yürüyüş yapcam hava güsel:p

yanlızca bi tane yedim:KK43:((

hahaha küsme hemen şaka yaptim kuzum yaaaaaaaa alıngan hamile seni:p

yok tatlım ne küscem.
beni yediğim o lokumlar değilde.
yediğim yemekler mahvedecek asıl onlara bakın siz.
lahmacunlar kebaplar herkes doyup kalkıyor bir ben kalıyorum masada her seferinde alay konusu oluyorum annemlerde..

hahahahha ben geçen öyle bi günde nefes alamadığımı farkedince bıraktım yemeği gece de hiç uyuyamadım:) amannnnnnnnnn aslında boşver yiyelim 2 ay daha demek gelio içimden ama ondan sonra nasıl vercez kiloları ühühüühü

sabah: 3 poyoz bir cay

öglen: tek pide+ ayran

akşama: enginar yemegi yapmayı düşünüyorum............

X