2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

pınarcım merhaba..
biz de kızımla haftasonu doktora gittik yeni bilgileri veriyorum sana :ecrin_bebek:
36+4 kilosu 3650
sezaryen olmasına karar verildi gibi şimdilik bu kadar cnm sana kolay gelsin :)))

kızlar yarın sabah doğuma gidiyorum.
oğluşum sezeryanla 9.30 da dünyaya gelicek inş.
bizim için dualarınızı eksik etmeyin.

Pınarcım beni de düzeltirmisin
dün 37+3 tük
kilom 86, bebeğimin kilosu 3 kg 100 gr civarında
normal doğum gibi gözüküyor bakalım
hayırlısı

selam
pınar teyzesi benim prensesimde 35+3te 2850g 48cm olmuşş bense 76 kiloyum bizi de güncellermisin

slm pınar hanım,bugün 34+6 günlüğüz 45cm 2.500gr eklerseniz sevinirim sezeryan olcak mayıs10-15 arası uygun bi gün vereceğim dedi doktorum.kolay gelsin

pınarcım merhaba..
biz de kızımla haftasonu doktora gittik yeni bilgileri veriyorum sana :ecrin_bebek:
36+4 kilosu 3650
sezaryen olmasına karar verildi gibi şimdilik bu kadar cnm sana kolay gelsin :)))

Pınarcım beni de düzeltirmisin
dün 37+3 tük
kilom 86, bebeğimin kilosu 3 kg 100 gr civarında
normal doğum gibi gözüküyor bakalım
hayırlısı

Güncellemeleri yaptım kızlar. Hayırlı olsun kuzularımızın yeni bilgileri a.s.

kızlar yarın sabah doğuma gidiyorum.
oğluşum sezeryanla 9.30 da dünyaya gelicek inş.
bizim için dualarınızı eksik etmeyin.

Canım dualarımız seninle. Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah a.s.

doumlistesib.jpg

Pinarcim,

Oncelikle gecmis olsun. Biz de bu sabah doktordaydik. Benim kizim 35+6 'da 3000 kilo olmus, boyunu sormayı unuttum. Ben de 64 olmusum....

Pinarcim,

Oncelikle gecmis olsun. Biz de bu sabah doktordaydik. Benim kizim 35+6 'da 3000 kilo olmus, boyunu sormayı unuttum. Ben de 64 olmusum....

Sağolasın canım. Yaptım güncellemeyi. Maşallah kuzuna a.s.

slm cnm çok uzun zaman oldu giremedim buraya.bizimde son bilgilerimiz.37+1 boyumuz 51 cm kilomuz 3775 gr 7. aydan itibaren kilom aynı ilk aylar 15 kiloyu aldık sonra çaılıp kaldık kilom 65

pınar teyzesi oğlumun bilgilerini de günceller misin? :1hug:
36+1 de kilomuz 3205gr boyumuz 51.3 cm olmuş. benim kilomda aynı. a.s.

merhabalar herkese 20 nisan oglum batuhan dunyaya geldialkisalkisalkis.3040 gr :nazar:sezaryanla dogum yaptim darisi butun bekliyenlerin basina.biz cok iyiyiz sira fazla kilolari vermekte.pinarcim oglumun adi batuhan olarak degistirdik .herkese slmlar

italya gözün aydın Batuhan ını kucağına almışsın Allah analı babalı büyütsün sağlıkla canım

sona yaklaşıyoruz galiba....

37+0
kızım 3 kilo olmuş... boyu 50cm civarınaymış.
ben 75kiloyum!

sonunda ismini dilara koymaya karar verdik.

8 ya da 9 mayısta sezeryan olucam:)
yer olarak da ankara medicanaya karar verdik.

Hepimize sağlıklı ve problemsiz doğumlar diliyorum...

bizde 36/4 üz bugün ki kontrolde 3000gr.çıktı büyük bir olasılıkla (haftaya belli olucak kesin olarak) 14mayısta sezaryen olucak kısmetse.
hoşçakalın

X