2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

canım benim de dün yani 35+6 da 2500gr. 50cm

pınar teysesi..biz dün dr a dittik oğluşumla

36+0 da

2 800 gr
49 cm
olmuşuz

benim kilomda 74 olmuş doğum sonrası veririz inş..

bi de ismimiz Ali EREN olarak yine değişti...bu sabit olacak inş..oy birliğyle seçildi-tatlicadiarzu-

Pınarcım bizimde 33+5 te 2200 bebişimiz, dr minimumdan ölçüm yapıyorum 200-250 gr artısı olabilir ama eksiği olmaz dedi hayırlısı bakalım inş., bide ""accuk kocakafalımı olcak ne"" dedi, buda normal doğumu riske sokuyor ama hala normal düşünüyoruz dr da bende, hayırlısı olsun inş.
Bide ismimizi biraz değiştirdik Kağan yerine "Kaan Bora " oldu, güncellersen sevinirim tetesiiiiii

Maşallah kızlar bebişlerimize a.s.

anaamm!! maşallah de kız:)) bu gidişle benim kaynana gibi 5 kilo doğuracan sen:)) sağlıklı olsunlarda canım,gerisi önemli değil. biz ona da katlanırız.

Valla bacım zaten 40.haftasını beklersek kesin 5 kilo olur dedi delikafadulden Dediğin gibi sağlıkla alayım da kucağıma normal, sezaryen farketmez hihoyyyt

canım maşallah bebişine :nazar:aman sağlıklı olsunda varsın sezeryan olsun canım

bugün bende dr. gittim 33+3 de kızım 2.275 olmuş boyuda hatırladığım kadarıyla 45 cm ama anlamadım 2 haftada 1 cm mi uzamış anlamdım:uhm:

Sağolasın canım. Senin bebişine de maşallah a.s.

Olur bacım benimki de bir önceki kontrolde 1 cm uzamıştı a.s

pardon yanlıs yazmısım 1 650 grm senağlama

Kaçıncı haftadasın canım?

doumlistesi.jpg

maşallah tüm mayıs meleklerine :)
pınarcım biz de isim konusunda hala çok kararsızız ama başında Kayra olmayacağı kesin artık
kaan'ın önüne isim düşünüyoruz Kayra'yı silersen iyi olur

günaydın kızlarr
daha önce yazmıştım 28 nisanda doktorum kongreye gidiyor ve 2-3 mayısa kadar yok
banada 30 nisan doğum tarihin demiştifisfisfis
yani doğumuma başka doktor girebilir hatta dışardan başka doktor gelebilirmişş:1shok:
ben zaten normal doğumdan korkuyorum:çok üzgünüm:
9 ay boyuncada doktorum aynı kişiydi ve güveniyorum doktoruma
bu haftada karar verip söylemeliydim
eşimle konuşup bu sabah doktoruma gittik
aklıma takılan bütün soruları sordumCADIARZU
ve spinal anesteziyle doğuma karar verdika.s
aynı hastanede ebe-hemşire arkadaşımlada konuştum
ve içim rahat evime döndüm
22 nisanda oğluşumuz gelicek:emir_bebek:heycanımı yenemiyorum.
allahın izniyle inşallah iyi bir doğum geçirip bebeğimi sağlıklı kucağımıza alırız.
allahım bu yolda olanların yardımcısı olsun,kolay doğumlar nasip etsin inş.

Günler artık geçmek bilmiyo.Allah hepimize sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.
Bizde haftasonu doktora gittik Pınarcım.33 haftalığız ama kızım bir hafta geriden gidiyomuş.Doktor o kadar önemli değil dedi.kilosu 1950 miş.ufak tefek olcak herhalde bizimki annesi gibi.
Herkese hayırlı doğumlar.

merhaba kızlar,
33+2 de benim oğluşum 2000 gram olmuş. biraz geriye düşmüş dedi dr. ama önemli değil dedi. bu nedenle bende biraz moral bzoukluğu oldu. ben hala 64 kiloyum. şu oğlumda biraz şişmanlasa :)

hepinize sevgiler.

pınarcımm benim son kilo muda yaz bari bacımmm 66.4 delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden umarım yarına kadar kilo almammmm :roflol::roflol::roflol:

bir süre yokum .. hepinize allah kolaylık versin.. ben bebeğimi kucağıma aldım.. 10 nisan sabaha karşı 06:25 te sezeryanla 35+6 da iken 3 kilo ve sağlıklı olarak sehat özden i kucağıma aldım. dünyanın en güzel bebeği bana göre hala yüzüne bakıp ağlıyorum kiiii ben hiç duygusal bir insan değilimdir.. biliyorum içinizde çok hassas ve duygusal arkadaşlar var hastane çantanıza bol bol selpak koyun.. muhteşem birşey. görüşmek üzere hepinizi allah kurtarsın....

bir süre yokum .. hepinize allah kolaylık versin.. ben bebeğimi kucağıma aldım.. 10 nisan sabaha karşı 06:25 te sezeryanla 35+6 da iken 3 kilo ve sağlıklı olarak sehat özden i kucağıma aldım. dünyanın en güzel bebeği bana göre hala yüzüne bakıp ağlıyorum kiiii ben hiç duygusal bir insan değilimdir.. biliyorum içinizde çok hassas ve duygusal arkadaşlar var hastane çantanıza bol bol selpak koyun.. muhteşem birşey. görüşmek üzere hepinizi allah kurtarsın....

Cnm Allah analı babalı büyütsün inş., Hayırlı evlat olsun

bende bugün doktora gittim 34+5 2,428 gr 46 cm olmuş oğlum 4-5 gün geriden gidiyor maalesef ama olsun hiç önemli değil yeterki sağlıklı eli ayağı düzgün olsun oğluşumun :)

merhaba arkadaşlar ;
sabahtan doktordaydık bizde:emir_bebek:
biz şu anda 35+4 deyiz :)
artık herhafta gidicez doktora bugun ilk defa Nst ye bağladılar
şükür bi Yaramazlık yok :lepi:
Kilomuzda 3,410 GR biraz kilolu gidiyoruz :nazar:

hayırlı dogumlar herkese
Kocaman Öptük sizlerii a.s.

pınarcım 3 aydır süren yoğun çabalarım sonucu babası oğlumun ismini kabul etti EYMEN OLACAK NASıPSE adamda haklı kulağına söylendimi bitti. ömür boyu hep o isimle çağırılacak sonuçta ama en sonunda en çok hoşumuza giden en uygun ismin bu olğuna karar verdik haftaya oğlum gelince hiç bir eksiğimiz kalmayacak inşallah sağlıcakla

pınarcım 3 aydır süren yoğun çabalarım sonucu babası oğlumun ismini kabul etti EYMEN OLACAK NASİPSE adamda haklı kulağına söylendimi bitti. ömür boyu hep o isimle çağırılacak sonuçta ama en sonunda en çok hoşumuza giden en uygun ismin bu olğuna karar verdik haftaya oğlum gelince hiç bir eksiğimiz kalmayacak inşallah sağlıcakla

İsmiyle Yaşasın inş. :))

bizimde ismimiz Eymen... Adaş oldu Ogullarımız ....:nazar:
allah (C.C) hayırlı Dogumlar nasip etsin Saglıkla inş.

öpücüklerr...a.s.

İsmiyle Yaşasın inş. :))

bizimde ismimiz Eymen... Adaş oldu Ogullarımız ....:nazar:
allah (C.C) hayırlı Dogumlar nasip etsin Saglıkla inş.

öpücüklerr...a.s.

aminnn inşallah evet adaş olacak sağlıcakla gelsinler bebişler 4 günüm kaldı allahın izniyle sanada hayırlı doğumlar canım sağ sağlim atlatırız inşallah AMİİİNNN:ecrin_bebek:

X