2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

slm kızlar bende bılgılerımı guncellıyım dedım bebısım boyu 49cm 2800gr nstmızde guzelcıktı bende kılo almamısım 87 kg öpüyorum hepınızı

merhaba pınarcım bugün dr kontrolümüz vardı kızım 1960 gr olmuş ben sezaryanla doğum yapacağım için mayısın 25 i gibi alabiliriz dedi dr um veeee benim kilomda 80 olmuş :çok üzgünüm:

70 kiloda hamile kaldım şu an 84 kiloyum

Canım bilgilerimi güncellermisin:)
Kızım 2500 gr olmuş. Adı Tuğba olucak.Normal doğum gözüküyo.
Ve 70 kilo oldum.

pınar teyzesi bizde dün dra gittik.
kızım 33+2 de 2400 gram ve 47cm olmuş.
doğum pozisyonunuda almış. bizide güncellersen seviniriz.a.s.

bizde adını değiştirdik çağan tamay olucak kısmetse..

slm kızlar bende bılgılerımı guncellıyım dedım bebısım boyu 49cm 2800gr nstmızde guzelcıktı bende kılo almamısım 87 kg öpüyorum hepınızı

merhaba pınarcım bugün dr kontrolümüz vardı kızım 1960 gr olmuş ben sezaryanla doğum yapacağım için mayısın 25 i gibi alabiliriz dedi dr um veeee benim kilomda 80 olmuş :çok üzgünüm:

Eklemeleri, güncellemeleri yaptım. Hayırlı uğurlu olsun kızlar a.s.

ayy listemiz süper benim oğluş da 2300 olmuş kilosu boyuda 43 cm. cnm adı da ayaz olacak inş eşim kabul etmiyor ama:))

ayy listemiz süper benim oğluş da 2300 olmuş kilosu boyuda 43 cm. cnm adı da ayaz olacak inş eşim kabul etmiyor ama:))

Kuzun büyümüş canım ne güzel maşallah

Eğer oğluşum olsaydı koyacağım tek isim Ayaz'dı bacım. Çok severim a.s.

pınarcım bizde bugün doktordaydık sat 36 hafta 3090 gram kuzu ve 47 santim olmuş

canım benim doğuma sezercik yaz oğluşum 37 haftada 3070gr çatı muayenem sonucu normal doğum yapamıyorum sezercik olacam doğum tarihimde 21 nisan olarak konuştuk doktorla değişmezse moralim bozuldu ama napim dr risk almam dedi %80 sezeyan dedi normal olmaz dedi.

canim niye moralin bozulduki..21 nisanda 40.haftanda olcaksin nerdeyse..sezeryan olmasina mi canın sıkıldı?

pınarcım bizde bugün doktordaydık sat 36 hafta 3090 gram kuzu ve 47 santim olmuş

Maşallah canım a.s.

Olsun bacım sıkma canını. Hangi doğum türü daha sağlıklı olacaksa öyle olsun. Risk alma boşver. a.s.

Benim bebisim 36+6'da 3100 gramdi Pinar'cigim, benide güncellersen sevinirim.

Güncelledim canım maşallah kuzumuza a.s.

pınar teysesi..biz dün dr a dittik oğluşumla

36+0 da

2 800 gr
49 cm
olmuşuz

benim kilomda 74 olmuş doğum sonrası veririz inş..

bi de ismimiz Ali EREN olarak yine değişti...bu sabit olacak inş..oy birliğyle seçildi-tatlicadiarzu-

Pınarcım bizimde 33+5 te 2200 bebişimiz, dr minimumdan ölçüm yapıyorum 200-250 gr artısı olabilir ama eksiği olmaz dedi hayırlısı bakalım inş., bide ""accuk kocakafalımı olcak ne"" dedi, buda normal doğumu riske sokuyor ama hala normal düşünüyoruz dr da bende, hayırlısı olsun inş.
Bide ismimizi biraz değiştirdik Kağan yerine "Kaan Bora " oldu, güncellersen sevinirim tetesiiiiii

Son düzenleme:
canim niye moralin bozulduki..21 nisanda 40.haftanda olcaksin nerdeyse..sezeryan olmasina mi canın sıkıldı?

evet canım biraz ona canım sıkıldı hep diyodum mecbur kalmadıkça sezaryen istemiyorum dedim ama mecbur kaldım hatta ben muayene odasından çıkmadan dr eşime demiş %80 normal olmaz diye hadi dedim bi umut vardır diye ama muayenemde kötü geçti baya zorlandım.ama napim sağlık olsunböylesi hayırlı demekki oğlum sağ sağlim gelsinde artık onu düşünüyorum ben varsın sezeryan olsun:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Teyzoşlar bugün doktordan geldik biliyosunuz. Benim artık tosun mu desem dana mı desem kuzum 36+1'de tam 3724 gr ve 52 cm olmuş delikafadulden Doktor bile şaşırdı 2 kere ölçüm yaptı. Tüm ölçümleri 40 haftalık değerlerde gözüküyor. Tabi bu durumda normal doğum şansımızda ortadan kalkmış oldu :çok üzgünüm: 28 Nisan'a sezaryen için gün verdi. 10 gün sonra bi kontrolümüz daha var. Eğer kilo alımı durursa (ki bu gidişle mümkün değil dedi) normal düşünebiliriz. Neyse sağlık olsun diyelim. Kızım iyi, keyfi yerinde ya gerisi boş hihoyyyt

anaamm!! maşallah de kız:)) bu gidişle benim kaynana gibi 5 kilo doğuracan sen:)) sağlıklı olsunlarda canım,gerisi önemli değil. biz ona da katlanırız.

canım maşallah bebişine aman sağlıklı olsunda varsın sezeryan olsun canım

bugün bende dr. gittim 33+3 de kızım 2.275 olmuş boyuda hatırladığım kadarıyla 45 cm ama anlamadım 2 haftada 1 cm mi uzamış anlamdım:uhm:

masallah bebeslerınıze valla ya ben en son gıttıgım 15 gun oldu dk bana dedıkı bebesın 1.65 grm dedı sızınkının yanında benımkı kılo falan almaıs dımı of ya budamı kedı yavrusu kadar dogcak buyuk kızımdada oyleydı yaaaaaaaaaaa senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…