2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

kıslar benıde ekleyın ltfn.SAT:5 ağustos. muhtemel doğum tarıhımde 12-13 mayıs.hayırlısı bakalım allah sağlıklıca bebeklerımıze kucağımızda gostersın inşallah...

Ekliyorum canım hayırlı uğurlu olsun...

Ayvalık liste ilk sayfada...

pnrhlt benıde eklermısın canım sat tarıhım 31temmuz hesaplayıcıya gore 7mayıs dogum tarıhım herkese sorunsuz gebelıkler sorunsuz dogumlar inşallah

merhabalar
bende mayıs annesı olacagım ınsallah aranıza yenı katıldım arkadaslar...

merhaba canım benım de allah nasıp ederse mayıs 8 cıkıyor. benı de eklersen sevınırım.

Benide eklermisiniz.benimde 26 mayis inşaaalah. Kucağimiza aldiğimiz günüde görürürz.benie eklersiniz seviniriö

merhaba kızlar beni de listenize ekler misiniz.
son adet 20 ağustos,nasipse muhtemel doğum 27 mayıs.
Allah hepimizi korusun.

bende yeni üye oldum.
benimki 25 mayısda olacak inşallah.umarım çabuk geçer.herkese sağlıklı ve huzurlu hamilelik dönemi diliyorum.

Arkadaşlar günaydın... Mayıs annesi olacak arkadaşlar buraya tahminen hangi tarihte doğum yapacaklarını yazalım bende onları liste haline getireyim. Daha sonrada cinsiyetler belli oldukça cinsiyetlerini eklemeye başlarız... Doğum tarihi hesaplamak için son regli tarihinizden 3 ay geriye gidip üzerine 7 eklediğiniz zaman muhtemel doğum tarihiniz ortaya çıkıyor. Benim son reglim 1 Ağustos. Muhtemel doğum tarihim ise 8 mayıs...

yohannes_______________01 Mayıs
aysunsudeNaz __________ 01-02 Mayıs
(Canım senin büyük ihtimalle mayıs 1 yada 2 gibi olur. O yüzden böyle yazdım a.s )
ojelifıstık _______________ 04 Mayıs
laluşka_________________ 05 Mayıs
seherim________________ 05 Mayıs
yağmur82______________ 05 Mayıs
pnrhlt __________________ 08 Mayıs
melin __________________ 08 Mayıs
yayla___________________ 09 Mayıs
ankakuşu _______________09 Mayıs
mutahhara ______________11 mayıs
Sersoy79_______________ 11 Mayıs
ayvalık__________________12 Mayıs
afakat__________________ 12 Mayıs
tlyonl2009 ______________ 13 Mayıs
incihan_________________ 13 Mayıs
zeliş14_________________ 13 Mayıs
meltem1974_____________ 15 Mayıs
aysen_balikesir __________ 16 Mayıs
cerencim________________ 21 Mayıs
angelmery_______________ 23 Mayıs
a.s.canım benide eklermisin listeye bende mayıs annesi olacam inş. :CüvCüv:hesaplıyıcıya göre 23 mayıs şimdiden teşşekürler

beni de listeye ekler misiniz, daha öncede yazmıştım ama sanırım görünmedi. Nasipse bende mayıs annesiyim. 27 mayıs beklenen tarih. sevgilerrrrr

benim 26 haziran son regl tarihim sanırım 2 mayıs oluyor benide ekleyinnnnnnnnnnnn o günleride görürüz inşlhh

kızlar kusura bakmayın bir haftadır yoktum. Yeni mayıs annelerimiz çoğalmış ne güzel :) Hemen listeye eklemeleri yapıyorum. Hepimize hayırlı olsun bebişlerimiz :)

Benide eklermisiniz kislar bende katilmak istiyorum benimde 1 mayis dr un dediğine göre inşallah meleklerimizi sağ sağlim gününde kucağimiza aliriz

X