2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

kızlar benide eklermisiniz benim de 13 mayıs doğum tarihim görürüz inşallah o günleride

incihan ekliyorum senide. Benim sat'ım 1 ağustos canım...

canım benide listeye eklermisin... son sat 4 ağust. Allah nasip ederse doğum 11 mayısta

kızlar hepimize kolay,sağlıklı,mutlu bir hamilelik diliyorum.
bugün itibarıyla hamile olduğumu öğrendim. sat. 10 ağustos . beklenen doğum tarihi 17 mayıs gibi. ama benim doğum günüm 5 mayıs. ilk doğumum sezeryanla olduğu için ikinci de öyle olacak allah izin verirse. o zaman belki 5 mayıs da olabilir doğum.
hadi hepimize kolay gelsin kızlar.

kızlar hepimize kolay,sağlıklı,mutlu bir hamilelik diliyorum.
bugün itibarıyla hamile olduğumu öğrendim. sat. 10 ağustos . beklenen doğum tarihi 17 mayıs gibi. ama benim doğum günüm 5 mayıs. ilk doğumum sezeryanla olduğu için ikinci de öyle olacak allah izin verirse. o zaman belki 5 mayıs da olabilir doğum.
hadi hepimize kolay gelsin kızlar.

hepimize sağlıklı hamılelık inşallahh..5 mayıs benımde evlenme yıldönümüm..muhtemel doğumum 12 mayıs belkı benımde 5 mayıs olur :sm_cool:

ben bugün kayıt oldum.. aranıza bugün katıldım. evde yatıyorum. progesteronum düşük olduğu için dr um 3 gün yat dedi. benim beklenen doğum tarihi 15 mayıs. ama şu hormonlar falan insanı çok geriyor:KK43:

Ekliyorum kızlar. Allah hepimize kolay doğumlar, sağlıklı bebişler naisp etsin inşallah :)

slm kıslar beni de ekleyin son adet tarihim 16 ağustos kısmetse 23 mayısta kucağıma alıcammm harika bişeyyyy yyaa

hepimize sağlıklı hamılelık inşallahh..5 mayıs benımde evlenme yıldönümüm..muhtemel doğumum 12 mayıs belkı benımde 5 mayıs olur :sm_cool:

ne güzel olur canım. benim kızım da (şu anda 8 yaşında) bizim evlilik yıldömümümüzde doğdu. harika bir hediye oluyor :ecrin_bebek:

angelmery ve cerencim ekledim hemen... Hayırlı uğurlu olsun...

benim 9 ağustos beni de ekleyin lütfen kızlar
listenizde bende olayım ama hesaplayamadım
zor geldi

benim 28 temmuz son adetimin ilk günüydü doktor bana da hesaplamadı mayısın ilk haftasında sanırım.

kıslar benıde ekleyın ltfn.SAT:5 ağustos. muhtemel doğum tarıhımde 12-13 mayıs.hayırlısı bakalım allah sağlıklıca bebeklerımıze kucağımızda gostersın inşallah...

X