2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

hıı madem öyle o zaman şöyle değiştireyim: 18+1 kilo:220gr boy:18cm. benim kuzucum biraz kısa mı ne?kafamçokkarıştı

kızlar benide ekleyin bende mayıs annesi olucam nasipse... sat 2 ağustos muhtemel tarih 9 mayıs ama doktor daha birşey söyelmedi.. 19 2 iken 256 dramdı bebeğim ve cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendim geçen salı şuan 20.hafta içinde bebeğim benim biraz küçük sanırım kızlar fikri olan varmı bebeği benimle aynı kiloya sahip annaler moral verin bekliyorum öptümm

Kızlar herkese günaydınlar... Keyifli bir gün geçiririz hepimiz inşallah... Listemiz artık şekilleniyor. Sizden ricam bilgilerinizi kontrol edin. Eksik bilgi bölümünüz varsa söyleyin tamamlayalım. Yada bir yanlışlık varsa, güncelleme yapılacaksa siz söyleyin düzelteyim ben hemen. Listemiz güncel olsun ki kendimizle karşılaştırma yapabilelim. Fikir sahibi olalım. Buyrun bakalım günün ilk listesi... a.s. a.s. a.s.

canım bende 17+3de gtmiştim dr. boyunu hatırlamıyorum ama , 17+3 de kilosu 193gıramdı bebişim

bir şey sorcam arkadaşlar burdaki gebelik haftası sata göre olan mı yoksa
ultrasonda ölçülen gebelik haftasımı
bence sata göre vermemiz daha sağlıklıdır. çünkü ultrasonda zaten bebeğin gramı gebelik haftasına çevriliyor.

canım bende dün gittim. 18+0 ve 265 gr olmuş. doğumuda eğer bi aksilik olmazsa normal düşünüyorum. bugünlerde kilomu kontrol etmem gerekiyor sanırım 65.6 olmuşum.

Evet canım sata göre olmalı. Çünkü zaten doğum tarihleri de muhtemel tarihler ama sata göre hesaplanıyor. Yoksa +15 , -15 gün opsiyonu var. O yüzden doktorun söylediği tarihler değil de biz hep sata göre gidersek daha sağlıklı olur diye düşünüyorum bende... O yüzden ben hep listeye arkadşaların söyledikleri sata göre olan tarihleri yazıyorum...

öyleyse problem yok canım benimde 25 kasım itibari ile yani sata göre 16+4 ken 193 gramdı boyu söylemiyor artık 14. haftadan sonra boy ölçülmüyor muş

Bende cinsiyetini yeni öğrendim.Kızmış.ismi Aybanu olacak.200 gr.Benimde kilom 52 olmuş.

Canım kanamam olunca yine dr gittim bugün 19 haftaya girdim bebişim 293 gr olmuş boyda 23 cm.Ya ben o FL ye göre hesplayınca 30 cm çıkıyor dr 23 cm dedi

Canım kanamam olunca yine dr gittim bugün 19 haftaya girdim bebişim 293 gr olmuş boyda 23 cm.Ya ben o FL ye göre hesplayınca 30 cm çıkıyor dr 23 cm dedi

Valla en doğrusu doktorun dediğidir heralde canım. Yada doktor bacaklarıfalan kıvırıksa sadece baş-kalça arasını ölçmüş falan olabilir mi?

merhaba cnm bende bebişimin gramını yazıyım bariii
16+6 da 180 gramdı ama boyunu ölçmicekmiş artık dr um.
bide isim konusunda esilayı eledik onun yerine duru olabilir
cnm eklersen memnun olurum...:CüvCüv:

merhaba ben aranıza yeni katıldım bebişim 20+0 haftalık 13 mayıs muhtemel doğum tarihi, cinsiyeti kız ismide büyük olasılıkla ırmak olacak, 51 kilo ile hamile kaldım şuanda 56 kiloyum...

kızlar bugün doktora gittim oğlumun herşeyi normal allaha şükür yanlız ben bu zamana kadar 7 kilo almışım maşallahım var.doktorum çok kızdı çok hızlı kilo almama. şimdiki kilom 67 doğuma kadar 80 olurum herhalde hehehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…