2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

benimki 18 hafta o zaman cnm değiştirebilirsen sevinirim ordan bakınca kendimi hiç ilerlemiyor hissediyorum o yüzden cnm sağol

Son regli tarihin nedir canım? Ona göre muhtemel doğum haftanı hesaplayalım. Tickerında da 17 hafta yazıyor...

28 mayıs cnm doğum tarihi daha önceden yazmıştık onu doğru bi şekilde 17 haftanın içindeyim o yüzden 18 dedim öyle söyleniyormuş ya mesela ben 17+ 0 şuan 18 haftalık deniyormuş bugn ondan sevinçliyim 1 kademe daha yükseldim biraz sabırsızımda:))

28 mayıs cnm doğum tarihi daha önceden yazmıştık onu doğru bi şekilde 17 haftanın içindeyim o yüzden 18 dedim öyle söyleniyormuş ya mesela ben 17+ 0 şuan 18 haftalık deniyormuş bugn ondan sevinçliyim 1 kademe daha yükseldim biraz sabırsızımda:))

Sabırsız seni. Dur bakalım daha 17+0'sın :) 18 de sen millete ama listede 17 gözükeceksin canım. Sıranı bekle. Güngün gidiyoruz işte :)

beni de ekler misin? sat19 ağustos muhtemel doğum tarihi 26-27 mayıs sanırım. her dr a gidişimde değişiyor. oğluşum olacakmış. hamile kaldığımda 72 kilo idim şimdi 76... hepinize kocaman sevgileeerrr

beni de beni de :))))
sat 22 ağustos, doğum tarihi 29 mayıs... %100 olmamakla birlikte oluşum olcak...
60 kiloyla hamile kaldım şimdi 63,5 kiloyum...

ya kızlaarr! benim kızımda oğluşa döndü-tatlicadiarzu- ben kendimi kıza çok alıştırmıştım yaff!mirmirmirmir pipisini gördük bugün ultrasonda:eek:
canım zahmet olacak ama güncellersen sevinirim. isim için de şimdilik melih kaan yazabiliriz.a.s.

benim bebeğimde kız kilomda 63.7 oldu:KK43:(((
sudem düşünüyoruz şimdilik kesin değil

Kızlar günaydın... Herkese hayırlı cumalar...

Kızlar noluyo bu cinsiyetlere ya dönüp duruyolar :) Ay benim kız da şimdi haftaya cuma erkek oluverir mi? Ay ben herşeyi pembe almıştım ama şimdiden kafamçokkarıştı

doumlistesiwh1.jpg

Günaydın. Ben de birkaç güncelleme yapıyım. Kilom 68 oldu. Ve oğlum olucakmış :) Ben göremedim bişey ama doktor öyle söyledi :)

kızlarr, şu anda tablomuzda 21 kız 21 erkek var. aman ha dengeyi bozmayın! yoksa oğluşlarımıza kız bulamayız bak:roflol:

merhaba benimde oğluşum olcakmış kilom da 63,5 oldu. güncellersen sevinirim teşekkürler

canlarım benım kızım olcak 19+6 kılom 80 allah hepımızı bı avazda kurtarsın ınsallahhhhhh

ya kızlaarr! benim kızımda oğluşa döndü-tatlicadiarzu- ben kendimi kıza çok alıştırmıştım yaff!mirmirmirmir pipisini gördük bugün ultrasonda:eek:
canım zahmet olacak ama güncellersen sevinirim. isim için de şimdilik melih kaan yazabiliriz.a.s.

sorma yaaa!!! bana da %80 kız demişti bir gittim kesin erkek deyip fotoğrafını verdi şok oldum. eşim çok sevindi. neyse bebişlerimiz sağlıklı olsun kız oğlan fark etmez. o fikre de alışınca tamam:)

Son düzenleme:
SLmlar siteye yeni üye oldum Herkese sLmLar öncelikle...Beklenen doğum tarihimiz 5 mayıs doktorun demesine göre de %90 erkekmiş..Bütün anne adaylarına allah kolaylık versin..

:CüvCüv:Kızlar en sonunda bebeğin cinsiyetini bugün kesinleştirdi doktorumuz KIZIMIZ OLACAK 63.3 kilo olmuşum Doktorum sen daha doğurmadınmı diye dalga geçiyor bu arada kızımın adı hazırdı zaten adımız TÜRKİZ Artık pembe elbiseler bakmaya başlayım.:nazar::nazar:

:CüvCüv:Kızlar en sonunda bebeğin cinsiyetini bugün kesinleştirdi doktorumuz KIZIMIZ OLACAK 63.3 kilo olmuşum Doktorum sen daha doğurmadınmı diye dalga geçiyor bu arada kızımın adı hazırdı zaten adımız TÜRKİZ Artık pembe elbiseler bakmaya başlayım.:nazar::nazar:

tebrikler ismide güzelmiş

X