2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

pnrhlt

DEFNE'm Güzel Meleğim
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
7.149
210
Arkadaşlar günaydın... Mayıs annesi olacak arkadaşlar buraya tahminen hangi tarihte doğum yapacaklarını yazalım bende onları liste haline getireyim. Daha sonrada cinsiyetler belli oldukça cinsiyetlerini eklemeye başlarız... Doğum tarihi hesaplamak için son regli tarihinizden 3 ay geriye gidip üzerine 7 eklediğiniz zaman muhtemel doğum tarihiniz ortaya çıkıyor. Benim son reglim 1 Ağustos. Muhtemel doğum tarihim ise 8 mayıs...

doumlistesisj7.jpg

Son düzenleme:
benimki 2 ağustos 2007 idi..10-11 mayıs demişlerdi doğum için..ben 15 mayıs'ta sezaryenle doğum yaptım..son ana kadar normal olsun diye beklemiştim baktık sancı yok..doktor sezaryene karar verdi bebişin ve benim sağlığımız için...
Rabbim hayırlısıyla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin..biz 2008 mayıs anneleri birbirimizin yaşadıklarından hareketle doğruyu bulduk..siz arada bizim tecrübelerimizden faydalanmayı da ihmal etmeyin..

Rida çok tşk ederiz. Burda yaşadıklarımızı tecrübelerimizi paylaştıkça korkularımız, endişelerimiz azalıp yerini mutluluğa bırakıyor. Bence paylaştıkça eksiklerimizi tamamlayacağız... Allah sizinde bebişlerinize sağlıklı, sıhhatli uzun ömürler versin inşallah...

Hemen ekliyorum canım :)

pnrhlt _________________ 08 Mayıs
tlyonl2009 _____________ 13 Mayıs

Son düzenleme:
kızlar bende varım ama doktorum bana mayısın ilk haftası dedi ,gün vermedi ki.
benim adımın karşısına mayısın ilk haftası yazar mısınız?
23 temmuz son adetimin ilk günüydü.

Son düzenleme:
Benin SAT 1 AĞUSTOSSS muhtemel doğum tarihim 8 MAYISS ( İNŞŞŞŞŞŞŞ)

aysunsudeNaz __________ 01-02 Mayıs (Canım senin büyük ihtimalle mayıs 1 yada 2 gibi olur. O yüzden böyle yazdım a.s )
ojelifıstık _______________ 04 Mayıs
pnrhlt __________________ 08 Mayıs
melin __________________ 08 Mayıs
tlyonl2009 ______________ 13 Mayıs

aysunsudeNaz __________ 01-02 Mayıs (Canım senin büyük ihtimalle mayıs 1 yada 2 gibi olur. O yüzden böyle yazdım a.s )
ojelifıstık _______________ 04 Mayıs
pnrhlt __________________ 08 Mayıs
melin __________________ 08 Mayıs
tlyonl2009 ______________ 13 Mayıs

hayırlı olsun listeniz. kabardıkça kabarır yeni mayıs anneleri dolar inş:)))
canım karışmak gibi olmasında tavsiye sadece. listeyi ilk sayfada sabit yapsan daha iyi olur bende ilk her eklemede yeniledim senin gibi ama liste kabardıkça zor oluyor. tekrar düzenlemiştim ilk sayfaya. hem derli toplu oluyor bakan ilk sayfadan direk takip ediyor son halini aramak zorunda kalmıyor.

canım 2 gundur gıremıyorum unuttunuz ramazanın ılk hamişinı:)
sat 5 ağustos muhtemel dogum tarıhı: 12 mayıs

canım 2 gundur gıremıyorum unuttunuz ramazanın ılk hamişinı:)
sat 5 ağustos muhtemel dogum tarıhı: 12 mayıs

Aaaa unuturmuyum ramazanın ilk hamişini :) Herkes muhtemel doğum tarihini kendi yazsın istediğim için bildiklerimi de ekleyemiyorum :)

Son düzenleme:
Canim benim de 28 temmuzdu 5 mayis deyip duruyordu dr um ama kiizm 18 nisanda geldi hihoyyyt hayirlisi olsun

Tabi herşeyin hayırlısı :) Bazen böyle aceleci olabiliyolar :)

Ben 2 ağustos 2008 29 yaşindayim cinsiyetini şimdiden merak ediyorum

Seni de 9 Mayıs'a yazıyorum o zaman canım. Hayırlısıyla kucağına al inşallah bebişini...

X