2009 mayıs anneleri bizde şafak sayalım mı

Hanımlar biliyorum ki sabırsızlıkla günleri sayıyorsunuz. bizlerde sizin gibiydik. bende şubat annesiyim bir oğlum oldu. Benden tavsiye bebiş karnınızdayken bol bol dinleninn doğuma giderkende tecrübeli birini götürü olurda sezeryan olacaklar varsa gazlarını atmak için kimyon götürsünler mutlaka yanlarında. ben epidural sezeryan oldum çok baş ağrısı çekiyor doktorlarınızada bunu danışın derim.
Allah sağlıklı bir şekilde bebeklerinizi almak nasip etsin.

Napim bacım gece Defnoş'un nefesini dinleyeceğim diye uyku tutmadı kaydirigubbakcemile3 Bende bunları yapayım bari dedim hihoyyyt

şafak 000000000000000000000

6saat sonra doğuma giriyorum kızlaaaaaar

darısı bekleyenlerin başına

pınar senin sat ın benden bi gün önceydi. hep seni bi gün geriden takip ettim. bak kısmet doğum da öyle oluyor. senden bi gün sonra gidiyorum doğuma :))

ne güzel çoğunuzun ne zaman doğum yapacağı belli ben normal doğum yapacağım için bebişimin ne zaman geleceğini bilemiyorum inşallah annesini çok fazla bekletmezhihoyyyt

şafak 000000000000000000000

6saat sonra doğuma giriyorum kızlaaaaaar

darısı bekleyenlerin başına

Meltemcim doğuma gittin hee, kız ben kimle şiirli şafak yazcam şimdi :tomato:
yazmıyom hevesim kaçtı (şaka şaka şimdi son yazdığım günü bulup hesaplamak zor geldi)kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…