2009 mayıs anneleri bizde şafak sayalım mı

arkadalar benımde bebekime kavusmama 102 gun var of bıtermıbe saymak la saymasakmı ne süprizzzzz:1no2:

pnrhlt elıne saglık tablo guzel olmuş ama böle şafak sayınca daha cok heyecan yapıyorum ben.
sankı yarın doguracakmısım gıbı gelıyo korkuyorum ayy bı çırpıda bebeklerımızı kucagımıza alırıs inş.

Aaaa kzı sen söyleyince farkettim eşimin memlektine gelmişim bende hihoyyyt Artık benim nüfus kütüğümde ordan KARABÜK hihoyyyt

aman hayırlı olsun cnm..benim eşimin memleketi de Adana..oraya geldiğimiz günleri de görürüz inş malum 01:teytey:

herkeslere selam mayısın tontiş hamişlerrri, aranızda kaç kişi normal doğum düşünüyor merak ettim. ben sezeryanla yaptım doğumumu

şafak 83 ama geçen gece az daha geliyordu meleğim geceyi acilde geçirdik kızlar dikkat edelim olurmu.idrar yolu enfeksiyonu çıktı sonuç kasılmalar sancılar o yüzdenmiş.bebiş ters duruyor buda erken doğum belirtisi dedi dr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…