2009 Martta Doğacak Bebeklerin Listesi

Borzo

Mucizemmm
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
3.002
5
Arkadaşlar Biz Mart anneleri olarak bir liste yapalım...Herkes eklesin buraya hem takip etmekte kolay olur...Bakalım Mart Anneleri Çokmu aramızda...

1 Mart ----- AYSHINCE
1 Mart------ CEREZ
2 Mart------ BAVSE
2 Mart------BUKET-26
30Mart-----BARZEY

Son düzenleme:
canım öyle bir listemiz var zaten. bir tane daha yapmaya gerek var mı?

Listemiz mart anne adaylarında. Kişiler eklendikçe ekliyorum. Zaten liste görülmeyecek gibi değilde canım üstünden çok sayfa atlıyo yakalayamamışsındır. Maaşallah arttıkça artıyooooo. Martta nüfus patlaması yaşanacak inşallah.

merhaba bende mart annesi adayıyım tahminin mart 20 de anne olacam bende mart 15 doğumluyum

slm bayanlar bende mart annesiyim inşallah bebeişim 27 marta dogacak allah hepinizin bebegini kucagınıza almayı nasip etsin

bende bugün dr a gittim.10+6 günlük olmuş.hareket ediyodu çok tatlıydı.allah herkese yaşatsın bu duyguyu.bizimde bebeğimizin doğumu mart ın 7 sine geliyormuş.inşallah herşey hepimiz için yolunda gider.

Arkadaşlar listemiz 2009 Mart Anne Adayları topiğinde sayfa:339 da var. Sizleride oraya ekledim. Hayırlı olsun.

merhaba aranıza yeni katıdım ve ilk işim listeye kendimi eklemek oldu
hepimize Allah kolaylık versin

1 Mart ----- AYSHINCE
1 Mart------ CEREZ
2 Mart------ BAVSE
2 Mart------BUKET-26
30Mart-----BARZEY
23 Mart----OSSLEM

hepinize güzel ve sağlıklı bir hamilelik diliyorum arkadaşlar

benide listeye eklerseniz sevinirim.diğer konuya bir kaç sefer bilgilerimi yazdım ama beni listeye almadılar cevap veren bile olmadı umarım siz beni listeye eklersiniz.

13 haziran muhtelip doğum tarihi 20 mart

aşkolsun bebekecem sen gelmiyosun bizim topiğimize canım. Listeyi ben hazırlıyorum 2009 mart anne adayları topiğinde. Hatta azimle tutuyorum listeyide. Hiç sohbetimize katılmıyorsun canım. Sen gel ben yazarım seni listeye.

canım başlardan hep katıldım kaç sefer bilgilerimi yazdım hep listeyi kontrol ettim adım yoktu. olsun ben hergün yazılanları okuyorum.
canım listeyi sen hazırlıyormuşsun eski konulara bakarsan belki bulabilirisin.

valla buket arkadaşımız liste konusunda çok titizdir.Eminim bir yanlışlık olmuştur.Yoksa hiç kaçırmaz yeni anneleri :)

kızlar benide ekleyin allah izin verirse 15 martta da benden :)

merhaba benı de lısteye eklersenız sevınırım sohbetlere fazla katılamıyrm ama ben ınsallah bnm kuzucumda 14 martta kucagımda olacak... en buyuk duam saglık sıhhat hepımızın bebeklerı ıcın bız onalar ıcın cok savastık...

meraba sanırım ben de 30 mart gibi anne olacagımm
ALLAH hepimizi bir avazda kurtarsın ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…