2009 Mart Anneleri sarkm gbek show...

bende şüpheleniyorum.Karnımda gıpraşımlar oluyo bazen. Tabi zortlayınca anlıyorumki gazmış. :))

bunu devam ettiren yok.ta altlardan deştim çıkardım hadi ekleyelim sarkmış çatlamış göbüşlerimizi.

ekliyorummm bakinn fotooo güleni perisannn ederimmm ona göreeee.... Bu bir ay önceki foto , suan aktuel yok elimizde vücudumu cekmiyorum görünce snir oluyorum cünküüüü:

canım bence gayet güzel daha yeni doğum yaptık 6 aya kadar pek birşey kalmaz diyorlar

ben hamile kaldığımda 45 kiloydum tahta gibiydim bu bile bana fazla geliyor diyorumda arkadaşlarım öldürecek gibi bakıyor şimdi 47 oldu bu haldeyim

siz bendeki göbeği göreseniiz tak başım açekemiyorum çekende yok allahımiğrenc bide simitler var belimde ay allahım ne çirkin karıyım ben yaa

Son düzenleme:
Öykücüm senin kendinle bir probleminmi var canummm?
Ben diyorum 50 olayim yeter banaaa öyle inceydim bende 43-45le hamile kaldim simid 63 kilocugum gittikce zayiflayacagima kilo aliyorum.. Sen gelmissin bana 47 cokdiyorsun.. GAcinin etlisi butlusu makbüldür.. Biz baya bi makbüle gectik yani ...

Öykücüm senin kendinle bir probleminmi var canummm?
Ben diyorum 50 olayim yeter banaaa öyle inceydim bende 43-45le hamile kaldim simid 63 kilocugum gittikce zayiflayacagima kilo aliyorum.. Sen gelmissin bana 47 cokdiyorsun.. GAcinin etlisi butlusu makbüldür.. Biz baya bi makbüle gectik yani ...

canım ayıptır sorması boyun kaç...:uhm:
ben 40 lı kiloları çooookkkk oldu geçeli..kaydirigubbakcemile2 ...benim bırak yağımı , etimi kemiğimden sıyırsan o kilo çıkmam... benim iliklerim bile dolu..senağlama senağlama

ben 63 ile hamle kaldım.. :1shok: gerisini sen düşünlaelaelaelaelae

sana o boyla 55 kilo da çok güzel olur ne yapcam 40ları... bende seni hobit gibi bişey zannettim 43 diyince .kaydirigubbakcemile3 ...

kaydirigubbakcemile3 Zaten fazla atayim demiyorum göbisim gitsin YETER BANA... Yapisti kaldi yaaa 404 gibi!! Dün Rüyayla birlikte tartildim 67 Rüyasiz 61,3 ! Rüyam zayifladi galiba ya rahatsizdi yaaa... Offff

bu sibser var yaa çok yalancı gayet güzel göbek falan hikaye.yalancıııı yalancııııııııııııııııııııııııııııııı naniknanik

X