2009 Mart Anneleri sarkm gbek show...

damlacım sende pek yok gıbı dımı cunku sen normaldede balık etlısın dıye bılıyorum ben ?

Nazanım maşşalh ya aynı benım gobek gıbı :roflol: inş bunlar dümdüz halinide görücezz eee hadi kızlar yaws nerdesinizzzzzzzz

a.sevet canım eskiden de vardı az kaldı eski haline göre ben eski pantolonlarıma giriyom rahat rahat.
a.sdilekcim balık etliydim ama balığın boyutları büyüktü hehehehee:roflol:
ya kızlar dokuz ay boyunca büyüdü bunlar öyle hemen geri çekilcek değil ki moralinizi bozmayın gidecek bunlar.

dilek bir şaplak geliyor benden sana kız sezeryan olmana rağmen benden iyisin bacım.ben 4 aylık hamile gibi bide kızım erken doğdu oda olmasa bu göbek nasıl sarkacakmış bilmem.
emel maşallahın var dünürün sezeryanla daha çabukmu toplanıyor doğum yapanlar anlamadım ben.
nazan maşallah canım iki bebekle ben tek bebekle bu haldeyim yaa:KK43:(((((((((((
damlacım be sendenim bacım.diğer bacılardan olamadım henüz.

kızlar aslında bende hastaneden geldıgımde 6 aylık hamıle gıbıydım 1 hafta sonraa korse gıymeye basladım ve ınanın 2haftada gobegım bu haale geldı ama inş eski halınede dönecek ben ınananıyorum

benım yunus balıgı hocam :roflol: valla benım eskı olan hıc bıseyım olmuyor ne alttan ne usten :)))

dalga geçeni vururum.alıntı yapmayın bacılar belki kaldırırm:)
439.jpg

440.jpg

442.jpg

sizce kaç aylık? :)

böcügüm masallah sana :nazar: şimdiden hayırlı doğumlar kaç haftalık oldun canım?
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

19.haftaya giriyorum canım.sağol valla doğumdan bi korkuyorumki..senağlama
korkmasammıki??kaydirigubbakcemile5

-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

19.haftaya giriyorum canım.sağol valla doğumdan bi korkuyorumki..senağlama
korkmasammıki??kaydirigubbakcemile5

-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

korkma canım korkma zaten şimdi teknoloji ilerledi şimdi bişey çıkmış sezeryan diye seni alıyorçlar uyutuyorlar kesiyorlarsenağlama uyandıgında bebek yanında oluyr sen hiç bişey hissetmiyosun -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-

Ayy maşşallah valla fıstık gibi olmuşunuz şimdiden.Alya senn göbeğin en çok toparlayan ama sonrada gülşahın...
Ben felaketim demekki farkettim şimdi. Benim hala çok kötü fenaaaa:KK43:((((
Hayatta koymam şu göbeklerden sonra.

meltoo canım saol a.s. ama ben inceltici koydum çaktırma :roflol:

valla benım gobegım var ama fotoda hıc yok sankı :uhm:

hadi mart kedileri bekliyoz fotolarıı:teytey: :teytey:

hakkat kıı du ben bi photoshopla çatlaklarım ve fazlalıklarımı yok edeyim.
heheehee

meltoo sen benim göbeğime yok mu dedin şimdi nasıl yani ya..:1shok:
neresi yok be yavrum bildiğin teyze göbeği işte.:çok üzgünüm:
atmak istiyorum kendimi şuralardan.nerelere gidem ben..senağlamasenağlama

Pazar günü grille gittik ailece ve orda bi kadin bana Gözünaydin demedi taaki bebegimi kucagima alana kadar sonra demezmi üstüne birde: ben sandim sen daha hamilesin ondan gözünaydn demedim kusura bakma ! Gözünaydin dememesine kusura bakmadimda yaptigi güzel iltifatlar icin kusura baktim!

evet ya Rüya bir yasina gelecek halen beni hamile sanacaklar galiba ... Bende diyecegim : Banane Banane dogurmiycam iste ... Bazen görenler diyor aa bu halen göbekli bende diyorum o benim ikinci yarim ayrilmaz ikiliyiz biz sonra saf saf gülüyorlar bi vurcan suratlarinin ortasina dökülecek o disleri kactane varsa artik : VAy ne sinir oluyormusum megerse o sözlere :CüvCüv:

sen mi ben mi sinir oluyorum sorma birine vurucam bu göbek gitmezse vallaha elimden bir kaza çıkıcak.

X