2009 Mart Anneleri sarkm gbek show...

halen hamilelik giyiniyorum yaa offfffffffff... ama tabiki ilk giydigim hamilelik pantolonlr :KK70:
dün tartildim doguma girerken 65dim dün 60,3 ciktim fazla bir inis yok yani hahaha

kızlar ben bu hayalıme oglum 3 aylıktı kavuşmuş durumdaydım göbe gıttı göçtu içine çöp gıbı kalmıştım eskı kıyafetlerım duşuyordu darısı sızın basınıza

T&S fizik süper yane... Benim kiz gelinlik kiz olacak INSALLAH o günleride gösterir Bana Rabbim ben anca hayalimdeki kiloya kavusacam galiba :1no2:senağlama

t&s canım benim kız bu ay sonu 3 aylık olucak ama nerde 1 gr gitmedi be gülüm maşallahın var vallaha.

kızlar ben bu hayalıme oglum 3 aylıktı kavuşmuş durumdaydım göbe gıttı göçtu içine çöp gıbı kalmıştım eskı kıyafetlerım duşuyordu darısı sızın basınıza

maşallah çok zinde görünüyorsun şahsen be nim için imkansız şu görüntüsenağlama
hayriyem senağlamainan bişe giydiğimde benimde böyle oluyor nerdeyse.fışkırıyor.
sibser bide millet demezmi ayy ne kadar kar nın kalmış şeküp vurasım geliyor:mymeka:

anam ben külli yanmışım gülşah kilolar kaldı bebek hiç durmuyor sorunları sanki hiç bitmeyecek gibime geliyor.alacam bıçağı kesicem bu göbeği rahata ericem en sonunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlarr takmayın kaafanızıı.. ben bir doğum yapmış biri oalrak 18 kilo almıştım ilk kzıımda .. kızım m8 aylıkken gitmişti hepsi... aynen bende sizler gibi doğumdan sonra diyordum bu göbek ne .. sanki doğurmamış gibi i.. ama gidiyor zamanla. 6 ayda vücut ancak toparlyıor.. sorun yapmayın..bebkelrinzide güle güle büyütün.maşşhh hepiciğnee:)).

t&s maşallahın var canım...benim sorunum göbek değil kızlar..göbek mide hiç kalmadı..9 kilo fazlam olmasına rağmen..çekildi yani bilmiyorum nasıl oldu..ama sırtım var ve kötü duruyor..kiloyu sırta almışım..zaten göğüsler kocaman oldu gömlek ve ceketlerin ilk düğmeleri kapanmıyor..hatta ilk 2 düğmesi diyeyim..bende sırtı inceltmeye çalışıyorum...

T S bırak 3 ayı ben 3 senede bu hale gelemem. maşşllh şekerm,ablası gbi duruyosunn çınar efenin:)
lilyum çekilmiş ne güzel göbeğin,hadi çekte görelimmmdelikafadulden

sagolun kızlar bende 34. haftada dogum yaptım 15.5 kılo almıştım karnım ve kalcam çok olmuştu dogum yaptıgımda 4 5 aylık hamıle gıbı duruyordum gıt gıde gıttı şimdi çöp gıbıyım bazen alıyorum mesela yazın 60 kıloydum şimdi 50 kılo kaldım degışıyor sıkmayın canınızı

gecen gun annem ben oglum otobuse bındık annenız otursun bebegıyle dedı gulmekten öldum hiç kimse ınanmıyor benım oglum olduguma

T S bırak 3 ayı ben 3 senede bu hale gelemem. maşşllh şekerm,ablası gbi duruyosunn çınar efenin:)
lilyum çekilmiş ne güzel göbeğin,hadi çekte görelimmmdelikafadulden

:roflol:sen iste canım benim benim en kısa zamanda koyarım...eşim gelsinde onun cebiyle çekerimyerimseniben..benimkinin bluetooth çalışmıyor:1no2:

t s maşallah zapzayıf kalmışsın darısı başımıza.ben eşortman giyiyorum denemedim bile kıyafetlerimi.56dan 68 e çıktım şimdi 60:5um ama çok daha fazla görünüyorum.göbek var.üffffffffffffffffffffffffffffffffff

Bu da doğurmadan 1 ay önceki haalim

Ahanda benim kalan döt-göbeğimde burdaaaaaaaaaaaaa

Son düzenleme:
buketcim onada göbek diyon ya ... ben dogm yapacagim geceki fotograflarima bakiyorumda YARIM DÜNYA gibiyim simdiki halimde ceyrek dünya

Zaten tok karna çekmiştim o fotoyu. Bende normaldede göbek vardı. O yüzden ben daha fazla kalacağını tahmin ediyordum.. Tahminimden küçük kaldı.. Hele birde daha da giderse göbeksiz karı olabilirim inşallah.. Zaten daha lekelenmem devam ediyo. ıçimde hiçbişey kalmıycak bu gidişle,temizle-temizle bitmedi....

böcügüm masallah sana :nazar: şimdiden hayırlı doğumlar kaç haftalık oldun canım?
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

19.haftaya giriyorum canım.sağol valla doğumdan bi korkuyorumki..senağlama
korkmasammıki??kaydirigubbakcemile5

-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

allah iyiliğinizi versin emi koptum gülmekten bu arada gülşahcım göbeğin yokki
bide sezeryan yani sen bendelkini görsen
gerçi görenler pek kalmamış göbeğin diyor ama neyse resim koyacma ama su yırtıklar çok çirkin dyuruyor gerçi gö-beğinde pek güzel olduğu söylenemez ama neyse

Son düzenleme:
X