2009 Kasm Annelerinin Gbleri

..Elifimm çok cici olmuşsun yaa Allaha emanett maşallah :nazar: Doğuma gitmeden dombini fotoğrafımı ekliyeyim dedim Allah nasip kısmet ederse bir dahakine zayıf zayıf fotoğraflar olur naniknaniknaniknanik İnşallahhh yarabbimmm :lepi::lepi:

adszvc.png

37 Haftamıza girdik bir gün öncesi :nazar::nazar:

ay canım çok şık görünüyosun göbişinde çok yakışmış walla :) inşallah hep beraber zayıflıycaz kaydirigubbakcemile3

34+5 göbüşümüz....

elifcim sen 12 kiloyu nereye aldın be canım :) süper walla inceciksin, bigün bizde zayıflıcaz hihoyyyt

..Elifimm çok cici olmuşsun yaa Allaha emanett maşallah :nazar: Doğuma gitmeden dombini fotoğrafımı ekliyeyim dedim Allah nasip kısmet ederse bir dahakine zayıf zayıf fotoğraflar olur naniknaniknaniknanik İnşallahhh yarabbimmm :lepi::lepi:

adszvc.png

nazlıcım kırk bin kere maşallah canım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
allah nazarlardan korusun ikinizi de
yağmurumuz gelmeye hazır artıkhihoyyyt
sağlıcakla gelsin yeğenimiz
çok tatlı gözüküyorsun canımopuyorumnanaktan

adszvc.png

oyyyyyyyyyyyyy nazlımmmm süpersinnnnnnnnnnn :nazar:
bu kaaa güzelmi olunurrrr :lepi::lepi::lepi: maşallahhhhhh hihoyyyt

adszvc.png

ayyyy Nazlım sana da maşallaahhh...:nazar:allahımmmm herkes ne kadar güzel bu topikte yaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

nazlıcım filizcim saolunnnnn
nazlım süpersinnnn çok şık vde güzel görünüyosun
maaşalllah göbişteee baya büyümüşşş..
hadi bakalım az kaldı hayırlsıı allahtan...

bu göbişler gidince nasıl görünücez onu çok merak ediyorum
o zamanda resim ekleriz karşılaştırma yaparız...

oyy oyy nazlıcım çok şirinsin maşallahh hayırlısıyla bir dahaki foton yağmurunla olurr

ay canım çok şık görünüyosun göbişinde çok yakışmış walla :) inşallah hep beraber zayıflıycaz kaydirigubbakcemile3

elifcim sen 12 kiloyu nereye aldın be canım :) süper walla inceciksin, bigün bizde zayıflıcaz hihoyyyt

oyy benim fıstıklarımmmmmmmmmmmopuyorumnanaktan

nazlıcım kırk bin kere maşallah canım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
allah nazarlardan korusun ikinizi de
yağmurumuz gelmeye hazır artıkhihoyyyt
sağlıcakla gelsin yeğenimiz
çok tatlı gözüküyorsun canımopuyorumnanaktan

oyyyyyyyyyyyyy nazlımmmm süpersinnnnnnnnnnn :nazar:
bu kaaa güzelmi olunurrrr :lepi::lepi::lepi: maşallahhhhhh hihoyyyt

ayyyy Nazlım sana da maşallaahhh...:nazar:allahımmmm herkes ne kadar güzel bu topikte yaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

nazlıcım filizcim saolunnnnn
nazlım süpersinnnn çok şık vde güzel görünüyosun
maaşalllah göbişteee baya büyümüşşş..
hadi bakalım az kaldı hayırlsıı allahtan...

bu göbişler gidince nasıl görünücez onu çok merak ediyorum
o zamanda resim ekleriz karşılaştırma yaparız...

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
Hepinize çok teşekkür ederiz teyzeleri sayenizde her ayımıza ait bir anımız var inanın bizim için çok ama çok güzel oldu inşallah Doğum sonrasıda bebeklerimiz ve biz olarak devam edeceğiz..Allahım hepimize göstersin inşallah :Saruboceq:

Nazlıcım çok şıksınızzzzzzzzzz bayıldım valla aman nazar değmesin :nazar:

adszvc.png

masallah nazlıcım neren dombini cokta fit gorunuyosun :nazar::nazar:

s6300693.jpg

s6300695q.jpg

33 haftalık göbüşüm
kızım 1900 gr mışşş
acaba dokuzuncu ayı çekme zamanı kalcakmı
en çok da 9.aydaki göbüşümü merak ediyom:sm_cool:
anam maşallah canım ya ne tatlı göbişin...eee içindekı ipeşimizden demıııopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan Rabbım nazarlardan saklasın ikinizide....
34+5 göbüşümüz....

maşallah tatlım ya ne kadar incesın hiç 12 kg almış gibi durmuyosun...çok tatlısınız kızınızla.RABBIM nazarlardan saklasın ikinizide....opuyorumnanaktan

adszvc.png

kız ne tombinisiii deme ölee yaaakaydirigubbakcemile maşallah nazlımmm çok güsel gözüküyosunuz yağmurlaaa.RABBIM ikinizide nazarlardan saklasın...ya bak öle böyle derken az kaldı nazlım kızına kavuşmana.sağlıkla hayırlıısıyla kavuşun birbirinize.bidakine yağmurla görürüz fotolarınızı inşşşşopuyorumnanaktan
HEPİNİZE MAŞALLAHHHHHHHHHHHH :nazar: :nazar: :nazar::nazar:

Nazlıcım çok şıksınızzzzzzzzzz bayıldım valla aman nazar değmesin :nazar:

Efenim o sizin şekerliğiniz :asigim::asigim:

masallah nazlıcım neren dombini cokta fit gorunuyosun :nazar::nazar:

Dombini göbişte kaydirigubbakcemile3 Canım yaa çatladım çatlayacağım acayip gergin öyle oluncada dombini birde evdede öyle seviyorlar dombini aşağı dombini yukarı öyle kaldı ismim kaydirigubbakcemile3
anam maşallah canım ya ne tatlı göbişin...eee içindekı ipeşimizden demıııopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan Rabbım nazarlardan saklasın ikinizide....

maşallah tatlım ya ne kadar incesın hiç 12 kg almış gibi durmuyosun...çok tatlısınız kızınızla.RABBIM nazarlardan saklasın ikinizide....opuyorumnanaktan

kız ne tombinisiii deme ölee yaaakaydirigubbakcemile maşallah nazlımmm çok güsel gözüküyosunuz yağmurlaaa.RABBIM ikinizide nazarlardan saklasın...ya bak öle böyle derken az kaldı nazlım kızına kavuşmana.sağlıkla hayırlıısıyla kavuşun birbirinize.bidakine yağmurla görürüz fotolarınızı inşşşşopuyorumnanaktan
HEPİNİZE MAŞALLAHHHHHHHHHHHH :nazar: :nazar: :nazar::nazar:
Bak dedim dombiniyi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Aminn canım Rabbim hepimizi saklasın nazarlardan :nazar:
Gerçekten az kaldı meleğim yaa böyle okudukça farkettikçe durumumu akıyor yaşlar engelliyemiyorum sebebini bilmiyorum sadece dua ediyorum sağlık diliyorum :Saruboceq:İnşallahh herşey güzelce kolayca olur biter yavrularımıza kavuşuruz hepimiz :Saruboceq::Saruboceq:

Hepinize çok ama çok tşkler kızlar..Sağlıkla İnşallah :Saruboceq::Saruboceq:

adszvc.png

Aman allahımmm vavvvvv vavvvvvvvv:1shok::1shok::1shok:
Bu nasıl bir güzellik böylee yaa...:nazar::nazar::nazar:
Maaşallah size .....
Ablam gözlerim kamaştı inankii...
Çok tatlı olmuşsun ya..Göbüşün güzelliğe bak sennn:nazar::nazar::nazar:
yerim siziiibennnkaydirigubbakcemile3
Oyy yanında olmayı çok isterdim çoooooooooooookkkkk

Aman allahımmm vavvvvv vavvvvvvvv:1shok::1shok::1shok:
Bu nasıl bir güzellik böylee yaa...:nazar::nazar::nazar:
Maaşallah size .....
Ablam gözlerim kamaştı inankii...
Çok tatlı olmuşsun ya..Göbüşün güzelliğe bak sennn:nazar::nazar::nazar:
yerim siziiibennnkaydirigubbakcemile3
Oyy yanında olmayı çok isterdim çoooooooooooookkkkk

:eek::eek:
Ya küçük meleğim benim opuyorumnanaktan Sana ne diyeyim ben Canımsın canım benim gördünmü bak azıcık daha sonra sende te böyle olacaksınnn dombini dombini ablacım şu nasıl bu nasıl diye sorup duracaksın bana kaydirigubbakcemile3
Keşke yanımda olsaydın meleğim keşke :çok üzgünüm: Okadar çok isterdimki bunu.. :Saruboceq:Okdar çok şey paylaştık ve paylaşacağız ki seninle benim burada en büyük kazançlarımdan şükrettiklerimden biri sensin bunu biliyorsun opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

adszvc.png

hele sukur, uzun zamandir gormemistik gobusu Nazlim. harika gorunuyorsun, masallah ikinizede.opuyorumnanaktan:nazar:

hele sukur, uzun zamandir gormemistik gobusu Nazlim. harika gorunuyorsun, masallah ikinizede.opuyorumnanaktan:nazar:

Yav sen demesen benim ekleyeceğim yokkii ne zaman sen yazıyorsun bende aklıma yazıyorum ekliycende ekliycen ama süper olduuu wannam her aya bir hatıra cd yaptık hepsini sonra bakarız hatırlarız bugünlerimizi opuyorumnanaktan .Çok tşk ederiz canım iyiki varsın..opuyorumnanaktan

Yav sen demesen benim ekleyeceğim yokkii ne zaman sen yazıyorsun bende aklıma yazıyorum ekliycende ekliycen ama süper olduuu wannam her aya bir hatıra cd yaptık hepsini sonra bakarız hatırlarız bugünlerimizi opuyorumnanaktan .Çok tşk ederiz canım iyiki varsın..opuyorumnanaktan

evet ya, buraya koyucaz diye resim cektirmesem benim de bu kadar resmim olmazdi. ogluma hamileyken tek tuk resmim var. fena mi oldu, ne guzel album yaptik.yerimseniben

X