2009 Kasm Annelerinin Gbleri

sağol canım:)senin göbüşte güzelmiş,hem zayıfsında ne güsellopuyorumnanaktan

teşekkür ederim suremcim. ama zayıf olduğum konusunda o kadar emin değilim 15 kilo aldım ben yaa :) ahh eski halim ahh...

yok kız ben zayıf değilim o kadar :kedi:

kenya kız sen mi zayıf diilsin. almışın 9 kilocuk zayıf diilim diyo bence çok kararlı gidiyosun canım. fit anne olcan maşallah

kenya kız sen mi zayıf diilsin. almışın 9 kilocuk zayıf diilim diyo bence çok kararlı gidiyosun canım. fit anne olcan maşallah

ahhh keske kız ne güzel moral verdiniz bana valla ben 58 dim 67 oldum simdi ama vericem Allahın izniyle fazlalıkları :Saruboceq: gelsinde saglıklıca bebişlerimiz birde diet programları yaparız artık :)

ahhh keske kız ne güzel moral verdiniz bana valla ben 58 dim 67 oldum simdi ama vericem Allahın izniyle fazlalıkları :Saruboceq: gelsinde saglıklıca bebişlerimiz birde diet programları yaparız artık :)

yapıcaz artık kocişlerede güzel görünmek önemli sonuçta :) en bu kilolarla kalırsam depresyona girerim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…