2009 Kasm Annelerinin Gbleri

hele sukur senide gorebildik canim. masallah gobise.opuyorumnanaktan

ilk resimde biraz daha acsan sayfa kapanirdi kiz.:jeyyar:

kız bu koca göbişle her yeri açsam nolur :roflol::roflol::roflol:
benim kociş geçenlerde memişler için aynı biberon gibi dedi...üstüne sölicek ne kaldı ki :roflol::roflol::roflol:

ahanda size tam 33 haftalık göbiş...hemi de biri açık biri kapalı :))))

resim006c.jpg

resim033t.jpg

bu biraz parladı idare edin...

masallah canım bebişinede sanada :nazar:

kız bu koca göbişle her yeri açsam nolur :roflol::roflol::roflol:
benim kociş geçenlerde memişler için aynı biberon gibi dedi...üstüne sölicek ne kaldı ki :roflol::roflol::roflol:

biberon mu?:1shok: bu adamlarin iltifat sekline bayiliyorum.kaydirigubbakcemile3

uniguecim karnın maşallah küçükmüş hemide çatlak yok ne güsell benim karnımı görseniz türkiye haritası gibi:umursamaz:

kenyacım sanada maşallah ya bende koymak isterdim ama bilmiyorum nasıl konuyo hemde şu aldığım vede değiştirmek istediğim pjamalarımla

tşk ederim canlarım...

fundacım karnımda yok çatlak ama basenlerde var mafoldumben

unique kenyaaa çok güzelsinizzz maaşallah
hiç öyle aşırı büyümemiş göbişlerrrrr benimde sizin gibi aynııı
ben bu gün gördüm bi kaç kişii aşırı büyük karınlarıııı
heraldee göbeklerin yapısından olsa gerek...
bizim göbişlerin neresine sığıyooo bu tombişler anlamadım gitti...

uniii
kenyamm harikasınız walla bu ebişleri nereye sığdırıyorsunuz böylekaydirigubbakcemile3

bizde kıskandık :))) 33 haftamızda 5-6 gün önce yenisinide çeker eklerim bi ara..

Son düzenleme:
elifsunum itekim tesekkür ederim canlarım

elifsunum masallah :nazar:canım gercekten o kadarda büyük deil gobişler son 1 ayda neler olacak bakalım opuyorumnanaktan

elifsunum itekim tesekkür ederim canlarım

elifsunum masallah :nazar:canım gercekten o kadarda büyük deil gobişler son 1 ayda neler olacak bakalım opuyorumnanaktan

bakalım görecezzzz kaydirigubbakcemile3
kim atağa gececek yada geçmeyecek
ama çok fazlaaa farkedeceğini zannetmiyorum ben
...:CüvCüv:

elifsunum bu arada sac rengine bayılıyorum bebiş bi gelsin bende boyatıcam inş. :kedi:

itekim elifim tşk ederiz tatlılarım Şeniz

elifcim sen de çok güzelsiinnn ...oyyy maşallahhh sana opuyorumnanaktan

anamm göbüşlere gel göbüşleree :dance::dance:
kenyaa şekerim büyüttün tabi geriniysin gerim gerimm :roflol: amaa durr aynı kulvardayız Wannalan bendede bi foto gelsindee bu ayki kupamızı verekk :roflol::roflol::roflol:
unimm maşallah cnm benimm ne kaaa şeker bi göbüş o ölee cıbıl cıbıll :lepi::lepi: hatun güveniy kendinee cıbıl koyuy :lepi:
elifsun sanada kocaman bi maşallah cnmm :lepi: kocaman yaptık bebişleri yaa :Saruboceq:

kenyaa şekerim büyüttün tabi geriniysin gerim gerimm :roflol: amaa durr aynı kulvardayız Wannalan bendede bi foto gelsindee bu ayki kupamızı verekk :roflol::roflol::roflol:
unimm maşallah cnm benimm ne kaaa şeker bi göbüş o ölee cıbıl cıbıll :lepi::lepi: hatun güveniy kendinee cıbıl koyuy :lepi:
elifsun sanada kocaman bi maşallah cnmm :lepi: kocaman yaptık bebişleri yaa :Saruboceq:

he yaa gerim gerim geriniyom kaydirigubbakcemile3
hade sizde koyun bakalım kupa kimin elinde olacak bekliyom kaydirigubbakcemile3

yok kız ne güvenmesi :kedi: güvendiğimden diil t-shirtle küçük görünüyodu ondan öle yaptım...yoksa kocaman oldu yaniii :emir_bebek:

X