2009 Kasm Annelerinin Gbleri

tatlım maşallah çok güsel görunuyosun nasar değmesin çatlaksız göbüşler diliyorum canımm

kartanem evet ya havalar hep soğuk hep soğuk
2 günde sağnak yağış diyolar istanbulda
kız oralar daha sıcaktır aslında hala ısınmamışmı be ya
yok zeytünüm yaa burda soğuk daha yağmur yayıyo sürekli

ne afeti nan ziplenmiş gibiyim ben
gel kulağına söyleyimm (başlangıçta 175 boya tam 79 kiloydum ben
az kaldı yine o kadar olmama 78 lerdeyim şimdi )naniknanik
yandan zip mi üstten zip mi dermişimm -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-
ben cıkıyorum kızlar ıyı aksamlar hepınıze cok yazmayın sonra zor oluyo takıp etmek öptüm hepınızı laelaelaelaelae

byee

neslicim duydum işte benden kaçmaz
boy süper de ideal kilo kaç olman lazım onuda bir fısıldasana şöle

bi o topic bi bu topic gezip resim ekledim delikafadulden
delirdim gaaba
kaçıyom şimdi belkim gene uğrarım özlerseniz göbüşüme bakın :jeyyar:

yok zeytünüm yaa burda soğuk daha yağmur yayıyo sürekli yandan zip mi üstten zip mi dermişimm -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-
byee
ne diyon gıcık gacı :jeyyar:
neslicim duydum işte benden kaçmaz
boy süper de ideal kilo kaç olman lazım onuda bir fısıldasana şöle
anam ne bilim ben bildim bileli hep iriydim, şişman olmadım hiç ama 60 ları falan da bilmem yani :) kemik yoğunluğum çok dediydi bi vakit zzppor hocam,
kas da varkaydirigubbakcemile3 ama olsa olsa idealim 70-72 dir.
Uyuz ite dönüyom o civarlardaykensırnaşık şey

ne diyon gıcık gacı :jeyyar:

anam ne bilim ben bildim bileli hep iriydim, şişman olmadım hiç ama 60 ları falan da bilmem yani :) kemik yoğunluğum çok dediydi bi vakit zzppor hocam,
kas da varkaydirigubbakcemile3 ama olsa olsa idealim 70-72 dir.
Uyuz ite dönüyom o civarlardaykensırnaşık şey

lülülülülülü lülülülülülü
eyü nan işte kaslı kemikli gacı seniii
yağ olmasında ne olursa olsun :roflol:

heee nesli sporcu anne seni
daha ne istiyon iyi o zaman emzirme de veririsin 4-5 kilo tam süper olusun valla
hadi ben kaçar öptüm herkesi

bu arada kartanem kıs o ne güzel göbiş elbisenden pek güzelmiş canım maşallah diyorummm sana

naann neler olmuş burada bende giremedim hafta sonu zati cuma tatildi c.teside site açılmıyordu ...kartanesi göbüşünü görmeiyom anam ben ya nasssıı merka ettim ama yahu 2 3 kişinin kini görüyorum digerleri göremiyorum ..nazlının ki birde seninkiydi sanırım..başa gidip bakacam tekrar neslim en başa iliştiriyor yenileri dimi...?

naann neler olmuş burada bende giremedim hafta sonu zati cuma tatildi c.teside site açılmıyordu ...kartanesi göbüşünü görmeiyom anam ben ya nasssıı merka ettim ama yahu 2 3 kişinin kini görüyorum digerleri göremiyorum ..nazlının ki birde seninkiydi sanırım..başa gidip bakacam tekrar neslim en başa iliştiriyor yenileri dimi...?

evet canım başa ekliyor neslü oraya da bak

kızlar çok şeker göbüşleriniz :)))
maşşallah nazar değmesin inşallah...

ay delülük bu ama insanın hoşuna gidio bea :) valla benim berbat geçtiği için bi sürü kilo verdim karnım içeri geçti bi süre sora bende şişerim işallah o zaman bende koyarım :) herkeseee çatlaksız göbüşler dilerinnnnnnnnn

ayy kızlaaar hepinizin göbüşleri çok güseeell beratefe kartanesi sizinkiler 10 numara valla

nere gitmiş topicimiz beele destnaa buraya da kooy

X