2009 Kasm Annelerinin Gbleri

karakız
elif
jjuliet
nesli
nazlı
kenyaa
hepinize maşallah bakmadığım göbiş kaldımiki acep?

ahada kenyanın 26 haftalık göbüşü maşallahhh edaa bizde tutak gıı bak buda tutmuşş:roflol::roflol:

[/URL][/IMG]

bu 14. hafta idi

bu da 28. hafta :)

hafta ikiye döbek sekize katlanmış vay be yaaa:kedi:

ahanda buda 25 hafta itibariyle kizim ve ben
biraz önce cektim disariya cikcam araya bi resim attirayimda öyle cikayim dedimzemuszemus

[/URL][/IMG]

ay anca bu kadar becerebiliyorum ya makineden sanırım resmi çok küçük çekmiş :sinifsinif: :sinifsinif: 40 yılın başı bi resim eklim dedim oda olmadı yaf :sinifsinif:

Buda benim aldığım eklemeye söz verdiğim elbise :kedi: beyaz olduğu için çok belli değil üstü beyaz küpür gül dolu zemuszemus

ehh bu kadar manken arasına bir balina lazım dimi :roflol:

bu göbüşün içinde Melisam var benim opuyorumnanaktan

kızlar cerin in 24 + 5 günlük göbüşü

[/URL][/IMG]

alın hanımlar tüm göbişleri topladımmm...Yarabbımmm hepiniz çok güselsiniz,çok tatlısınız.Hepinizin göbişini sevdım ekrandan haaaopuyorumnanaktan.Maşallah Rabbım nazarlardan saklasın hepiniziiiiiii canlarım benımmmmmm manken gibisiniz nan hepinizzzz....a.s.

sağol dadlımm opuyorumnanaktan

tek tek saymıyom ama bu arada hepinizin göbüşüne baktım kızlar... hepsi birbirinden güzel nazar değmesin

cerin ve nilkan maş.canlarım içindeki bıdıkları yerim ben allahım nazarlardan korusun
kıs cerin seninde benim gibi popo çıkmış haaaaakaydirigubbakcemile3

karakız
elif
jjuliet
nesli
nazlı
kenyaa
hepinize maşallah bakmadığım göbiş kaldımiki acep?

hem elbise hem içindeki tek kelimeyle süpeeeerrralkisalkisalkis

tek tek saymıyom ama bu arada hepinizin göbüşüne baktım kızlar... hepsi birbirinden güzel nazar değmesin

Çok tşk ederiz güzel teyzeleri opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Allahım sağlıkla kavuşmayıda böyle neşeyle hepimize nasip etsin :Saruboceq: :Saruboceq: a.s. a.s.

pis cerin göbüşte fazla çıkmamış nasıl sat kardeşüm oluyon anlamadım :umursamaz:
pis yalancı seniiiiiiiiilmaz:

nikancım maşallah ikizler iyice kendini belli etmişler cnm
allah nazarlardan korusun cnm
deniz keyfi de yapmışsın yarasın sizlere cnm öptüm

cerin ve nilkan maş.canlarım içindeki bıdıkları yerim ben allahım nazarlardan korusun
kıs cerin seninde benim gibi popo çıkmış haaaaakaydirigubbakcemile3

küçük ulen benim dötüm lülülülülülü

pis cerin göbüşte fazla çıkmamış nasıl sat kardeşüm oluyon anlamadım :umursamaz:
pis yalancı seniiiiiiiiilmaz:

ya bana ayu gibi göbüşlüyüm gibi geliy nan ama kimse göbeemi sallamadı arka taraf daha çok rağbet gördü ne iş annamadım nehirin geçen bi badyli fotosu vardı ya o foto daki gibi bi ayarsızlık varya du bakem çıkar kokusu :roflol:

saol itek cım,karazeytınım.yaaa o göbüşte oğluşlarım var benımöpuyoruz sızı teyzoşlar

maşallah kızlar göbüşlerinize çok tatlı herbiri çok güzel allah nazarlardan saklasın inşallah sağ sağlim kucağınızzada alırsınız meleklerinizi allahım korusun sizi ve bebekleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…