2009 Kasm Annelerinin Gbleri

saol nazlım opuyorumnanaktan
biz artık kızımlan diyete girdik
biri bana patates cuvalı gibi olmussun didi mafoldumben
o günden beri kendimi berbat hissediyorum :umursamaz:
mok yemiş onu diyen dönsün kendi dtüne baksın :1hug: kıyamam kuzum sana üsülme taammı
sağol cnm benimm:dance:
nehiriver
nazlı
mureda

kızlar maşallahınız var yaaa.mankenmisiniz hamişmi be
beni beğenmiyomusun yaneemafoldumben
masallah ebiscem
sağol kuzummm hepimize maaaşallahhh

ayyy bayıldım hepinize.kocaman bir maşallahhh Rabbım nazarlardan saklasın canlarımmm...
MUREDA,NAZLIMM,NEHİRİVERİMM maşallah yaa yerim ben o göbişlerin içindekı bebişleriii... çok sevıyorum nan hepiniziiiiiiiii.....:kedipuyorumnanaktan

kızlar hepinize maşallah, allah nazardan korusun

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

90 cm göbüşle altı aylık işte kızım ve ben

URL=http://img126.imageshack.us/i/bebikyafetleri003.jpg/]
[/URL]

allam bu çıplak göbüşlü karu beni öldürcek nan böbreklerini üşütecen nan ört şu bebeyi zatüre edecen :roflol:
delü böcük sat kardeşüm benim çok tatlış olmuşun gıı zemuszemus

27 + 0 doğuma 12 haftamız var tekrar ediom göbek dediğin böle olur böle olur böle olurrrr :roflol::roflol::roflol::roflol:

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

ösgeee bebeeem yauww geçen resimde daha bi dehşet duriydi göbeen badyden mi kaynaklaniyodu acabaa şimdi gözüme küçük geldi naaannnn :bbo:

ulen sende canlizleştin haaa onu diyen bendim gızımm napem o konuştuğumuz resimde tontişti bacakların ama şimci fıstık gibi çıkmışssın gızzzzzzzzzzzzzz

işte benim göbeğim ama güsel çekemedim ya ancak bu kadar

allam al bi düz göbek daha kızııııım siz bu bebeleri nerenize soktunus nannn :roflol:
ay hadi bakam o kaa küçümenki göbükler çatlaksız patlaksız tamamlarsınız siz gı itek elifsun ve sen kaydirigubbakcemile5

ayyyyyyyyyy nazlııımmmmmmm ne kaaaaaaa tatlısın yaaaaaaaaaa binkere yüzbinkere çokk çokk hoşsuunn allahım seni eniştemize doğamıza ve de yağmurumuza bağışlasınnn opuyorumnanaktan

hangi ayu dediyse halt etmişşşşşşşşşş heeçççççç kafana takma şekeriiimmmmmmmm anneyis bissssssss patatis çuvalı o söleyennere benzer bi keremmmmmmmmm :dilcikar:

ayyyyyyyyyy nazlııımmmmmmm ne kaaaaaaa tatlısın yaaaaaaaaaa binkere yüzbinkere çokk çokk hoşsuunn allahım seni eniştemize doğamıza ve de yağmurumuza bağışlasınnn opuyorumnanaktan

amanınnnn Nazlıımmm
bu ne güzelliik böyle yaaaaa

nazlıcım masallah cok tatlı gorünüyorsun

nehiriver
nazlı
mureda

kızlar maşallahınız var yaaa.mankenmisiniz hamişmi be

Canımsınız yaa çok teşekkür ederiz teyzeleri opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan a.s.
Yanlız Julietimm Sana o lafı diyen kimse muhattap olmamak lazım derim ben.Hamile kadına hiç böyle denirmi Lütfen böyle bir insanın demesiylede diyet filan yapma sonra yap diyetini sağlıkla büyüt bebeğini ondan sonra şimdi ikinizede işkence cnm yaa yazık.Boşver sen keyfine bak öyle güzel anlarki bu anlar opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

cersu, nehiriver, ebisce, nazlı hepiniz çok şekersiniz maşşallah suphanallah hepinize
atladığım var mı yoktur inş. ne güzel büyütmüşsünüz bebikolaarı.

allam göbüşlere bak göbüşlereeeeeeeeee havalı gaci senii
sağol cicimmm:kedi: nan herkes o göbekten kız çıkar erkek göbee diil dedi ben de bu gün dr. sordum dr amcası dedi ki kesin erkek herşeyini mavi al kız olursa söz ben alcam herşeyini :jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar: emme fener forması giydirceemiş oğluşuma ayrıca arda koydurtmuycakmış ismini malumm gs de oynuyo ya kocişle pazarlık yaptılar

cersu, nehiriver, ebisce, nazlı hepiniz çok şekersiniz maşşallah suphanallah hepinize
atladığım var mı yoktur inş. ne güzel büyütmüşsünüz bebikolaarı.
sağol cnmmm maşallah hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…