2009 Kasm Annelerinin Gbleri

henir nan o ne ulennnnnnnnnnnnnn cıbıl cıbıllll :lepi: pek bi sexüüüsün

henir nan o ne ulennnnnnnnnnnnnn cıbıl cıbıllll :lepi: pek bi sexüüüsün

biraz yakından olmuş ama maş.çok güzel çıkmış canım allah nazarlardan korusun içindeki bıdığımızı:nazar:

ayyy inanmıyorum ebisim maş.yaaaa büyütmüşsün valla oğlanı:nazar:
hee bu arada havanı yesinler seninzemuszemus

anam sen mankensinde bizi kandırıyon haaa buralarda maş.ne diyeyim bu kaaa göbişim bile yok ama siyahlarla seninde küççük çıkmış
maş.içindeki bıdığa:nazar:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

27 + 0 doğuma 12 haftamız var tekrar ediom göbek dediğin böle olur böle olur böle olurrrr :roflol::roflol::roflol::roflol::nazar:

27hafta.png
[/URL][/IMG]

kyafet067.jpg
[/URL][/IMG]

oğlumla denizdeykennn:kedi::nazar:

göbeğimin büyük cıkmasının sebebi bu badyyysucluyu bulduk 27 + 0 az önceee

270p.jpg
[/URL][/IMG]

dün aksamki denemelermi görmeyenlr görsün deyi öne alam dedim :kedi:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel çıkmışsın nehircim yaa bayıldım bayıldım ama bir önceki fotoğrafında duruş farkın vs oldukça değişik ikiside şahane :nazar:

Bende 27 sürmekle beraber dün hemşire öyle dedi işte böyleyim :nazar:

nazlıcım saol sanada maşallah canımcım çok hoş olmuşsun yahuuu

yaaaaaa şimdi kuduruciiiiimmmmmmmmm bu işyrindeki pc de resimler görünmeyyy yauw akşama kaaa çatlarun olum bennnnnnnnnnnnnnn laelaelaelaelae
akşama da evde net olmas hıhhhhhhhhhhhh iice fıtık olurum herall

nazlıcııımmm gözlerim bayram ettü nan ne hoş olmuşsun öööle kıyafet de çok hoş değinmeden geçemiciiimmmm

nehirim özgem saa geliincee
geçmişi okudum bu gacılar kudurtmuş seni ekleye ekleye bitirememişin nan fotoları yalnız çok hoş valla hele şu denizdeki fotoda artiz kiminsin hee

nazlıcııımmm gözlerim bayram ettü nan ne hoş olmuşsun öööle kıyafet de çok hoş değinmeden geçemiciiimmmm

geçmişi okudum bu gacılar kudurtmuş seni ekleye ekleye bitirememişin nan fotoları yalnız çok hoş valla hele şu denizdeki fotoda artiz kiminsin hee

he bacım ya şişko şişko deyip duruolardı verdim derslerini kaydirigubbakcemile saol canımcımmmmmmmm emekli manken diom kendime bosuna demiomm:roflol::roflol::roflol:

valla farkında olmadan büyüyo dötümüz her biyerimiz canım
ama nerdeyse hatlarımız aynı
benimde göbüşüm 90 dötüm 94 memişler 88 di sanırsam

Çok güzel çıkmışsın nehircim yaa bayıldım bayıldım ama bir önceki fotoğrafında duruş farkın vs oldukça değişik ikiside şahane :nazar:

Bende 27 sürmekle beraber dün hemşire öyle dedi işte böyleyim :nazar:

nazlıcım süpersin canımopuyorumnanaktan
maşallah allah nazarlardan korusun şekerim:nazar:

hele sukur nazlicim. harika gorunuyorsun, masallah.:nazar:opuyorumnanaktan

nehir ne datlu olmuşun kıs sen öle göbekde yok kıs sende fazla maşallah nazar değdircen kendine he aman değmesin ben hemen ekliyim nazarlıklarımı :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nazlıcım bide kilo aldım diyosun maşallah vallahi süper cıkmışsın ya :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

vallahi bizim kasım anaları herkes ayrı bir güzel herkes ayrı bir datlu anacım herkes manken gibi maşalllah ya :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nazlıcım saol sanada maşallah canımcım çok hoş olmuşsun yahuuu

eneeeeeee ebiscem maşallah canım sana
tombişim benimkaydirigubbakcemile3
ama kocişinle çok uyumlu olmuşsunuz canım
allah nazarlardan korusun canım:nazar:

valla farkında olmadan büyüyo dötümüz her biyerimiz canım
ama nerdeyse hatlarımız aynı
benimde göbüşüm 90 dötüm 94 memişler 88 di sanırsam

nazlıcım süpersin canımopuyorumnanaktan
maşallah allah nazarlardan korusun şekerim:nazar:

hele sukur nazlicim. harika gorunuyorsun, masallah.:nazar:opuyorumnanaktan

masallah kasim anneleri pek seksiymis ayol :))))))

nazlıcım bide kilo aldım diyosun maşallah vallahi süper cıkmışsın ya :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: : :nazar: :nazar:

vallahi bizim kasım anaları herkes ayrı bir güzel herkes ayrı bir datlu anacım herkes manken gibi maşalllah ya :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Allahımmm hepimizi korusun kem gözlerden kötü sözden kaydirigubbakcemile3

Ebiscemide şimdi gördüm bayıldım çok tatlısınnn canım sende Allaha emanet :nazar:

X