2009 Kasm Annelerinin Gbleri

olmadi cicim yine siyahlara büründün ama gercektende cok büyük degilmis gobikin..gecen resimde niye öyle ciktiydi acaba

olmadi cicim yine siyahlara büründün ama gercektende cok büyük degilmis gobikin..gecen resimde niye öyle ciktiydi acaba

dar badi cok yemek başka foto makinası yanlıs acı bebğin daha yukarda olması olabilirmi acabaaaaaaaaaaaaa:kedi:

benimkinden az büyük duruyo yani bende komplekse girdiydim haa
maşallah canım
makinam gelsin bende cekcem

ben bazı resimlerde belimi cok cıkarıom sanırsam ondan bebek pörtttlüüoo makinayı değiştim hersey yoluna grdi bak:roflol::roflol:şimdi gecen haftaki badyi giyip cekecem bakalım nası cıkcak

ben bazı resimlerde belimi cok cıkarıom sanırsam ondan bebek pörtttlüüoo makinayı değiştim hersey yoluna grdi bak:roflol::roflol:şimdi gecen haftaki badyi giyip cekecem bakalım nası cıkcak

cek bakalım canımm opuyorumnanaktan

nehircim inandık güselim süper görünüyon maşallah
önemli olan koruman şincik
1 ay sonrada o çalı bacaklarını odun parçası olarak görmeyim haaa:))))

nehircim inandık güselim süper görünüyon maşallah
önemli olan koruman şincik
1 ay sonrada o çalı bacaklarını odun parçası olarak görmeyim haaa:))))

nan ne kaldı aha doğuruom bacağımdan almıom ben yüzümden bide göbeğimden alıom bacaklarım hiç şişmanlamasss 90ün kaldııı zaten zemuszemuszemuszemus

küçülmüş nan bu göbeekk :roflol::roflol:
itekemi özendin nann :roflol:
şimdi benmi oldum nan rekortmeenn :hooray::hooray:

küçülmüş nan bu göbeekk :roflol::roflol:
itekemi özendin nann :roflol:
şimdi benmi oldum nan rekortmeenn :hooray::hooray:

he nan kücülmüş değil hep öelydi bi tülü adam gibi cekemiodum diodum inanmıyodunuzz şimcik olduuu rekor senin tepe tepe kullan :roflol::roflol::roflol::roflol:

nan ne kaldı aha doğuruom bacağımdan almıom ben yüzümden bide göbeğimden alıom bacaklarım hiç şişmanlamasss 90ün kaldııı zaten zemuszemuszemuszemus

ben de orantılı alıyom işte ohhhh
memişler aldı ölçtüm 88 çıktınaniknanik
popomdan aldım 95 çıktı o dadelikafadulden
göbüşüm 90
baldırlardan da bi güsel aldım etek giydimmi şincik yakışıyo ohhhhhzemuszemus
nanaklardan da aldım 20 grmafoldumben
hatta parnaklarımdan bilem almışım yüzük sıkıyo lülülülülülü

bende ölçecem hep unutuom mezru almayı yafff a.s:çok üzgünüm:

he nan kücülmüş değil hep öelydi bi tülü adam gibi cekemiodum diodum inanmıyodunuzz şimcik olduuu rekor senin tepe tepe kullan :roflol::roflol::roflol::roflol:

hee çok mersüüü

ivetttttttttttttttt
artık yeni dubamız edaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ne dubasızz kızzz koca popo :roflol::roflol:
benim sadece ve sadece göbüşüm büyüdü kızzz :mymeka::mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…